fbpx
Підписатися на розсилку

Відвідайте Північну Македонію — батьківщину Арістотеля і Матері Терези

Країна: Північна Македонія , Охрид, Скоп’є Тривалість туру: 4 дні/3 ночі Актуальність туру: до 30 червня 2021 р. Вартість: за 1 особу (група 20 ос.)

Північна Македонія — це невелика держава з давньою історією. Саме тут народився великий полководець давнини Олександр Македонський. Також ця земля — батьківщина Арістотеля, Кирила і Мефодія. Туристи їдуть сюди, щоб помилуватися чудовою природою, старою архітектурою, зеленими горами, архаїчними пам’ятниками та оздоровитися в термальних джерелах. І хоча в Північній Македонії немає виходу до моря, відпочинок на воді все одно першокласний: тут розташоване Охридське озеро, що іменується місцевими не інакше як Охридське море.

Пакет Silver – 4 дні/3 ночі

День 1:Скоп’є — Охрид (188 км)

Після прибуття в аеропорт Скоп’є ви вирушите на курорт у місто Охрид. Дорогою відвідаєте виноробню Камник для дегустації вин. Потім в Охриді на вас чекає розміщення в готелі. Увечері у вас буде вільний час, щоб прогулятися набережною міста і повечеряти.

День 2:Охрид — Струга — Охрид (40 км)

Поснідавши, ви відправитеся в монастир Святого Наума, де проведете кілька годин на екскурсії. Потім повернетеся в Охрид для знайомства з його головними визначними пам’ятками: Софійський собор, Національний музей Охрида, древній амфітеатр, церкву Святої Марії Перівлептос, галерею ікон, церкву Святого Пантелеймона в Плаошніку, Самуїлову фортецю, церкву Святого Іоанна Канео.
Після завершення екскурсії ви вирушите на Охридський базар. У вас буде вільний час для прогулянок і покупок. Після чого повернетеся в готель на вечерю.

День 3:Охрид — Бітола — Стобі — Скоп’є (252 км)

Поснідавши, ви поїдете в Бітолу на екскурсію. Ви побачите найважливіші пам’ятки міста, головна з яких — вулиця Широк Сокак. Після чого відвідаєте стародавнє місто Стобі, а далі — столицю Північної Македонії, Скоп’є. Там ви прогуляєтеся серед основних міських пам’яток: Меморіальний будинок Матері Терези, пам’ятник Олександру Македонському, Кам’яний міст та інші, а також заглянете у стару частину міста.

Після екскурсії — розміщення в готелі, вільний час і вечеря.

День 4:Скоп’є — аеропорт Скоп’є (25 км)

Сьогодні останній день вашого перебування в Північній Македонії. Після сніданку ви поїдете в аеропорт Скоп’є.

Вартість:

Пакет Silver510 EUR на 1 людину, двомісне розміщення в готелях 4* (вказаних в кінці туру)

У вартість входить:

 • щоденний трансфер автобусом;
 • розміщення в готелі 4* у Скоп’є (1 ночі), сніданок та вечеря;
 • розміщення в готелі 4* в Охриді (2 ночі), сніданок та вечеря;
 • вхідні квитки в монастирі, церкви, на археологічні пам’ятки;
 • переліт Київ — Скоп’є — Київ;
 • медичне страхування;
 • дегустація вин на виноробні;
 • послуги гіда під час туру.

Додатково оплачується:

 • обід та додаткові напої.

Пакет Gold – 5 днів/4 ночі

День 1:Аеропорт Скоп’є — Скоп’є (25 км)

Ласкаво просимо до Північної Македонії! З аеропорту ви поїдете в готель у Скоп’є. Після розміщення у вас буде вільний час.

Відпочивши, ви вирушите на пішохідну екскурсію з гідом по Скоп’є. Ви побачите кілька основних пам’яток столиці: Меморіальний будинок Матері Терези, монумент Олександру Македонському, Кам’яний міст, пам’ятники на міській площі, давню частину міста, Археологічний музей. Заглянете в Чифтен-Хаммам і мечеть Мурата Паші. Також буде перерва на обід на Старому базарі або в ресторані (за бажанням).

Після завершення екскурсії у вас буде вільний час, а ввечері вас чекатиме вечеря в готелі.

Деякі з визначних пам’яток:

Меморіальний будинок Матері Терези

Відвідайте будинок-музей найвідомішої людини Скоп’є і єдиного лауреата Нобелівської премії миру з Північної Македонії. Будинок споруджено на місці старої католицької церкви, в якій колись хрестили матір Терезу.

Пам’ятник Олександру Македонському

Гігантський монумент, заввишки 22 м, зведено в самому серці столиці Північної Македонії. Сидячи на своєму улюбленому коні, полководець оглядає Скоп’є з центральної площі.

Кам’яний міст

Міст вважається символом Скоп’є та головним елементом герба міста, а також розміщений і на його прапорі. Пам’ятка побудована з твердих кам’яних блоків і підтримується міцними колонами, з’єднаними 12 напівкруглими дугами. Довжина моста — 214 м, ширина — 6 м.

