fbpx
+38 (097) 979-29-85 +38 (067) 466-20-55
Телефон: +38 (097) 979-29-85 +38 (067) 466-20-55
Робочі години: Пн-Пт: 09:30 - 18:30
03150, м Київ,
вул. Велика Васильківська, 72,
бізнес-центр «Олімпійський»,
вхід №1, 4-й поверх

Спитайте нас

Ваше ім’я *

E-mail *

Телефон *

Повідомлення

Побачте чудеса Ізраїля: Єрусалим, Тель-Авів, Мертве море та інші місця

Країна: Ізраїль , Тель-Авів, Єрусалим, Назарет Тривалість туру: 8 днів / 7 ночей Актуальність туру: з 1 квітня до 20 грудня 2023 р. Вартість: за 2 осіб

Опис:

На вас чекає Єрусалим — столиця Ізраїля, священне місто для євреїв, християн і мусульман. Саме тут розташовані найважливіші святі місця для представників трьох монотеїстичних релігій. Одне з найпривабливіших курортних міст Ізраїля, Тель-Авів, становить економічний і культурний центр країни з численними ресторанами, барами й дискотеками. У цьому місті вулиці та набережна завжди освітлені й велелюдні. Галілея — це не тільки подорож у «маленьку Європу» з її континентальним кліматом і унікальними гірськими пейзажами, а й зближення з духовністю. Тут Ісус провів значну частину свого життя і зробив вісім з одинадцяти чудес. І це ще не все. Докладніше — нижче.

Ви побачите:

 • Єрусалим;
 • Тель-Авів і Яффо;
 • Назарет;
 • Галілею;
 • Мертве море.

День 1:Прибуття в Тель-Авів

Після прибуття в Тель-Авів — індивідуальний трансфер з аеропорту в обраний готель міста.

День 2:Індивідуальна екскурсія «Єрусалим — місто трьох релігій»

Після сніданку на вас чекає індивідуальна екскурсія «Єрусалим — місто трьох релігій». Столиця Ізраїля, Єрусалим, є священним містом для євреїв, християн і мусульман. Саме тут розташовані найважливіші святі місця для представників трьох монотеїстичних релігій. Ви відвідаєте Храмову гору (або скеля Морія), де розміщений символічний центр Всесвіту — трикутний камінь, від якого, за переказами, утворився світ, і над якою височіє третя за значущістю в мусульманському світі святиня — мечеть «Купол скелі».

Потім підійдете до головної єврейської святині — Стіни плачу, пройдете п’ять останніх зупинок Хресного шляху, побачите місце розп’яття і воскресіння Ісуса Христа в головній християнської святині — Храмі Гробу Господнього, розташованого в серці християнського кварталу Єрусалима.

Великий цар Давид подарував світові Єрусалим, і ви побуваєте на його могилі, що розміщена у старих стінах єврейської синагоги. Звідти вирушите в місце, де провела останні дні життя Діва Марія — мати Ісуса Христа. Сьогодні там розташована католицька церква Дорміціон — місце Успіння Богородиці. Побуваєте також і у Світлиці Таємної вечері, що неподалік. І, звичайно ж, у вашій пам’яті назавжди закарбується краєвид з оглядового майданчика Оливної гори сучасного і древнього величного міста Єрусалиму.

День 3:Оглядова екскурсія «Тель-Авів / Яффо з відвідуванням музею алмазів»

Після сніданку на вас чекає індивідуальна оглядова екскурсія по Тель-Авіву та Яффо з відвідуванням Музею алмазів і діамантів імені Гаррі Оппенгеймера.

Якщо Єрусалим — душа Ізраїля, то Тель-Авів — його серце, що працює 24 години на добу. Одне з найпривабливіших курортних міст Ізраїля, Тель-Авів, становить економічний і культурний центр країни з численними ресторанами, барами й дискотеками. У цьому місті вулиці та набережна завжди освітлені й велелюдні. До ваших послуг всі різновиди водного спорту та безліч розваг для дорослих і дітей.

До сучасного Тель-Авіву прилягає одне з найдавніших міст всього світу — Яффо. Перші згадки про нього виявлені у стародавніх єгипетських письменах 1470 року до н.е. Звивисті вулички називаються за знаками зодіаку і буквально обліплені невеличкими галереями мистецтв, майстернями, блошиними ринками, мініатюрними театрами, салонами, музеями, ресторанами та археологічними розкопками. Основні мешканці — художники, музиканти, скульптори. Тель-Авів і Яффо доповнюють один одного, підтверджуючи можливість співіснування сучасного з древнім і світського з духовним.

