fbpx
Телефон: +38 (097) 979-29-85 +38 (066) 255-70-62
Робочі години: Пн-Пт: 09:30 - 18:30
03150, м Київ,
вул. Велика Васильківська, 72,
бізнес-центр «Олімпійський»,
вхід №1, 4-й поверх

Спитайте нас

Ваше ім’я *

E-mail *

Телефон *

Повідомлення

Особлива подорож: 2 океана в ПАР, Мертва долина в Намібії і цілющі водоспади Вікторія в Зімбабве

Країна: ПАР, Намібія, Зімбабве Тривалість туру: 15 днів / 14 ночей Актуальність туру: з серпня по квітень Вартість: за 2 осіб

Водоспади Вікторія – одне з головних місць в цій подорожі і в світі в цілому

Опис:

Є в світі подорожі, які вважаються особливими. До них готуються кілька років, а часто – і десятки. Ці місця, як правило, знаходяться далеко від будинку, а враження від них залишаються з мандрівниками на все життя. Хто знає, можливо, заради відвідин таких місць і варто проживати життя. Безумовно, подорож в ПАР, Намібії та Зімбабве можна віднести до таких, до особливим. У світі багато місць, аналоги яких є в інших країнах. Але це точно не стосується тих, що ви побачите в цій подорожі.

Ви побачите:

 • Кейптаун: з води і з Столовою гори;
 • Мис Доброї Надії;
 • морських котиків і пінгвінів в Хаут-Бей;
 • пустелю Наміб;
 • глиняне плато Соссуфлей;
 • Мертву долину;
 • каньйон Сесріем;
 • Свакопмунд – місто на узбережжі Індійського океану;
 • місцевість Дамараленд і етнічну групу дамара;
 • наскальний живопис в Дамараленд;
 • найвищу гору Намібії – Кьонігштайн (2606 м);
 • Національний парк Етоша;
 • водоспади Вікторія;
 • круїз по річці Замбезі;
 • курорт Сан Сіті.

Розклад по днях:

День 1:

По прильоту в Кейптаун в аеропорту вас зустріне російськомовний гід. Потім ви підете в готель на автомобілі. Якщо переліт вас втомив, можна відпочити. Якщо немає, рекомендуємо прогулятися по набережній Вікторії та Альфреда – одна з популярних пам’яток Кейптауна.

На початку 90-х років ХХ століття територію набережної повністю відновили. Тепер це жвавий район з безліччю ресторанів, барів, магазинів і розважальних центрів. Історичні будівлі стоять уздовж берегової доріжки пліч-о-пліч з сучасними торговими центрами, музеями і кінотеатрами, спорудженими в тому ж стилі.

Після закінчення прогулянки о 18:00 ви зустрінетеся з гідом на рецепції готелю, і направитеся в ресторан Gold . Там побачите запальне шоу про культурні традиції різних країн Африки.

Після вечері в ресторані і шоу ви поїдете в готель The Table Bay Hotel 5 * , де і заночуєте.

Набережна Вікторії та Альфреда, а за нею The Table Bay Hotel

День 2:

Поснідавши в готелі, пора дивитися Кейптаун. О 9:00 починається оглядова 4-годинна екскурсія з російськомовним гідом по Кейптауна і Столовою горе.
Кейптаун називають Mother City – «Мати міст африканських». Саме звідси починається колоніальна історія Південної Африки.

Ви проїдете по історичному центру міста, знаменитої вулиці Адерлі з її численними пам’ятниками. Побачите старовинну фортецю – перша будівля, побудоване європейцями на півдні Африки. Прогулянка по знаменитій набережній Вікторія і Альфред, якщо не зробили це вчора.

Екскурсія по Кейптауна закінчиться біля підніжжя гори Столовой, звідки ви підніміться на вершину на фунікулері. З гори відкривається приголомшливий вид, який напевно залишиться у вашій пам’яті на все життя.

