fbpx
Підписатися на розсилку

Концептуальні ідеї відпочинку на яхтах і катамаранах у Хорватії з капітаном

Країна: Хорватія Тривалість туру: 8 днів / 7 ночей Актуальність туру: з серпня до вересня Вартість: до 8-10 осіб

Любі мандрівники!

Пропонуємо вам чотири найбезпечніші альтернативи традиційному готельному туризму під час пандемії коронавірусу — яхтинг, відпочинок на віллах та деяких готелях. Це ізоляційний відпочинок з найбільшим соціальним дистанціюванням — турист проживає окремо і майже не перетинається з натовпом, як, наприклад, у готелях. Ці види відпочинку дозволять вам максимально ізолюватися від інших відпочивальників і навіть слугуватимуть місцем самоізоляції в разі такої потреби.

Хорватія — єдина країна Євросоюзу, де українці можуть відпочивати без проблем. Усе, що потрібно для поїздки, крім біометричного паспорта і медстрахування, — це негативний результат ПЛР тесту на COVID, зроблений не раніше, ніж за 48 годин до перетину кордону Хорватії. Час відраховується від моменту здавання аналізу в лабораторії. Вартість тесту — від 1000 грн.

Пропонуємо розглянути 2 маршрути Центральною та Північною Далмацією на монокорпусній яхті Beneteau Oceanis 35.1 або катамарані Lagoon 40

Маршрут — Центральна Далмація

Порти та переходи:

Спліт — Масленіца
Шольта — Бол
Бол — Хвар
Хвар — Віс
Віс — Коміца
Коміца — Ластово
Ластово — Корчула
Корчула — Млєт
Млєт — Шипан
Шипан — Дубровник

Спліт

Спліт — друге за величиною місто в Хорватії з більш ніж 1700-річною історією, розташоване на півострові, оточеному горами, за 25 км від аеропорту. З боку моря оточене архіпелагом островів: Брач, Шолта, Дрвеник, а за ними — Хвар, Віс, Бишево. Назва міста походить від латинського слова palatium — палац, оскільки виникло воно на місці збудованого у 295 році розкішного палацу римського імператора Діоклетіана. Поступово будівля, внесена ЮНЕСКО до книги світових скарбниць світової культурної спадщини, перетворилася на місто-фортецю, яке є сьогодні головною визначною пам’яткою Спліта. Такі шедеври Спліта, як храм Юпітера, Кафедральний собор Святого Дюйма, площа Прокурації у венеціанському стилі, Срібні та Золоті ворота, дійсно можуть вважатися одними з найцікавіших культурних пам’ятників Адріатики. Унікальна архітектура Спліта, що поєднала в собі кілька стилів, зробила його чарівним і унікальним.

Маслиніца, Шолта

Краса острова Шолти приваблювала ще давніх римлян: у ті часи тут була стратегічно важлива стоянка для перехожих кораблів. Тут збереглися численні залишки стародавніх поселень. Сьогодні ж острів славиться особливим повітрям і чудовим кліматом. Завзятих рибалок море порадує великою кількістю різноманітної риби. Бухти острова Шолта краще оглядати з боку моря, саме з борту яхти. Рекомендуємо зійти на берег і прогулятися в містечку Стомарка, де давньоримські державні діячі епохи правління Діоклетіана проводили свої літні канікули, а поети Ренесансу надихалися прекрасними пейзажами. Неймовірні краєвиди відкриваються погляду, якщо пропливти від Шолти до Брача вранці або пройти Хварським каналом на заході сонця.

Бол, Брач

Брач — один з найкрасивіших островів Хорватії. Тут багато соснових лісів, виноградників і оливкових гаїв. Тут роблять дивовижне рожеве вино і готують незвичайні страви з риби та морепродуктів. Найкращий пляж називається Золотий мис і є улюбленим місцем для натуристів, а також любителів віндсерфінгу й тенісу. Острів Брач знаменитий своїм білим каменем. Він використовувався при будівництві багатьох відомих споруд у всьому світі (сплітський Діоклетіанів палац і Білий дім у Вашингтоні).

