fbpx
+38 (097) 979-29-85 +38 (067) 466-20-55
Телефон: +38 (097) 979-29-85 +38 (067) 466-20-55
Робочі години: Пн-Пт: 09:30 - 18:30
03150, м Київ,
вул. Велика Васильківська, 72,
бізнес-центр «Олімпійський»,
вхід №1, 4-й поверх

Спитайте нас

Ваше ім’я *

E-mail *

Телефон *

Повідомлення

Відкрийте всю Мексику за одну подорож

Країна: Мексика , Мехіко, Таско, Акапулько, Сан-Крістобаль-де-лас-Касас, Канкун Тривалість туру: 11 днів / 10 ночей Актуальність туру: весь рік Вартість: за 2 осіб

Опис:

Мексика — величезна і різноманітна країна, котел різних людських історій і навіть цивілізацій, країна, де повно першокласних музеїв, стародавніх пам’ятників, ринків, цікавих архітектурних об’єктів і природних чудес. Це країна, в якій є все. Ми зробили всю важку роботу за вас і зібрали в цій програмі все найкраще, що є в Мексиці. Не пропустіть.

Ви побачите:

 • м. Мехіко;
 • Антропологічний музей і піраміди Теотіуакана;
 • музеї Фріди Кало і Льва Троцького;
 • міста Таско та Акапулько;
 • стрибунів зі стрімчака Ла Кебрада;
 • стародавнє місто-державу Монте Альбан;
 • каньйон Сумідеро;
 • м. Сан-Крістобаль-де-лас-Касас;
 • водоспад Місоль Ха;
 • стародавнє місто мая Паленке;
 • археологічну зону Ушмаль;
 • найважливіший археологічний пам’ятник мая — Чичен-Ітца;
 • пляжний курорт Канкун.

Програма за днями:

День 1:Мехіко

Ласкаво просимо в Мексику! Після прильоту в Мехіко, вас зустрінуть в аеропорту і відвезуть (30 хв) у готель. Після розміщення — вільний час.

День 2:Мехіко: Антропологічний музей, піраміди Теотіуакана (10-годинна екскурсія)

Після сніданку на вас чекає оглядова екскурсія по Мехіко з відвіданням історичного центру міста: площі Сокало, руїн стародавнього ритуального центру ацтеків, де раніше була піраміда Темпло Майор. Потім ви подивитеся головний католицький Кафедральний собор і відвідаєте президентський палац, де розміщені фрески знаменитого мексиканського художника Дієго Рівери.

Потім ви потрапите в Антропологічний музей — найбільший музей Мехіко і найвідоміший музей Латинської Америки. У 26-и виставкових залах розмістилися тисячі художніх виробів та експонатів древніх цивілізацій, що існували на території сучасної Мексики. Серед них поховальні маски, знаменитий Сонячний календар ацтеків і реконструйований Храм мая.

Піраміди Теотіуакан (80 км від Мехіко) — це знайомство з цивілізацією Теотіуакан. Перше місто країни існувало з 500–750 рр. н.е. У момент найвищого розквіту його населення досягало 200 тисяч осіб. Головні пам’ятки: піраміда Сонця, піраміда Місяця, вулиця Смерті, храм Пернатого Змія з орнаментом у вигляді величезних зміїних голів. Після екскурсії повернення в готель.

День 3:Музеї Фріди Кало і Льва Троцького, міста Таско та Акапулько

Поснідавши, ви поїдете в музей Фріди Кало — найвідомішої мексиканської художниці, людини яскравих здібностей і суперечливого життя. Будинок-музей був культурним центром свого часу, його відвідували творчі сучасники. Доля Фріди, її шлюб з Дієго Ріверою, особисті речі та колекції: вся експозиція музею дихає присутністю цієї геніальної художниці, яка народилася і померла в цьому будинку.

