fbpx
Телефон: +38 (097) 979-29-85 +38 (066) 255-70-62
Робочі години: Пн-Пт: 09:30 - 18:30
03150, м Київ,
вул. Велика Васильківська, 72,
бізнес-центр «Олімпійський»,
вхід №1, 4-й поверх

Спитайте нас

Ваше ім’я *

E-mail *

Телефон *

Повідомлення

Подорож у Перу розділить ваше життя на до та після

Країна: Перу , Ліма, Арекіпа, Пуно Тривалість туру: 15 днів / 14 ночей Актуальність туру: з вересня по червень Вартість: за 2 осіб (група 8 о.)

Опис:

Інки вважали золото священним металом, який послав бог сонця Інті. Жага золота конкістадорів, особливо Пісарро, не знала меж. Вигляд золотих прикрас і коштовностей породив легенду про місто, сповнене золота, «Ельдорадо», а його відкриття стало нав’язливою ідеєю багатьох. Відтоді в Перу вже давно їдуть не за золотом, хоча і його багато хто не припиняє шукати. Настав час і вам відкрити для себе цю країну, яка здатна розділити ваше життя на до і після й без будь-якого золота. Бо мандрівка в Перу — це і є чистим золотом. У Перу є те, чого немає більше ніде. Що саме, розповідаємо нижче.

Ви побачите:

 • столицю Ліма;
 • місто Арекіпа;
 • каньйон Колка;
 • істо Пуно;
 • зеро Тітікака;
 • столицю інків — місто Куско;
 • Священну долину;
 • дорогу інків;
 • Мачу-Пікчу;
 • Паракас;
 • геогліфи Наска.

Програма за днями:

День 1:Ліма

Прибувши в аеропорт Ліми, вас зустрінуть і відвезуть у готель Belmond Miraflores Park 5*, а дорогою гід докладно розповість про майбутню подорож і відповість на всі ваші запитання. Розміщення в готелі та вільний час.

День 2:Ліма

Після сніданку в готелі ви поїдете на екскурсію по Лімі. Ви відвідаєте романтичний «Парк кохання» з гігантською скульптурою та археологічний комплекс «Уальямарка», прогуляєтеся, ймовірно, по першому на континенті саду оливкових дерев у Сан-Ісідро, а потім відвідаєте церкву святого Петра, палац Торре Тагле, музей будинку Альяга. Потім на вас чекає обід у ресторані CALA та повернення в готель.

День 3:Ліма — Арекіпа

Поснідавши, ви вирушите в аеропорт, де на вас чекає внутрішній переліт до міста Арекіпа. Після прибуття в аеропорт вас зустрінуть і відвезуть у готель Casa Andina Premium 5*.
​​

Арекіпа — друге за величиною місто Перу, оточене живими вулканами Чачані, Місті та іншими, а гірські вершини Пічу-Пічу вкриті вічними снігами. Центр міста оголошений ЮНЕСКО історичним і культурним надбанням людства. Ваша оглядова екскурсія по Арекіпі розпочнеться відвідинами колоніальних частин міста: центральної площі міста Пласа де Армас, кафедрального собору, церкви Ла Компанья де Хесус, оглядових майданчиків Мірадор дель Кармен Альто, Янауара та інших визначних пам’яток.

Потім ви відвідаєте сучасну житлову зону Сельва Алегре та знаменитий робочий жіночий монастир Санта Каталіна, де мешкають близько 20 черниць. Монастир — головна визначна пам’ятка Арекіпи. Він заснований у 1579 р. і до 1970 р. сюди не можна було потрапити, але завдяки цьому він і зберіг автентичну атмосферу XVI–XVII століть. Це справжнє місто в місті, обнесене гігантськими стінами, з маленькими вуличками всередині, названими на честь іспанських міст (Толедо, Гранада, Севілья тощо), двориками, що увінчані квітами й галереями, навколо яких ростуть апельсинові дерева.

Після екскурсії ви повернетеся в готель.