Хвар

На південь від Брача простягнувся острів Хвар, найдовший і найбільш сонячний острів (349 сонячних днів на рік) в Адріатиці. Це острів вересу, цвіркунів, розмарину, лавра і лаванди, численних джерел, оточений прозорим кольору кобальту морем. М’який клімат, краса численних бухт, буйна субтропічна рослинність роблять Хвар ідеальним місцем для відпочинку та розваг. Не дарма він отримав назву «хорватська Мадейра». Місто Хвар — головне місто острова. Тут є найстаріший громадський театр в Європі, збудований у 1612 році на одній з площ міста, а також Кафедральний собор у стилі ренесансу, з оригінальною дзвіницею, багатою ризницею та старовинними картинами. Особливо цікаві частково вкриті лісом паклени, острови з пляжами з піску і гальки, вподобані здебільшого нудистами, а також скелясте морське дно, найбільш придатне для підводної риболовлі. У сосновому лісі, що росте над пляжем, розташована фортеця, біля підніжжя якої розмістився гарний ботанічний сад.

За матеріалами

Віс, Коміца

Віс — найвіддаленіший від материка серед населених островів Адріатики. Більша частина землі на Висі засаджена виноградниками, тому виноробство — одне з головних занять місцевих жителів. Також тут займаються рибальством і туристичним бізнесом. Це відмінне місце для дайвінгу, адже біля берегів Віса затонуло безліч кораблів, до яких можна спуститись. А в містечку Коміца потрібно обов’язково зайти в ресторан і спробувати свіжоспійманої риби, адже це місто рибалок. Тут є цікавий музей рибальства, розташований у старовинній кріпосній вежі.

Ластово

Ластово — це острів, що має статус природного парку, біля далматинського узбережжя, у південній частині Хорватії. Таку ж назву має і місто на цьому острові. Ластово оточує безліч маленьких острівців, що утворюють архіпелаг. Це ідеальне місце для тих, хто не любить натовпу і галасу. Усе, що є на острові, — 46 квадратних кілометрів суходолу, покритого найдавнішими у всій Хорватії соснами.

Корчула

Корчула — один з найбільших і найкрасивіших островів Хорватії. Він повністю зберіг свої природні багатства: мальовничі затоки й бухти, столітні соснові ліси та буйну тропічну рослинність, а також прекрасний підводний світ і безліч затишних пляжів. На Корчулі багато пам’яток історії та архітектури, серед яких будинок, де, за переказами, народився великий мандрівник Марко Поло. Розкішні краєвиди Далмації, надзвичайно чисте море, повітря, напоєне ароматом сосен, і вікові традиції гостинності зроблять відпочинок на цьому курорті незабутнім.

Млет

Острів Млет належить до числа найкрасивіших в Адріатиці. На заході розташований найстаріший Національний парк, який займає третину території острова. Тут ви побачите стародавні густі соснові ліси, кам’яні печери, дві мальовничих затоки, а також численні пляжі з піску та гальки. Затоки часто називають озерами через їхній слабкий зв’язок із відкритим морем, і вони ідеальні для купання, сноркелінгу і підводної риболовлі. На кожному кроці знайдете сліди споруд іллірійців. Особливо заслуговує на увагу старохристиянська римська базиліка в Пологах і добре збережена частина палацу ранньовізантійського періоду. На маленькому мальовничому острівці Святої Марії на Великому озері розташований старовинний бенедиктинський монастир (XII століття). У східній частині острова, у бухтах Саплунара та Блаца, на вас очікують дивовижні за красою пляжі.

Полаче, Млет

Полаче розкинувся на північному узбережжі острова Млет, у самісінькому кінці глибокої та захищеної бухти. Тут ви побачите руїни палацу, спорудженого приблизно у V столітті, які нагадують про давню історію Полаче. Вздовж найвищої стіни палацу стоять сільські будинки й залишки ранньохристиянської церкви. По периметру острова прокладена дорога завдовжки 12 км, зручна для автомобільної екскурсії. Увесь острів порізаний мальовничими туристичними стежками, що проходять повз озера через соснові та дубові ліси.

Шипан

Шипан є найбільшим і найбагатшим пам’ятниками островом серед Ефілатських островів. Розташований на північний захід від Дубровника. Тут є два великих поселення — Шипанська Лука та Суджурад, які об’єднані дорогою, що проходить через родюче Шипанське поле. На схилах цього поля розміщені численні вілли, а в центрі — вікові ренесансні та барокові церкви. Особливо цікава церква-фортеця Святого Духа. Просторі пляжі, чисте море, багате на рибу, велика кількість зелені та відоме шипанське вино приваблюють усе більше гостей, охочих розмірено відпочити.