День 4:Вільний день

Сьогодні у вас вільний день для самостійного знайомства з містом.

День 5:Індивідуальна екскурсія «Галілея християнська і Назарет»

Після сніданку ви вирушите на індивідуальну екскурсію «Галілея християнська і Назарет».
Галілея — це не тільки подорож у «маленьку Європу» з її континентальним кліматом і унікальними гірськими пейзажами, а й зближення з духовністю. Тут Ісус провів значну частину свого життя і зробив вісім з одинадцяти чудес. Саме в цих благословенних краях відбулася більшість подій, що описані в Новому Заповіті.

Назарет розташований на півночі Ізраїля і є священним містом для всього християнського світу. У ньому жив і виховувався Ісус. Біля під’їзду до міста видніється Храм Благовіщення — найбільший на Близькому Сході собор.

Далі на вас чекає поїздка до синього Галілейського моря (озеро Кінерет), де відбулося відоме ходіння по воді. Саме в цьому місці, у північній частині Кінерета, розташовані Табха, сім джерел і Церква примноження хлібів і риб. Тут на знаменитій Горі Блаженств Христос виголосив Нагірну проповідь. Потім ви побуваєте на річці Йордан для здійснення обряду хрещення у святій воді. Йордан вважається найважливішою християнською святинею, адже, за Біблією, у цій річці охрестили Ісуса Христа.

День 6:Вільний день

Сьогодні у вас ще один вільний день для самостійного знайомства з містом.

День 7:Індивідуальна екскурсія на Мертве море

Сьогодні ви вирушите до однієї з найчудовіших перлин світової природи — Мертвого моря (приблизно 421 м нижче рівня моря). Унікальні лікувальні властивості води, солі та грязі Мертвого моря відомі на весь світ, бо концентрують у собі найбагатше джерело мінералів і мікроелементів.

У минулому вода і солі вивозилися в Італію римською знаттю. Марк Антоній завоював регіон Мертвого моря спеціально для Клеопатри, яка піклувалася про свою красу і здоров’я. Юдейський асфальт — бітумна рідина, що підіймається на поверхню, використовувалася для промислових і медичних цілей. З узбережних рослин, особливо з бальзамінника, виготовлялися цінна косметика, парфуми та медичні препарати.

Купання в Мертвому морі не потребує жодних фізичних зусиль, у ньому можна просто лежати та читати або дивитися в небо. У його воді всі м’язи тіла повністю розслабляються, залишаючи відчуття тільки-но пройденого курсу оздоровчого масажу.

День 8:Виліт додому

Сніданок і трансфер в аеропорт.

Вартість:

Gold — від 6900 USD за двох та проживання в готелях 5*
Silver — від 5530 USD за двох та проживання в готелях 4*

У вартість входить:

 • проживання в готелі 4* або 5* у двомісному номері;
 • харчування — сніданки;
 • індивідуальний трансфер «аеропорт — готель — аеропорт»;
 • 4 індивідуальні екскурсії.

Додатково оплачується:

 • переліт в/із Тель-Авів;

Медичне страхування, що покриває лікування COVID-19, обов’язкове.

Усі ціни й тарифи вказані орієнтовно на момент публікації пропозиції.

Можлива їх зміна без попередження. Просимо консультуватися з нами з кожної конкретної пропозиції. Тільки ціни в підтвердженому замовленні є остаточними.

Усе зазначене вище є нашою концептуальною пропозицією. Можливі варіанти та комбінації відповідно до ваших побажань і реальної наявності місць.

Дмитро
Вольпов
Старший фахівець з туристичного обслуговування
Контактний телефон:
067  558-11-01 Запитайте нас
Silver
Gold
У вартість за 2 осіб входить:
 • проживання в готелі 4*, у двомісному номері;
 • харчування — сніданки;
 • індивідуальний трансфер «аеропорт — готель — аеропорт»;
 • 4 індивідуальні екскурсії.
У вартість за 2 осіб входить:
 • проживання в готелі 5*, у двомісному номері;
 • харчування — сніданки;
 • індивідуальний трансфер «аеропорт — готель — аеропорт»;
 • 4 індивідуальні екскурсії.