День 4:Арекіпа — Чивай, каньйон Колка

Після сніданку ви поїдете до міста Чивай, щоб побачити один з найглибших каньйонів світу (3500 м), що розташований за 160 км на північний захід від Арекіпи — Колка.

Дорога до Чивая триватиме близько 6 год і у вас буде декілька зупинок, щоб насолодитися місцевою красою та перекусити. Перша зупинка буде на висоті 3900 м у національному заповіднику Салінас на Пампа Каняуас. Друга — у маленькому ресторані на висоті 4000 м. Тут ви недовго перепочинете і вип’єте мате де кока з краєвидом на вулкани Місті, Чачані та Пічу-Пічу. Третя зупинка відбудеться на оглядовому майданчику Пата Пампа на висоті 4900 м — найвище місце всієї подорожі, звідси видно 8 вулканів. Потім буде перевал і спуск у бік Чивая.

Чивай розташований заввишки 3650 м. Після прибуття в місто поїдете в готель Belmond Casitas del Colca 5*, де розміститеся та пообідаєте. Після обіду зустрінетеся з гідом і відвідаєте термальні джерела Ла Калера — чудове розвантаження після дороги.

День 5:Чивай, каньйон Колка — Пуно

Після сніданку о 06:00 разом із гідом ви поїдете в каньйон Колка. Дорогою ви побачите фантастичні пейзажі та масштаби, в які важко повірити. Милуватися цією красою ви будете з оглядового майданчика Крус дел Кондор, звідки відкривається чудова панорама на каньйон Колка та польоти величних кондорів.

Звідси відкривається чудовий краєвид на одні з найглибших ділянок каньйону. Кондори гніздяться та літають високо в Андах, у важкодоступних місцях. Тут у вас буде чудова нагода побачити цих найбільших птахів у світі. Розмах крил у деяких птахів сягає 3 м, а вік — 60–80 років.

Після екскурсії ви повернетеся в Чивай, зупинившись у традиційних селищах Пінчольє, Мака та Янке. Після обіду поїдете в автомобілі в місто Пуно — дорога триватиме близько 6 год. Розміщення в готелі Titilaka 5*.

День 6:Пуно

Пуно — місце паломництва мандрівників з усього світу. Колись воно було найзаможнішим містом країни завдяки величезним запасам срібла, а сьогодні — це важливий економічний центр, де простягаються торгові шляхи та залізниця, що з’єднує його з Куско та Арекіпою.

Пуно стоїть на березі найкрасивішого озера Тітікака, священного озера найдавніших народів Анд, де збереглися культура і традиції індіанців аймара, кечуа та урос. За легендою інків, із темних вод озера вийшли їхні прабатьки — Манко Капак і Мама Оккло.

Спочатку ви поплаваєте по найвищому (3800 м) судноплавному озеру у світі на човні, а потім вирушите на катерну екскурсію до островів Урос і Такіле.

Одна з найвідоміших визначних пам’яток озера — плавучі очеретяні острови Урос, у затоці Пуно, їх налічується більш як двадцять. Вони та менш відомий у туристів острів Такіле взяті під охорону ЮНЕСКО.

Ви поплаваєте по озеру Тітікака і відвідаєте острів Урос, послухаєте історію стародавнього племені та познайомитеся з особливостями побуту індіанців, дізнавшись, як вони будують свої острови, завдяки чому живуть.

Далі ви відправитеся на острів Такіле і познайомитеся з представниками іншої народності, котра зберегла свою культуру і традиції, що особливо яскраво проявляються в костюмах місцевих жителів, оглянете руїни доінкової епохи, сфотографуєтеся на тлі мальовничої панорами озера Тітікака й обов’язково пообідаєте в індіанській громаді. А потім повернетеся в Пуно.

День 7:Пуно — Куско

Після сніданку о 08:00 разом із гідом ви поїдете на індивідуальному автомобілі до міста Куско. Природа та дорога від Пуно до Куско дуже мальовнича. На шляху ви відвідаєте археологічний комплекс Пукара. Також ви зупинитеся на перевалі Ла Рая (4400 м), на високому плоскогір’ї Альтіплано (3600 м) та на обід у містечку Сікуані.