Після цього на вас чекає музей Льва Троцького. Мексика відкрила свої двері для революціонера і Наталії Сєдової в січні 1937 р. У будинку, де Троцький провів два останні роки свого життя, зберігають речі, листи й останні роботи. Тут він і похований разом зі своєю дружиною. Переїзд у Таско.

Таско — мальовниче гірське містечко. Тут можна побачити чудові зразки новоіспанського бароко. Срібло — це основна тема міста, навколо міста розташовано безліч срібних шахт, де досі видобувають цей дорогоцінний метал. Місцеві ювеліри пропонують різноманітну гаму срібних виробів чудової якості.

Переїзд в Акапулько — легендарний курорт Мексики. Розміщення в готелі в Акапулько.

День 4:Акапулько: оглядова екскурсія та стрибуни зі стрімчака

Головна розвага туристів в Акапулько — дивитися, як безстрашні сміливці стрибають у воду із 35-метрового стрімчака Ла Кебрада. Складність цих стрибків у тому, щоб не зачепити сусідні уступи, пролетіти правильною траєкторією і в точно розрахованому місці врізатися у хвилі. Цей небезпечний атракціон вражає глядачів з 1934 р., ставши своєрідною візитною карткою міста. Ніч в Акапулько.

День 5:Акапулько, Оахака

Сьогодні на вас чекає тривалий переїзд в Oaxaкa (430 км). Починається шлях у бік Карибського узбережжя, мальовничою дорогою, через чотири мексиканських штати. Після прибуття в Оахака розміщення в готелі.

День 6:Оахака, Монте Альбан, Теуантепек

Сніданок у готелі та виїзд в Монте Альбан — стародавнє місто-держава на висоті 2000 м, релігійний центр сапотеків. Фантастична геометрія міста, поле для гри в м’яч, обсерваторія, відомі у всьому світі рельєфні зображення — усе це Монте Албан. Це унікальне місце за кількістю прижиттєвих трепанацій.

Звідси відкривається фантастичний краєвид на місто Oaxaкa. Після цього ви побачите місто ближче, адже на вас чекає оглядова екскурсія по ньому. А потім переїзд у Теуантепек і розміщення в готелі.

День 7:Каньйон Сумідеро, Сан-Крістобаль-де-лас-Касас

Поснідавши в готелі, ви відвідаєте одне з найкрасивіших місць Мексики — каньйон Сумідеро і поплаваєте по ньому на човні.

Прибуття в першу столицю штату Чьяпас — Сан-Крістобаль-де-лас-Касас.

День 8:Сан-Крістобаль-де-лас-Касас, Зінакатан, Сан-Хуан-Чамула, водоспад Місоль Ха, Паленке

Сніданок у готелі. Сьогодні ви відправитеся на оглядову екскурсію з відвідуванням ринку по найбільш «індіанському» місту Мексики. А потім побачите стародавні індіанські поселення Зінакатан і Сан-Хуан-Чамула. Наостанок вас очікує мальовничий водоспад Місоль Ха, де можна покупатися.

Прибуття в Паленке, розміщення в готелі.

День 9:Паленке, Кампече

Після сніданку в готелі ви поїдете в археологічний центр Паленке — наймальовничіше з усіх стародавніх міст мая. Це місто-галерея: ви побачите кам’яні портрети жерців і Імператора Пакаля II, літопис династії, Храм Сонця і Хреста, зображення «Космонавта» на плиті саркофага Імператора Пакаля, який був знайдений у Храмі написів. Місто-загадка, що потопає в ліанах і високих джунглях Чьяпаса.

Прибуття в місто-фортецю Кампече.

День 10:Кампече, Ушмаль, Мерида

Сніданок у готелі. Відвідини археологічної зони Ушмаль, розкішного зразка архітектури стилю пуук: піраміда Чаклуна, палац Губернатора із 365 масками бога дощу Чаак, квадрат Монашенок, храм Черепах.

Прибуття в Мериду. Розміщення в готелі.

