fbpx
Телефон: +38 (097) 979-29-85 +38 (066) 255-70-62
Робочі години: Пн-Пт: 09:30 - 18:30
03150, м Київ,
вул. Велика Васильківська, 72,
бізнес-центр «Олімпійський»,
вхід №1, 4-й поверх

Спитайте нас

Ваше ім’я *

E-mail *

Телефон *

Повідомлення

Стамбул: розкіш палаців, прохолода Босфору та спадщина імперій

Країна: Туреччина , Стамбул Тривалість туру: 3 дні / 2 ночі Актуальність туру: цілий рік Вартість: за 2 осіб

Опис:

Тільки Стамбул здатний здійснити ваше велике бажання відпочити за одні щотижневі вихідні. Місцевий колорит та переплетіння культур роблять місто ідеальним місцем для втечі від метушні. За три дні та дві ночі ви відчуєте магію Стамбула: дослідите казкові палаци та давні святині.

Ви дізнаєтесь, як будувалися Собор Святої Софії та Блакитна мечеть, звідки взялися на площі Іподром три стародавні колони. Дослідите підземне водосховище, почуєте десятки історій із життя міста, а головне – зустрінетеся з його чудесами.

Ви побачите:

 • площа Іподром;
 • Блакитна мечеть;
 • Собор Святої Софії;
 • палац Топкапи;
 • палац Долмабахче;
 • протока Босфор;
 • Цистерну Базиліка.

Програма по дням:

День 1:

Після прильоту в Стамбул на вас чекає трансфер та заселення у готель. Потім – вільний час для відпочинку після польоту. Далі ви вирушите на екскурсію до палацу Топкапи.

Палац Топкапи — із цього місця султани керували Османською імперією. Комплекс вражає архітектурою, величчю та чималою колекцією рідкісної зброї, коштовностей та порцеляни. Вони виставлені у відповідних залах: збройовому, посудному та залі коштовностей.

Велична протока Босфор

На вечір ми можемо забронювати столик у ресторані.

День 2:

Зранку разом із гідом ви відвідаєте палац Долмабахче. У ХІХ столітті він став новою резиденцією султанів замість середньовічного палацу Топкапи. Золотий був офіційним кольором Османської імперії, що відображено в оздобленні палацу. Тільки на прикрасу Кришталевих сходів та частини інтер’єру пішло більше 14 тонн дорогоцінного металу. І це не кажучи про обсяги мармуру, дорогоцінні камені і породи дорогого дерева для підлоги.

Палац Долмабахче у стилі бароко був збудований у XIX столітті

Потім ви відправитеся до площі Іподром, Собору Святої Софії та до Цистерни Базиліка.

Іподром – головна площа району Султанахмет, що є центром Стамбула. Колись він був центром Константинополя та Візантії. Це серце як історії так і серце сучасної Туреччини. На площі ви побачите стародавній єгипетський обеліск, який везли до Константинополя морем кілька років. Він являє собою середньовічну колону та античну бронзову, відлиту зі зброї персів, які були розбиті еллінами.

Собор Святої Софії був головним собором Константинополя. У його архітектурі та оздобленні відбивалася вся велич Візантійської імперії. Усередині досі збереглися фрески ІХ та ХІІ століть. Після падіння Константинополя у храмі було відкрито мечеть. Тому є не лише християнські реліквії, а й мусульманські періоду Османської імперії.

Сьогодні Собор Святої Софії – музейний комплекс

По сусідству з площею Іподром розташована легендарна Блакитна мечеть. Мечеть побудована навпроти собору невипадково. Султан Ахмед I хотів, щоб поряд із православним храмом у місті з’явилася мусульманська святиня, яка не поступається Святій Софії за розміром.

Блакитна мечеть збудована на березі Мармурового моря

Цистерна Базиліка — давнє підземне водосховище, у якому містилися запаси питної води у разі посухи чи облоги. Колони виготовлені з різних видів мармуру, оскільки були взяті з різних храмів.

Далі ви поїдете на Єгипетський базар, також відомий як Ринок прянощів. Базар був побудований у середині XVII століття і названий так через те, що індійські прянощі та бавовна привозили до міста саме через Єгипет. Тут можна купити прянощі, східні солодощі, цілющі трави, посуд та багато іншого.

На вечір ми можемо забронювати столик у ресторані.

День 3:

Після сніданку на вас чекає трансфер в аеропорт і виліт.

Вартість:

Пакет Silver з проживанням у готелі VOGUE SUPREME ISTANBUL 5* — від 1950 EUR.
Пакет Gold з проживанням у готелі FOUR SEASONS BOSPHORUS 5* — від 2710 EUR.

У вартість входить (за двох):

 • проживання в готелі;
 • трансфери та переїзди, зазначені у програмі;
 • екскурсії за програмою з гідом.

Додатково оплачується:

 • переліт до/з Стамбул;
 • медичне страхування;
 • особисті витрати.

Усі ціни й тарифи вказані орієнтовно на момент публікації пропозиції.

Можлива їх зміна без попередження. Просимо консультуватися з нами з кожної конкретної пропозиції. Тільки ціни в підтвердженому замовленні є остаточними.

Усе зазначене вище є нашою концептуальною пропозицією. Можливі варіанти та комбінації відповідно до ваших побажань і реальної наявності місць.

Наталія
Сербіна
Старший фахівець з туристичного обслуговування
Контактний телефон:
093  934-72-05 Запитайте нас
Silver
Gold
У вартість входить (за двох):
 • проживання в готелі
  VOGUE SUPREME ISTANBUL 5*;
 • трансфери та переїзди, зазначені у програмі;
 • екскурсії за програмою з гідом.
У вартість входить (за двох):
 • проживання в готелі
  FOUR SEASONS BOSPHORUS 5*;
 • трансфери та переїзди, зазначені у програмі;
 • екскурсії за програмою з гідом.