Безпосередньо з вікна автобуса можна спостерігати за громадами індіанців Аймара та перуанськими представниками сімейства верблюдячих: альпаками, вікунами та ламами. Також дорогою в Куско ви відвідаєте церкву Андагуаілільяс, засновану у 1580 р., і археологічний комплекс Ракчі, збудований інками.

Ближче до вечора ви приїдете до Куско і розміститеся в готелі Belmond Palacio Nazarenas 5*.

День 8:Куско

Сьогодні ви познайомитеся з Куско — столицею імперії інків, одним з найкрасивіших міст планети, що охороняється ЮНЕСКО.

Куско — місто брукованих вулиць, інських кам’яних фундаментів, білих колоніальних стін і черепичних дахів. Ви поблукайте богемним кварталом Сан-Блас, де живуть художники та поети, присядете на сходах єзуїтської церкви й просто подивитеся на життя Куско: стареньких, які годують голубів, індіанських торговок із косами та у високих капелюшках, лам, що гуляють вулицями, високе синє небо в білих хмарах і зелені пагорби над червоними дахами.

Опівдні на вас чекає в ресторані майстер-клас із приготування національного напою Перу — піско. І, звичайно, пообідаєте в одному з центральних ресторанів Куско. Після обіду відвідаєте майстерню відомого музиканта Давида та музей родини Мендівіль.

Після екскурсії повернетеся в готель, де у вас буде вільний час.

День 9:Куско — Урубамба

Після сніданку ви поїдете до міста Урубамба, а дорогою відвідаєте ферму Manos de la comunidad, ринок сувенірів Пісак та археологічний комплекс Ольянтайтамбо.

На фермі Manos de la Comunidad ви побачите лам, альпак і вікуній. Ви поспостерігаєте за місцевими жителями у традиційному вбранні, які створюють тканину за стародавніми традиціями. Мандруючи Священною долиною, ви побачите краєвиди незрівнянної краси вздовж річки Урубамба. Після приїзду на місцевий ринок Пісака ви зможете придбати витвори перуанських кустарів: кераміку й текстильні вироби за низькими цінами.

Далі на вас чекає археологічний комплекс Пісак. Він замислювався як фортеця, що покликана захищати мешканців долини із півночі, але згодом став церемоніальним центром. Після екскурсії поїдете на обід у фазенду Casa Huayocari. Захована в серці Священної долини інків, ця приватна садиба збудована у XVII столітті.

Після обіду ви поїдете в готель Belmond Rio Sagrado 5*.

День 10:Урубамба — Мачу-Пікчу

Ваш гід заїде за вами в готель, і ви поїдете на авто до залізничного вокзалу, де сядете на потяг у бік Мачу-Пікчу. Під час поїздки на вас чекає перша екскурсія в археологічний комплекс Кочабамба — палац цивілізації інків. Продовжуючи трекінг, ви почнете сходження через гору, вкриту пишною рослинністю (близько 4 год, 8 км), і дістанетесь археологічного комплексу Wiñaywayna, розташованого на висоті 2700 м. Руїни Wiñaywayna — друге за красою місце в Перу після Мачу-Пікчу.

Після цього ви продовжите трекінг по хмарному лісі та наприкінці дня досягнете Інті Пунку — вхід до Мачу-Пікчі. Перед вами постане чудовий краєвид на гарну цитадель. Це привілейоване місце, тому ви відпочинете кілька хвилин і зробите свою улюблену фотографію з краєвидом на Мачу-Пікчу. Усе найцікавіше буде завтра, адже сьогодні ви вже витратили чимало сил, відпочивайте. Розміщення в готелі Belmond Sanctuary Lodge 5*.

День 11:Мачу-Пікчу — Агуас-Кальєнтес — Ольянтайтамбо — Куско

Після сніданку та виселення з готелю на вас чекає головне в цій подорожі — екскурсія в Мачу-Пікчу — втрачене місто інків. У 2007 році воно оголошене ЮНЕСКО одним із семи чудес світу.