День 11:Мерида, Чичен-Ітца, Ек-Балам, Канкун

Після сніданку в готелі ви відвідаєте найважливіший археологічний пам’ятник — Чичен-Ітца. Храми, що датуються класичним і посткласичним періодами, не встигли побачити іспанців, а були залишені своїм народом і забуті на віки з невідомих причин.

Археоастрономія, як нова наука, народилася в одному з таких міст. Філософія та історія як єдине ціле. Ви побачите храм Пернатого Змія, обсерваторії, поля для гри в м’яч, храм Великого Жерця, а ще поплаваєте в неймовірно гарному карстовому озері Сенот.

​​

Потім відвідаєте археологічну зону Ек-Балам, де нещодавно були зроблені фантастичні відкриття, що перевертають звичні уявлення про культуру мая. Відкритий погляду тільки «кремль», решта міста все ще спить під густими джунглями. Можна побачити: Акрополь, поле для гри в м’яч, Будинки-близнюки, Обсерваторію, Темаскаль.

Прибуття в Канкун. Можна забронювати проживання у пляжному готелі на бажану кількість ночей (оплачується додатково).

Вартість:

8600 USD — за двох в разі групи з 4 осіб і двомісному розміщенні;
14000 USD — за двох в разі групи з 2 осіб і двомісному розміщенні.

У вартість входить:

 • російськомовний гід на всьому маршруті;
 • трансфери з водієм на Toyota Van;
 • проживання в готелях 5* у двомісних стандартних номерах зі сніданками;
 • екскурсії за програмою;
 • податки на проживання.
 • медичне страхування (2.5 USD на день за особу, включає COVID).

Додатково оплачується:

 • додаткові заходи;
 • особисті витрати;
 • проживання у пляжному готелі в Канкуні після завершення екскурсійної програми (від 600 USD за номер за ніч у готелі 5* Deluxe);

Правила в’їзду

Наразі ПЛР-тести для в’їзду не потрібні. Потрібно заповнити форму на сайті. Її також може вимагати авіакомпанія для посадки в літак. Також потрібно заповнити електрону візу. Вона дійсна для в’їзду впродовж 30 днів із моменту видачі та тільки для в’їзду повітряним транспортом. Термін дії паспорта — не менш як 6 місяців на момент імовірної дати виїзду з Мексики.

Примітки:

 1. Приймальна сторона залишає за собою право змінити порядок екскурсій і проживання в готелях рівноцінного рівня при дотриманні програми туру.
 2. Приймальна сторона не несе відповідальність за пропущені в готелях сніданки під час ранкового виселення.
 3. Робота гіда і водія закінчується після розселення туристів у готелі. Потрібно забезпечити повноцінний відпочинок персоналу, бо це визначає якість їхньої роботи на наступний день.

Усі ціни й тарифи вказані орієнтовно на момент публікації пропозиції.

Можлива їх зміна без попередження. Просимо консультуватися з нами з кожної конкретної пропозиції. Тільки ціни в підтвердженому замовленні є остаточними.

Усе зазначене вище є нашою концептуальною пропозицією. Можливі варіанти та комбінації відповідно до ваших побажань і реальної наявності місць.

Дмитро
Вольпов
Старший фахівець з туристичного обслуговування
Контактний телефон:
067  558-11-01 Запитайте нас
Silver
Gold
Ціна за 2 осіб, в разі групи з 4 осіб.
У вартість входить:
 • російськомовний гід на всьому маршруті;
 • трансфери з водієм на Toyota Van;
 • проживання в готелях 5* у двомісних стандартних номерах зі сніданками;
 • екскурсії за програмою;
 • податки на проживання.
 • медичне страхування (2.5 USD на день за особу, включає COVID).
Ціна за 2 осіб, в разі групи з 2 осіб.
У вартість входить:
 • російськомовний гід на всьому маршруті;
 • трансфери з водієм на Toyota Van;
 • проживання в готелях 5* у двомісних стандартних номерах зі сніданками;
 • екскурсії за програмою;
 • податки на проживання.
 • медичне страхування (2.5 USD на день за особу, включає COVID).