Жодне фото не передасть тамтешніх красот

О 13:00, відвідавши Столову гору, вас очікують обід і дегустація вин на виноробної фермі Beau Constantia . Дегустацію за вашим бажанням можна продовжити на інших фермах виноробного регіону Констанція – Constantia Glen і Groot Constantia . Або відразу повернутися в готель. Вирішувати тільки вам.

О 18:15 на причалі ви зустрінетеся з капітаном яхти і підете в плавання по Атлантичному океану. На борту вас чекають місцеві вина і закуски, а за бортом – види на приголомшливий захід над Атлантикою, Столову гору і гори Дванадцять апостолів.
О 20:15 по поверненню в порт у вас буде вільний час. Ночівля в готелі The Table Bay Hotel 5 * .

День 3:

Після сніданку в готелі о 9:00 вас чекає екскурсія з російськомовним гідом на легендарний Мис Доброї Надії. З висоти 200 м, стоячи біля старовинного маяка, можна розглянути, як на горизонті сходяться води Індійського і Атлантичного океанів.

В екскурсію входить круїз до острова морських котиків в містечку Хаут-Бей, колонії пінгвінів і заповідника Мис Доброї Надії.
Пообідаємо і наберетеся сил в ресторані Two Oceans .

О 17:00 ви повернетеся в готель. Залишок дня проведете, як забажаєте. Ночівля в готелі The Table Bay Hotel 5 * .

День 4:

Пора в Намібію! Після раннього сніданку (7:30) в готелі вас чекає дорога в аеропорт Кейптауна і виліт до столиці Намібії – Віндгук. В аеропорту Віндгук вас зустріне англомовний гід. З ним ви виїдете на Toyota Land Cruiser в Соссуфлей, парк Наміб-Науклуфт. Дорога складе 4 години.

Соссуфлей – це глиняне плато в центральній частині пустелі Наміб, на території національного парку Наміб-Науклуфт. Місце відоме найвищими піщаними дюнами і найбільшими в світі червоними піщаними дюнами, що підносяться в небо на 300 м. У Соссуфлей знаходиться Мертва долина, знаменита остовами мертвих дерев.

По завершенні екскурсії ви зможете розміститися в лодже Sossusvlei Desert Lodge 5 * , відпочити і повечеряти. Увечері рекомендуємо подивитися на нічне небо під керівництвом професійного астронома, або відточити навички у фотографуванні зоряного неба.

День 5:

Сьогодні ви побачите незвичайні місця – дюни Соссуфлей і каньйон Сесріем.
Тільки подивіться на це.

Марс? Намібія!

Пустеля Наміб – головна визначна пам’ятка країни і найдавніша пустеля світу. Її вік оцінюється вченими в 60-80 мільйон років. Простягнувшись на 1600 км по узбережжю країни, пустеля вражає різноманітністю своїх ландшафтів: бурі вивітрені скелі, численні каньйони сухих річок, безперервно переміщаються величезні дюни і великі щебнисті пустки перемежовуються крихітними оазисами.

Мертва долина в пустелі Наміб

Наступне дивовижне місце – каньйон Сесріем. Він розташований перед в’їздом в Соссуфлей. Його глибина сягає 40 м, а довжина – 1 км. Коли приходить сезон дощів, на дні каньйону утворюється озеро.

Свою назву каньйон отримав від тутешніх першопрохідців, яким було потрібно пов’язувати по шість шкур для добування води з цих озер.

Каньйон Сесріем

Після екскурсії ви повернетеся в лодж Sossusvlei Desert Lodge 5 * на нічліг.

День 6:

Поснідавши в лодже, ви підете в Свакопмунд – місто на узбережжі Індійського океану. Шлях складе 5 годин. Але це той випадок, коли дорога і види за вікном теж відносяться до пам’яток. У Свакопмунда ви розміститеся в готелі The Strand Hotel 5 * , де відпочинете від дороги.

Свакопмунд – це прибережний курорт на західному узбережжі Намібії. У його мощених вулицях і типових німецьких ресторанах і пабах відчувається німецьке спадщина. Увечері рекомендуємо відвідати один з цих ресторанів, долучившись до історії колоніальної Намібії.