Після екскурсії на вас чекає обід у ресторані готелю, а після нього ви повернетеся автобусом до залізничної станції в місті Агуас-Кальєнтес, звідки вже поїдете до міста Ольянтайтамбо. Після прибуття вас зустріне індивідуальний транспорт із вашими валізами, які ви залишили перед трекінгом. Далі ви вирушите до Куско. Після прибуття в Куско розміститеся в готелі Belmond Palacio Nazarenas 5*.

День 12:Куско — Ліма — Паракас

Поснідавши, на вас чекає трансфер в аеропорт і виліт до Ліми. Після прибуття вас зустріне гід і ви поїдете на індивідуальному транспорті до міста Паракас (4 год), що стоїть посеред пустельних дюн, які перемежуються оазами, де вирощується виноград для національного перуанського алкогольного напою — піско.

Після прибуття в Паракас — розміщення в готелі Libertador Luxury Colection Paracas 5*.

День 13:Паракас — Наска

Сніданок, а потім екскурсія катером на чудові острови Бальєстас. Дорогою ви зупинитеся, щоб помилуватися загадковою фігурою Канделябра — винятковою конструкцією, намальованою на схилі пагорба в бухті Паракас. Ніхто достеменно не знає, хто й навіщо зробив цю фігурку, але легенд є десятки.

Гід розповість про неї, а потім ви продовжите шлях до островів Бальєстас. Там ви насолоджуватиметеся дивовижними морськими пейзажами, сповненими птахами та морськими левами. Тут ви помандруєте на човні навколо островів, пропливаючи повз печери, скельні утворення й оцінюючи безліч інших водних краєвидів. Потім ви повернетеся.

Далі на вас чекає переліт над геогліфами Наска — одним із найтаємничіших місць Перу, Південної Америки та всього світу. Ви побачите загадкові лінії пустелі Наска, що існували з VII століття, а відкриті лише у XX столітті, оскільки побачити ці таємничі знаки можна тільки з висоти пташиного польоту.

Пілоти віртуозно нахилятимуть літак під кутом 35 градусів, щоб продемонструвати вам фігури з різних боків. Ви дізнаєтеся, чому на цьому неживому плато з’явилися зображення спіралей, трапецій, мавпи, павука, колібрі, кондора, пелікана, папуги, собаки, кита, дерева, рук та інших дивних фігур. Це буде незабутньо. Після польоту — повернення в готель.

День 14:Паракас

Вільний день.

День 15:Паракас — Ліма — Київ

Після сніданку ви поїдете до Ліми, звідки вилетите до Києва.

Вартість:

19580 USD — за 2 особи в групі з 8 осіб.

У вартість входить:

 • проживання у готелях за програмою на базі сніданків;
 • екскурсії за програмою з гідами;
 • трансфери;
 • страхування.

Додатково оплачується:

 • усі внутрішні та міжнародні авіаперельоти;
 • додаткові екскурсії;
 • інші послуги, не зазначені у програмі, та харчування;
 • оплата перевантаження багажу;
 • раннє заселення в готелі;
 • пізнє виселення з готелів.

Усі ціни й тарифи вказані орієнтовно на момент публікації пропозиції.

Можлива їх зміна без попередження. Просимо консультуватися з нами з кожної конкретної пропозиції. Тільки ціни в підтвердженому замовленні є остаточними.

Усе зазначене вище є нашою концептуальною пропозицією. Можливі варіанти та комбінації відповідно до ваших побажань і реальної наявності місць.

Сергій
Васютін
Старший фахівець з туристичного обслуговування
Контактний телефон:
067  972-98-09 Запитайте нас
Silver
Gold
Вартість за 2 осіб в групі з 8 осіб.
У вартість входить:
 • проживання у готелях за програмою на базі сніданків;
 • екскурсії за програмою з гідами;
 • трансфери;
 • страхування.