fbpx
Телефон: +38 (097) 979-29-85 +38 (066) 255-70-62
Робочі години: Пн-Пт: 09:30 - 18:30
03150, м Київ,
вул. Велика Васильківська, 72,
бізнес-центр «Олімпійський»,
вхід №1, 4-й поверх

Спитайте нас

Ваше ім’я *

E-mail *

Телефон *

Повідомлення

Смак Амстердаму: канали, вечеря-круїз і Рембрандт

Країна: Нідерланди , Амстердам, Гаага, Дельфт Тривалість туру: 5-3 днів / 4-2 ночі Актуальність туру: весь рік Вартість: за 2 осіб

купить тур в голландию

Опис:

Одна з найпривабливіших столиць світу — Амстердам — практично ніколи не оминається увагою мандрівників. Місто мостів, піших прогулянок і, ніде правди діти, нестримних веселощів популярне в будь-який сезон. Звичайно, узимку прогулюватися вздовж каналів не так затишно, як улітку, але хто сказав, що каналами єдиними привабливий Амстердам?

Ресторани з національною, європейською та індонезійською кухнею, безліч музеїв із дійсно цікавими експозиціями, історичні квартали, театри та квітковий ринок — оглянути все за один уїк-енд складно, але можна, якщо заздалегідь усе продумати. Цим займемося ми, а ви підготуйтеся до гарних вражень!

Тур передбачає піші прогулянки всіма визначними пам’ятками міста, потім вечеря на лайнері під час руху каналами та поїздку в Гаагу.

Тур представлений у двох варіантах — повний Gold і скорочений Silver. Вони відрізняються кількістю днів, екскурсій і рівнем готелю.

Ви побачите:

 • Амстердам: канали, площу Дам, Королівський палац, Національний монумент, центральний вокзал;
 • Рейксмузеум, де зібрані роботи Рембрандта, Вермеєра, Галса та інших представників золотого століття голландського живопису;
 • Гаагу;
 • парк мініатюр Мадуродам;
 • старовинне місто Дельфт.

Програма повного формату Gold передбачає:

День 1:

Приліт в Амстердам, трансфер у готель.

Вечеря на лайнері під час круїзу каналами. Вечеря представлена трьома стравами місцевої кухні.

тур в голландию цена

День 2:

Завдяки своєму мальовничому намисту каналів, які є всесвітньою спадщиною ЮНЕСКО, багатій історії і яскравому культурному середовищу, столиця Нідерландів є одним з найунікальніших міст у світі.

Знайомство з містом розпочнеться з площі Дам, на якій розташовані будівлі Королівського палацу і Національний монумент. Від площі Дам ви прогуляєтеся до центрального вокзалу, побудованого 120 років тому знаменитим архітектором Кауперсом. Пройшовши вулицею Spui повз протестантську церкву Nieuwe Kerk і знамениту торгову Kalverstraat, ви потрапите у дворик монастиря Begijnhof з найстарішим збереженим будинком Амстердаму. Прогулянка повз Монетну вежу, поруч з якою розкинувся квітковий ринок, далі дістанетеся знаменитої музейної площі та відвідаєте три музеї.

Після пішої прогулянки ви зайдете на лайнер, який вирушить у прогулянку каналами міста. Вам відкриється краєвид на старі химерної форми будівлі.

Цей день закінчиться цікавим походом на алмазну фабрику. Тут фахівці розкажуть про особливості оброблення алмазів.

День 3:

Третій день присвячений мистецтву.

Для початку — екскурсія по Рейксмузеум (гол. Rijksmuseum).

Рейксмузеум заснований у 1800 році братом Наполеона I, королем Голландії Луї Бонапартом у Гаазі, а у 1808 році переведений в Амстердам. Належить до двадцятки найвідвідуваніших музеїв світу.

купить тур в нидерланды

У зібранні музею — художня колекція (картини, скульптури й декоративне мистецтво, мистецтво країн Азії), історична колекція (археологічні артефакти, картини, скульптури, одяг) і зібрання малюнків, гравюр і фотографій.

Чільне місце в експозиції відведено «Нічному дозору» Рембрандта. У 1906 році будівлю музею було перебудовано заради розміщення цієї картини. Крім Рембрандта, у художній колекції є картини Вермеєра, Галса та інших представників «золотого століття голландського живопису».

