fbpx
+38 (097) 979-29-85 +38 (067) 466-20-55
Телефон: +38 (097) 979-29-85 +38 (067) 466-20-55
Робочі години: Пн-Пт: 09:30 - 18:30
03150, м Київ,
вул. Велика Васильківська, 72,
бізнес-центр «Олімпійський»,
вхід №1, 4-й поверх

Модуль страхування

Якщо ви не бачите зображення модуля страхування, вимкніть у браузері блокування реклами (AdBlock, uNblock тощо) і перезавантажте сторінку.

Страхування

Ви можете оформити страхування двома способами:

  1. Звернутись до наших спеціалістів, які проконсультують з кожного випадку, навіть найскладнішого.
  2. За допомогою онлайн-модуля. Це дозволить вам заощадити час і 10% від вартості страхування.

Страхування — обов’язкова частина підготовки до більшості подорожей. Це і гарантований спосіб убезпечити себе від головних ризиків у поїздці, і умова для перетину кордону. Ми знаємо все необхідне про страхування туристів за кордоном і в межах України. Страхування медичних витрат, фінансових ризиків, багажу та інше — частини договору комплексного страхування, який оформляється з мандрівником відповідно до закону України «Про туризм».

  • Страхування медичних витрат дозволяє отримувати екстрену медичну допомогу за кордоном внаслідок раптового захворювання або нещасного випадку.
  • Страхування від нещасних випадків дозволяє отримати грошову компенсацію в результаті нещасних випадків, що стались під час подорожі.
  • Страхування цивільної відповідальності передбачає цивілізоване вирішення конфліктних ситуацій у суді, юридичну допомогу та відшкодування збитків, завданих майну чи здоров’ю третіх осіб ненавмисними діями застрахованої особи.
  • Страхування фінансових ризиків, пов’язаних з відмовою або перериванням туристичної поїздки, дозволяє уникнути фінансових втрат у разі непередбаченої раптової відмови від раніше заброньованої поїздки або дострокового її переривання внаслідок настання страхового випадку.
  • Страхування багажу забезпечує власнику застрахованого багажу компенсацію збитків, завданих багажу, внаслідок настання страхового випадку.