День 2:Скоп’є — Охрид (188 км)

Поснідавши, ви поїдете на головний курорт Північної Македонії — Охрид. Після прибуття і розміщення в готелі у вас буде вільний час.

Далі на вас чекає екскурсія містом. Ви побачите його головні визначні пам’ятки: Софійський собор, Національний музей Охрида, древній амфітеатр, церкву Святої Марії Перівлептос, галерею ікон, церкву Святого Пантелеймона в Плаошніку, Самуїлову фортецю, церкву Святого Іоанна Канео.

Крім того, цього дня можна замовити півторагодинний круїз озером (за бажанням).

Після завершення екскурсії ви вирушите на Охридський базар. У вас буде вільний час для прогулянок і покупок. Після чого повернетеся в готель на вечерю.

Деякі з визначних пам’яток:

Фортеця царя Самуїла

Давні історичні дані про місто Ліхнідос (антична назва Охрида) і самої фортеці датуються 209 р. до н.е. У них йдеться про те, що фортеця функціонувала впродовж усіх переломних моментів історії країни.

Античний театр

Театр був побудований приблизно наприкінці III або початку II ст., за часів пізнього еллінізму. Він призначався для п’єс, музичних і поетичних вистав.

Плаошнік

Історичний центр міста Охрид зараз являє собою археологічний комплекс з культурними шарами доісторичної епохи й середньовіччя. Тут виявили 9 ранньохристиянських церков, найбільш значна і добре збережена з них — величезна базиліка в Плаошніку. Своєю пишнотою і розмірами вона не поступається найпрекраснішим храмам свого часу, зведеним у Константинополі, Салоніках, Антіохії та Олександрії.

День 3:Музей затоки Кісток — монастир святого Наума — монастир у Калишті (100 км)

Після сніданку ви побуваєте у 2 монастирях і доісторичному поселенні в затоці Кісток на березі Охридського озера. Монастир Святого Наума був повністю зруйнований приблизно X і XIII ст., але у XVI ст. його знову звели на старому фундаменті. Гробниця Святого Наума розташована в окремій будівлі.

Монастир у Калишті — це комплекс із 5 церков, 2 з яких присвячені Різдву Пресвятої Богородиці: перша — головна монастирська церква, друга — давніша і висічена в печері. Інші 3 церкви: Святих Петра і Павла, Святого Афанасія (також висічена в печері) й Святого Теодора Тирона. Після огляду монастирів ви повернетеся в готель в Охриді, де на вас чекатиме вечеря.

День 4:Охрид — Бітола — Кавадарці — Скоп’є (250 км)

Поснідавши, ви виїдете з Охрида і відправитеся в Бітолу. Ви побачите археологічний пам’ятник Гераклея Лінкестіда — старе місто, засноване Філіпом II у IV ст. до н. е. Пізніше прогуляєтеся знаменитою вулицею Широкий Сокак, де у вас буде час для обіду.

З Бітоли ви вирушите в Кавадарці. Там ви відвідаєте для дегустації вин Тиквеш — найбільшу виноробню країни. Насамкінець ви побачите стародавнє місто Стобі (засноване у 359 р. до н.е.). Потім повернетеся у Скоп’є, де у вас буде вільний час.

Вечеря в готелі та ночівля.

День 5:Скоп’є — аеропорт Скоп’є

Сьогодні останній день вашого перебування в Північній Македонії. Після сніданку ви поїдете в аеропорт Скоп’є.

Вартість:

Пакет Gold570 EUR на 1 людину, двомісне розміщення в готелях 4* (вказаних в кінці туру)

У вартість входить:

 • щоденний трансфер автобусом;
 • розміщення в готелі 4* у Скоп’є (2 ночі), сніданок та вечеря;
 • розміщення в готелі 4* в Охриді (2 ночі), сніданок та вечеря;
 • вхідні квитки в монастирі, церкви, на археологічні пам’ятки;
 • переліт Київ — Скоп’є — Київ;
 • медичне страхування;
 • дегустація вин на виноробні;
 • послуги гіда під час туру.

Додатково оплачується:

 • обід та додаткові напої.

До ваших послуг такі 2 готелі в Скоп’є

Hotel IBIS 4*

Ibis Skopje City Center 4* — це 8-поверховий готель на 110 сучасних номерів із кондиціонерами. Він розташований у самісінькому центрі міста, за кілька хвилин пішки від всіх основних ділових та культурних районів міста, тому ідеально підходить для ділових людей і туристів.

Гості належно оцінять терасу і цілодобовий бар, де подають напої та легкі закуски. До послуг постояльців безплатне паркування, Wi-Fi й відкритий басейн.

У всіх номерах є супутникове TV, кондиціонер, письмовий стіл, у ванних кімнатах — душ і фен.

У готелі Ibis Skopje City Center працює цілодобова стійка реєстрації, сейф (за запитом), послуги трансферу та прокат велосипедів (за додаткову плату).