купить тур в нидерланды из киева

Тривалість — 2 години.

Додатково оплачуються: квитки в музей (також для гіда) = 18 EUR за квиток.

День 4:

У цей день планом передбачено поїздку в політичну столицю королівства — Гаагу. Тут ви відвідаєте знаменитий парк мініатюр Мадуродам, що становить собою модель типового голландського міста. Тут є точні копії відомих історичних пам’ятників і громадських будівель, інфраструктури, промислових і типових районів у масштабі 1:25. Деякі моделі анімовані, наприклад, Амстердамський аеропорт «Схіпгол», залізні дороги та шосе. Навкруги будівель є дерева, а також багато маленьких людей довкола будівель, які демонструють реальне життя голландців.

тур в нидерланды цена

Макети виготовляються здебільшого із пластмаси, для зелених насаджень мініміста використовуються справжні рослини, переважно дрібнолисті дерева і чагарники, які шляхом інтенсивного підстригання підтримуються на висоті до 60 см. Парк відкрили у 1952 році, і відтоді його відвідали десятки мільйонів туристів. У 2017-му Мадуродам святкував свою 65-ту річницю як одна з найвідвідуваніших визначних пам’яток Гааги.

Після Гааги ви вирушите у старовинне місто Дельфт. Раніше воно було місцем проживання оранських принців. Тут можна буде відвідати нову церкву — у ній поховані всі монархи Голландії. Тут же розташований будинок винахідника мікроскопа. Саме в Дельфті розміщена найкрасивіша площа в усій Європі та фабрика з приготування блакитного фаянсу.

тур в голландию купить

День 5:

Вільний час і повернення додому.

Умови проживання:

Hotel Sofitel The Grand 5*

Вартість: 5550 EUR за двох осіб із проживанням, трансферами та послугами гіда.

У вартість входить:

 • Проживання в готелі.
 • Вечеря під час круїзу.
 • Послуги гіда.
 • Медичне страхування.
 • Трансфери.

Додатково оплачуються:

 • Переліт “Київ — Амстердам — Київ”, МАУ – від 300 EUR.
 • Квитки в музеї.
 • Додаткові екскурсії.

У компанії також є путівка і на три дні, вона коштуватиме дешевше наполовину, але й емоцій подарує наполовину менше. Усе, що вам потрібно, це вибрати різновид путівки й оплатити її, а фірма далі все зробить за вас.

Програма на три дні Silver передбачає:

День 1:

Пішохідна екскурсія Амстердамом.

День 2:

Екскурсія по Рейксмузеум (гол. Rijksmuseum).

Тривалість — 2 години.

Додатково оплачуються: квитки в музей (також для гіда) = 18 EUR за квиток.

Вечірній Амстердам.

З сутінками Амстердам змінюється: настає час для прогулянок по розважальних закладах, дискотеках та особливому визначному місцю міста — району De Walletjes («квартал червоних ліхтарів»).

купить тур в голладнию

Тривалість — 2 години. Екскурсія відбувається у вечірній час.

День 3:

Виліт додому.

Умови проживання:

Hotel Radisson Blu Amsterdam 4*

Стоимость: 1245 EUR за двох осіб із проживанням, трансферами та послугами гіда.

У вартість входить:

 • проживання в готелі;
 • послуги гіда;
 • медичне страхування;
 • трансфери.

Додатково оплачуються:

 • переліт;
 • квитки в музеї;
 • додаткові екскурсії.

Усі ціни й тарифи вказані орієнтовно на момент публікації пропозиції.

Можлива їх зміна без попередження. Просимо консультуватися з нами з кожної конкретної пропозиції. Тільки ціни в підтвердженому замовленні є остаточними.

Усе зазначене вище є нашою концептуальною пропозицією. Можливі варіанти та комбінації відповідно до ваших побажань і реальної наявності місць.

Сергій
Васютін
Старший фахівець з туристичного обслуговування
Контактний телефон:
067  972-98-09 Запитайте нас
Silver
Gold
За три дні для двох осіб із проживанням у готелі 4* та екскурсіями.
За п'ять днів для двох осіб із проживанням у готелі 5*, трансферами та послугами гіда.