Дубровник

Подейкують, Бернард Шоу говорив таке: «Той, хто шукає рай на землі, повинен відвідати Дубровник, оскільки ніде більше не знайти такої величі й заспокоєння, такої краси й гармонії». Заснований у VII столітті Дубровник був оточений довгим кам’яним муром, який перебудовувався впродовж століть. Завдяки різноманіттю культурно-історичних пам’ятників місто занесене до книги світових скарбниць ЮНЕСКО. Жак Ів Кусто стверджував, що Дубровнику і його околицям належить найчистіше море всієї Адріатики. Порізана берегова лінія нараховує безліч тихих і мальовничих бухт з дивовижною природою, наповненою ароматами кипарисів і лавра, де розташувалися маленькі туристичні села, доброзичливі жителі яких завжди раді своїм гостям.

Маршрут — Північна Далмація

Порти та переходи:

Спліт — Трогір
Трогір — Примоштен
Примоштен — Корнати
Корнати — Телашчица
Телашчица — Вели Рат
Вели Рат — Сілба
Сілба — Задар
Задар — Шибеник
Шибеник — Дрвеник
Дрвеник — Спліт

Спліт

Спліт — друге за величиною місто в Хорватії з більш ніж 1700-річною історією, розташоване на півострові, оточеному горами, за 25 км від аеропорту. З боку моря оточене архіпелагом островів: Брач, Шолта, Дрвеник, а за ними — Хвар, Віс, Бишево. Назва міста походить від латинського слова palatium — палац, оскільки виникло воно на місці збудованого у 295 році розкішного палацу римського імператора Діоклетіана. Поступово будівля, внесена ЮНЕСКО до книги світових скарбниць світової культурної спадщини, перетворилася на місто-фортецю, яке є сьогодні головною визначною пам’яткою Спліта. Такі шедеври Спліта, як храм Юпітера, Кафедральний собор Святого Дюйма, площа Прокурації у венеціанському стилі, Срібні та Золоті ворота, дійсно можуть вважатися одними з найцікавіших культурних пам’ятників Адріатики. Унікальна архітектура Спліта, що поєднала в собі кілька стилів, зробила його чарівним і унікальним.

Трогір

За 20 км на північ від Спліта розкинулося містечко Трогір, засноване у III столітті до н.е. Воно розташоване на острові, сполученому з материком декількома мостами. Трогір — це місто-музей у буквальному сенсі цього слова. Його середньовічний центр, оточений мурами, вміщує добре збережений замок, серію будинків і палаців романського, готичного стилів, а також періодів ренесансу та бароко. Найзнаменитіша будівля Трогіра — кафедральний собор Святого Ловро, чий західний портал — витвір мистецтва кам’яного різьблення майстра Радована — найвизначніша робота в романо-готичному стилі у країні. У місті приваблюють яскрава краса собору, містика вулиць, гармонія кольору і форми в картинах, мініатюрах і кам’яному різьбленні. У 1997 році Трогір був внесений до Списку світової спадщини ЮНЕСКО.

Примоштен

Від самого початку був рибальським селом на острові, з’єднаним з материком мостом, від чого й пішла його назва. У XVI–XVIII століттях належав Венеціанській республіці. У цей час склався архітектурний ансамбль Старого міста. З XVII століття місто боронив потужний мур з вежами. У 1542 році Прімоштеном намагалися заволодіти турки, але безрезультатно. Після цього острів був з’єднаний дамбою з материком. У 1564 році місто вперше згадується під сучасною назвою. З 1960-х років розвивається як туристичний центр. Крім того, жителі займаються риболовством, виноробством і вирощуванням оливок.

Корнати

Архіпелаг Корнати складається зі 120 островів і рифів. Скелі, які розташовані вздовж узбережжя, простягаються з води приблизно на 117 м вгору. Ці порізані острови вважаються наймальовничішими в Середземноморському регіоні. «Боги хотіли якось відзначити свої творіння і в останній день зі сліз, зірок і дихання створили Корнати», — так описував Бернард Шоу шматочок Хорватської землі — намисто островів, кинутих у море. Тут унікальна фауна: поблизу островів можна спостерігати ледаче ковзання величезних риб безпосередньо біля поверхні води. Особливістю цього місця є круті білі скелі, кристально чиста вода і нечисленні рибацькі села — усе це вражає красою і заспокоює одночасно.