Готель розташований за 350 м від Кам’яного моста і за 16 хв пішки від фортеці Кале. Відстань до міжнародного аеропорту «Олександра Великого» становить 23 км, а до Хреста тисячоліття — 14 км.

Hotel Continental 4*

Hotel Continental — найбільший готель у Республіці Північна Македонія, що відомий своїми давніми традиціями якості розміщення в номерах, смачною їжею, а також організацією коктейлів, семінарів, конференцій, зустрічей, випускних і весіль.

Готель розташований у центрі ландшафтного саду площею 10 000 м², поруч з виставковим центром, за 20 хв від аеропорту «Олександра Великого» і за 5 хв їзди від центру міста.

У готелі 200 номерів, включаючи одно-, дво- та тримісні (на вимогу), а також 6 апартаментів-люксів. До того ж є дві категорії номерів — Suite і Standard. В одномісних номерах є французьке ліжко розміру queen-size.

З усіх номерів відкривається чудовий панорамний краєвид. Кожен обладнаний безплатним Wi-Fi, супутниковим TV, мінібаром, сейфом, кондиціонером з контролем температури, прямою телефонною лінією і феном. Їжу і напої в номер доставляють щодня з 6:00 до 12:00.

Крім того, Hotel Continental має на першому поверсі 7 залів для нарад. Найбільший зал вміщує до 440 осіб (у стилі театру) або 1000 осіб (як на зустрічі). Зал також ідеально підходить для свят. Співробітники готелю допомагають з усіх питань у проведенні таких заходів.

Також готелю належить олімпійського розміру басейн, розташований за 3 км від нього.

До ваших послуг такі 3 готелі в Охриді

Maiva 4*

Maiva — це новий готель, що розташований у туристичному селищі Святий Стефан, усього за 50 м від берега озера Охрид, за 150 м від готелю Klimetica і за 4 км від центру Охрида.

У готелі 30 розкішних номерів з вітальнею, французьким ліжком, РК-телевізором із супутниковими каналами, мінібаром і терасою з краєвидом на озеро.

В Maiva є ресторан на 150 місць, де ви можете у прекрасній атмосфері насолодитися різноманітністю страв національної та інтернаціональної кухонь. Також тут можна відзначити свої свята, влаштувати коктейльні вечірки та ділові зустрічі. Крім того, у готелі працює кафе-бар з терасою.

Для ділових цілей у Maiva допоможуть організувати семінари, ділові зустрічі та міжнародні конгреси.

Pela 3*

Тризірковий готель Pela розташований за 6 км від центру Охрида, за кілька хвилин їзди від Національного музею, за 4,3 км від античного театру Охрида і за 300 м від церкви Святого Стефана.

У готелі є сезонний відкритий басейн, а також безплатні приватне паркування, тенісний корт і караоке. Pela розташований поруч з піщаним пляжем.

У ресторані сервірують сніданок за системою «шведський стіл». Повечеряти гості можуть у Makedonska Kuka, за 100 м від готелю.

В Pela є дитячий клуб, ігровий майданчик і настільні ігри. Зі спортивного приладдя є дартс і все для віндсерфінгу, також можна насолодитися пішими прогулянками.

Відстань до аеропорту Охрида — 15 км.

Lebed 4*

Готель Lebed з краєвидом на гори й Охридське озеро розташований за 5 хв пішки від історичної частини міста Охрид. У готелі встановлені кондиціонери та надається безплатний Wi-Fi. У номерах є ванна кімната з душем і туалетом, телевізор з плоским екраном і кабельними каналами. У деяких номерах є балкон.

В Lebed працюють ресторан, бар і сад з терасою. Сніданок подається за запитом, а доставлення напоїв і їжі здійснюється цілодобово.

На території є цілодобове паркування. Неподалік від готелю розташований національний парк Галичиця (за 24 км).

Олег
Архінос
Спеціаліст з туристичного обслуговування
Контактний телефон:
044  334-43-34 Запитайте нас
Silver
Gold
Ціна за 1 особу, 4 дні /3 ночі
- щоденний трансфер автобусом;
- розміщення в готелі 4* у Скоп'є (1 ніч), сніданок та вечеря;
- розміщення в готелі 4* в Охриді (2 ночі), сніданок та вечеря;
- вхідні квитки в монастирі, церкви, на археологічні пам'ятки;
- переліт Київ — Скоп'є — Київ;
- медичне страхування;
- дегустація вин на виноробні;
- послуги гіда під час туру.
Ціна за 1 особу, 5 днів /4 ночі
- щоденний трансфер автобусом;
- розміщення в готелі 4* у Скоп'є (2 ночі), сніданок та вечеря;
- розміщення в готелі 4* в Охриді (2 ночі), сніданок та вечеря;
- вхідні квитки в монастирі, церкви, на археологічні пам'ятки;
- переліт Київ — Скоп'є — Київ;
- медичне страхування;
- дегустація вин на виноробні;
- послуги гіда під час туру.