День 7:

По завершенні сніданку в готелі ви продовжите подорож в Дамараленд. Дамараленд – це місцевість в 200 км від Берега Скелетів, на північний захід від національного парку Етоша. Місцевість назвали в честь етнічної групи дамара, що живе на її території.

Після 4 годин дороги ви приїдете в лодж Damaraland Camp 5 * , де вас буде чекати обід і розміщення. Увечері ви підете на сафарі, а також познайомитеся з представниками етнічної групи дамара. Потім повернетеся в готель на вечерю.
Ночівля в Damaraland Camh 5 * .

День 8:

Поснідавши в лодже, вас чекає сафарі по Дамараленд на цілий день. І тут є що подивитися. У Дамараленд знаходиться найвища в Намібії гора Кьонігштайн, висота 2606 м.
Кьонігштайн – частина найвищої гірської системи Намібії Брандберг. Її ще називають Спалена гора через її вершин, палаючих оранжево-червоним кольором в променях призахідного сонця. На території приватної ферми можна побачити Скелястий палець, яким увінчаний 35-метровий стовп.

У Дамараленд збереглися тисячі малюнків наскального живопису, імовірно залишених бушменами, що жили тут ще в доісторичну епоху. Найвідоміший з них – Біла Леді – зображення жіночої фігури в печері Мааб. Найцікавішими наскельними малюнками можна також помилуватися в містечку Твайфелфонтейн (Фонтан сумнівів).

На південний захід від Твайфелфонтейн знаходиться кратер погаслого вулкана Доріс, а ще далі на південний захід – збереглися відбитки ніг динозавра. Варто побачити і скам’янілий ліс, дерева якого, загиблі близько 250 мільйонів років тому, збереглися під шаром каменю і піску.

У другій половині дня ви повернетеся в лодж, де вас буде чекати вечеря і нічліг.

День 9:

Сьогодні після сніданку ви направитеся в Національний парк Етоша – дорога займе близько 3,5 години. Ви розміститеся в лодже Anderssons At Ongava , де з дороги вас чекатиме обід.
Пообідавши і трохи відпочивши, ви поїдете на сафарі по заповіднику. Потім повернетеся в лодж і повечеряти. Завтра насичений день – запасіться силами як слід.

День 10:

Сьогодні вас чекає Національний парк Етоша. У перекладі з мови племені овамбо назва звучить як «велике біле простір» або «місце, де нічого не росте». Часто так і є, але іноді тут спостерігають фантастичні видовища: стада диких тварин плямами заповнюють бездиханне природне полотно.

Дух захоплює, якщо це виявляються рідкісні види тварин на планеті – чорний носоріг або Черноморд антилопа імпала. Крім цього, тут можна зустріти блакитних вільдебістов, гірських і долинних зебр, гієн, левів, гепардів, леопардів, найвищих жирафів і слонів.

По той бік від телеканалу National Geographic

Після екскурсії в парку Етоша ви повернетеся в лодж Anderssons At Ongava 5 * на вечерю і нічліг.

День 11:

Прийшов час покинути Намібію і відправитися в іншу прекрасну африканську країну, точніше в дві – Замбію і Зімбабве. Поснідавши, ви направитеся в аеропорт Віндгук, звідки о 14:15 вилетите назустріч однією з найвідоміших визначних пам’яток не тільки континенту, а й світу – водоспадів Вікторія.

По прибуттю в аеропорт вас зустріне англомовний представник, і ви поїдете в легендарний готель Victoria Falls Hotel 5 * . Готель, побудований в 1904 році, розташувався на території пам’ятки всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. У цьому році він відзначає 115 років. З вікон номерів відкриваються прекрасні види на водоспади Вікторія – одне з семи природних чудес світу.