Телашчица

Телашчица — природний парк у Хорватії в південно-східній частині острова Дуги-Оток, розташований навколо однойменної бухти. Одна з найвідоміших природних пам’яток парку — солоне озеро Мир, що славиться своїми цілющими властивостями.

Вели Рат

Оточений соснами, красивими бухтами та гальковими пляжами маяк вважається одним з найкрасивіших на Адріатиці. Він був побудований у 1849 році на південно-західному мисі острова Дуги-Оток, за 35 км на захід від міста Задар. Вели Рат пропонує незабутні враження — чудовий краєвид з вежі маяка заввишки 40 метрів. Товсті стіни споруди, які, за легендою, містять тисячі яєчних білків, щоб зробити їх стійкішими до вітру і морю, захищають від палючого сонця в літні місяці. У великому брукованому дворі розташована стара церква під столітньою сосною.

Сілба

Острів Сілба розташований на північний захід від Задара. Його постійне населення — 265 осіб, проте влітку кількість жителів зростає до кількох тисяч. На острові безліч красивих пляжів і зовсім немає автомобілів, оскільки Сілба оголошений пішохідною зоною.

Задар

Задар належить до числа найкрасивіших міст Далмації та має дуже давню історію. Його візитною карткою є римський форум часів першого римського імператора Октавіана Августа і церква святого Доната, зведена у IX столітті. Також цікаві собор Святої Анастасії (XII–XIII століть, дзвіниця побудована у XV–XVIII століттях), старовинні церкви Святого Кршевана, Святого Петра, Святого Симеона. Історичний центр Задара — Народна площа, на якій стоїть колишня міська Ложа (муніципалітет XIII століття), а також площі Трьох і П’яти Колодязів з численними палацами й історичними пам’ятниками.

Шибеник

Шибеник — одне з найколоритніших міст Середньої Далмації з чудовим розташуванням: місто стоїть одночасно на морі, річці й озері. Спочатку на місці міста Королем Петаром Крешимиром IV був зведений собор-фортеця Святого Михайла, і поступово Шибеник розростався навколо свого історичного центру. Він унікальний своєю архітектурою. Вузькі вулички Старого міста, стародавні будівлі, церкви, театри, мостові та площі з відшліфованого століттями каменю перетворили його на музей просто неба, де всюди відчувається вплив Венеції. Велика кількість маленьких затишних кафе, ресторанів, нічних барів і дискоклубів створюють неповторну атмосферу відпочинку. Особливу чарівність місто набуває під час Міжнародного фестивалю дітей, який відбувається тут щоліта.

Дрвеник

Якщо плисти на яхті від Спліта на північний захід, акуратно курсуючи між численними маленькими острівцями, потрапляєш спочатку на невеликий острів Древнік Вели. Західніше розмістився його молодший «брат» — острів Древнік Малі. Щось загадкове є в цих маленьких островах. Ймовірно, через те, що тут панує дивовижна атмосфера незайманої цивілізацією природи, де піщані пляжі й тихі бухти доступні тільки пішки або на човні. На кожному острові існує тільки одне невелике село, і навіть сміттєвоз сюди прибуває з материка на поромі. Поза сумнівів, що це місце для вишуканої публіки, яка прагне цілковитої тиші й розслаблення в гармонії з мовчазною природою. Атмосфера пожвавлюється в липні та серпні, коли з’їжджаються туристи з усіх куточків світу.

Серпень — вересень 2020 (у вересні ціни на яхти та катамарани на 10–15% нижче)

1. Яхта Beneteau Oceanis 35.1

Рік створення: 2019
Довжина: 10,45 м
Кількість кают: 3
Спальні місця: 6+2
Туалет/душ: 1
Порт: Спліт

У вартість входить:

Чартер яхти 1960 EUR за тиждень, надувний човен з мотором з 5 л палива, газ на кухні, вода, фільтри для кавомашини, рідина для миття посуду, пакети для сміття, туалетний папір, мило, столове наряддя, паперові рушники, постільна білизна, кондиціонер у каютах і салоні.

У вартість не входить:

 • яхти та катамарани бронюються тільки з суботи до суботи.
 • поворотний страховий депозит 1300 EUR. Оплата готівкою або карткою на місці. Після закінчення подорожі його повертають, якщо не стався страховий випадок.
 • послуги капітана 1050 EUR на тиждень + харчування.
 • фінальне прибирання 210 EUR.
 • переліт Київ — Спліт — Київ від 250 EUR з особи. Рейси щосуботи. Авіакомпанія МАУ. Виліт з аеропорту «Бориспіль» о 07:30, приліт у Спліт о 10:00. Виліт зі Спліта о 10:00, приліт у «Бориспіль» о 13:30.
 • оплата заходів у порти й марини, якщо вам це потрібно, — 60–100 EUR.
 • витрати на харчування та паливо (паливо 250–300 EUR/період) у залежності від ваших уподобань і маршруту.
 • туристичний збір 1,4 EUR/особа/день.

2. Катамаран Lagoon 40

Рік створення: 2019
Довжина: 11,74 м
Кількість кают: 4
Спальні місця: 8+2+1+1
Туалет/душ: 4
Порт: Спліт

У вартість входить:

Чартер катамарана 3965 EUR за тиждень, надувний човен з мотором з 5 л палива, газ на кухні, вода, фільтри для кавомашини, рідина для миття посуду, пакети для сміття, туалетний папір, мило, столове наряддя, паперові рушники, постільна білизна, кондиціонер у каютах і салоні.

У вартість не входить:

 • яхти та катамарани бронюються тільки з суботи до суботи.
 • поворотний страховий депозит 2000 EUR. Оплата готівкою або карткою на місці. Після закінчення подорожі його повертають, якщо не стався страховий випадок.
 • послуги капітана 1190 EUR на тиждень + харчування.
 • фінальне прибирання 310 EUR.
 • переліт Київ — Спліт — Київ від 250 EUR з особи. Рейси щосуботи. Авіакомпанія МАУ. Виліт з аеропорту «Бориспіль» о 07:30, приліт у Спліт о 10:00. Виліт зі Спліта о 10:00, приліт у «Бориспіль» о 13:30.
 • оплата заходів у порти й марини, якщо вам це потрібно, — 60–100 EUR.
 • витрати на харчування та паливо (паливо 250–300 EUR/період) у залежності від ваших уподобань і маршруту.
 • туристичний збір 1,4 EUR/особа/день.

Усі ціни й тарифи вказані орієнтовно на момент пропозиції. Можливо їхня зміна без попереднього повідомлення. Просимо консультуватися з нами в кожному конкретному випадку. Тільки ціни в підтвердженому замовленні є остаточними.
Усе зазначене вище є нашою концептуальною пропозицією. Можливі варіанти та комбінації відповідно до ваших побажань і реальної наявності місць.

Ми також подаруємо вам книгу Олега Білоколоса «Про Кенію і не тільки, або Від міста зелені та сонця до бухти миру». У книзі містяться цікаві та маловідомі факти з історії, географії, флори і фауни Кенії й Танзанії та особисті враження автора від поїздки до Південної Африки.

Ви в надійних руках

Ми готували ці пропозиції з усією ретельністю і любов’ю до вас, мандрівники. Ми знаємо, вміємо і зробимо все для бездоганної організації вашого відпочинку.

Телефонуйте нам:
(044) 334-43-34

Акція
до кінця акції:
Спеціальна пропозиція

У вересні ціни на яхти та катамарани на 10-15% нижче

Сергій
Васютін
Старший фахівець з туристичного обслуговування
Контактний телефон:
044  334-43-34 Запитайте нас
Silver
Gold
Ціна чартера яхти Beneteau Oceanis 35.1 за тиждень.
Рік створення: 2019
Довжина: 10,45 м
Кількість кают: 3
Спальні місця: 6+2
Туалет/душ: 1
Порт: Спліт
Ціна чартера катамарана Lagoon 40 за тиждень.
Рік створення: 2019
Довжина: 11,74 м
Кількість кают: 4
Спальні місця: 8+2+1+1
Туалет/душ: 4
Порт: Спліт