О 19:00 ви зустрінетеся з гідом в готелі і підете на вечерю Бома. Бома – це вечір знайомства з традиціями і культурою гостинного народу Зімбабве. Вечеряють тут сидячи навколо багаття, а на рожні смажиться м’ясо диких тварин. Є в меню і інші африканські страви, з використанням місцевих кулінарних рецептів і спецій. У тому числі і черви мопане.

Під час вечері вас навряд чи залишать байдужими запальні африканські танці у виконанні місцевої танцювальної групи. Після закінчення вечора ви повернетеся на нічліг в готель Victoria Falls Hotel 5 *.

День 12:

Сьогодні у вас незабутній день – ви побачите водоспади Вікторія. І не просто з берега, а в 15-хвилинному польоті на Мікролан, невеликому літаючому апараті начебто дельтаплана з мотором. Такі польоти залишають сильні враження, особливо коли це посилюється видами на водоспади Вікторія і спогляданням диких тварин в Національному парку Мосі-оа-Тунья. Замість мірколайта можна політати на вертольоті.

Потім вас чекає екскурсія по водоспадів Вікторія по землі.

Сухопутний екскурсію змінить водна. О 13:00 вас заберуть з готелю, щоб відправитися в круїз по річці Замбезі. На кораблі Zambezi Explorer Signature Deck ви пропливете уздовж берегів Замбезі, спостерігаючи за життям мешканців національного парку.

Тварини направляються до річки на водопій на заході сонця. Вам запропонують легкі закуски і прохолодні напої. Тривалість екскурсії – 2,5 години.

Ночівля в готелі Victoria Falls Hotel 5 *.

День 13:

Сьогодні ви покидаєте Зімбабве і повертаєтеся в ПАР. У Йоганнесбурзі вас зустріне англомовний представник і відвезе вас в Сан Сіті. Сан Сіті – це грандіозний комплекс з чотирьох готелів, що загубився в тропічних лісах, розкішні спортивні, розважальні та гральні центри, два поля для гольфу на 18 лунок.

The Palace of the Lost City 5 * – жити ви будете саме тут

День 14:

Під кінець подорожі вас чекає цілий день відпочинку та розваг у Сан Сіті.

День 15:

Ось і все, довгий і насичене подорож по африканським країнам підійшло до кінця. Після сніданку вас чекає трансфер в аеропорт Йоганнесбурга і виліт додому.

Вартість:

Gold – 30 675 USD за двох.
Silver – 26 280 USD за двох.

У вартість включено:

 • проживання та харчування за програмою;
 • всі трансфери по програмі;
 • оренда Toyota Land Cruiser + бензин на 8 днів;
 • екскурсії за програмою;
 • послуги професійних гідів;
 • медична страховка;
 • вечерю в ресторані Gold;
 • вхідний квиток в музей Кейптауна;
 • вхідний квиток в Фортеця;
 • фунікулер на Столову гору;
 • приватний круїз в Кейптауні;
 • дорога Чапмана;
 • круїз до морських котиків;
 • вхідний квиток на Мис;
 • пляж пінгвінів;
 • круїз по річці Замбезі;
 • 15-хвилинний політ на Мікролан;
 • екскурсія до водоспадів Вікторія;
 • вечерю Бома.

Додатково оплачується:

 • міжнародні та внутрішні перельоти;
 • харчування, яка не визначена в програмі;
 • витрати особистого характеру;
 • чайові гідам;
 • чайові Портер;
 • додаткові екскурсії і вхідні квитки.

Усі ціни й тарифи вказані орієнтовно на момент публікації пропозиції.

Можлива їх зміна без попередження. Просимо консультуватися з нами з кожної конкретної пропозиції. Тільки ціни в підтвердженому замовленні є остаточними.

Усе зазначене вище є нашою концептуальною пропозицією. Можливі варіанти та комбінації відповідно до ваших побажань і реальної наявності місць.

Сергій
Васютін
Старший фахівець з туристичного обслуговування
Контактний телефон:
067  972-98-09 Запитайте нас
Silver
Gold
Ціна за 2 осіб та проживання в готелях категорії 4*
Ціна за 2 осіб та проживання в готелях категорії 5*