fbpx
Телефон: +38 (097) 979-29-85 +38 (066) 255-70-62
Робочі години: Пн-Пт: 09:30 - 18:30
03150, м Київ,
вул. Велика Васильківська, 72,
бізнес-центр «Олімпійський»,
вхід №1, 4-й поверх

Спитайте нас

Ваше ім’я *

E-mail *

Телефон *

Повідомлення

Нідерланди і Бельгія: слідами великих фламандських художників

Країна: Нідерланди, Бельгія , Амстердам, Дельфт-Гаага, Гертогенбос, Антверпен Тривалість туру: 5 днів / 4 ночі Актуальність туру: весь рік Вартість: за 2 осіб

Опис:

Чотири імені понад усе асоціюються зі фламандським високим мистецтвом живопису. Це представник Північного Відродження Ієронім Босх. Це видатний майстер світлотіні та представник Золотого століття голландського живопису Рембрандт. Це автор знаменитої «Дівчини з перловою сережкою» Ян Вермеєр. І це один з основоположників стилю бароко Пітер Пауль Рубенс.

Чотири міста історичної Фландрії можуть розповісти про життя, творчість і натхнення геніїв: Гертогенбос, Амстердам, Делфт та Антверпен. Ви побачите місця, важливі для їхньої творчості, оригінальні полотна живописців, почуєте лекції та розповіді, і повернетесь із цієї подорожі знавцями фламандського живопису.

Подорож Нідерландами і Бельгією — не лише можливість покращити смак і дізнатись нове про мистецтво, це також знайомство із Фландрією, історичною областю з розвиненими економікою, ремеслами та мистецтвом на піднесенні у XII–XV століттях. Хто ж не знає «фламандські мережива» і «Дельфтський фарфор»? Їдьмо відкривати таємницю успіху Фландрії!

Ви побачите:

  • Амстердам: млин Рембрандта, протестантську церкву Вестеркерк, де похований Рембрандт; Рейксмузеум, де зберігається знаменитий «Нічний дозор» Рембрандта; музей Ван Гога, де розміщено близько 200 картин і 500 малюнків голландських художників;
  • Ден Босх: артцентр Босха, де зберігаються якісні фоторепродукції всіх робіт Ієроніма Босха;
  • батьківщину Яна Вермеєра — Делфт; стару церкву, під якою похований Вермеєр;
  • Гаага: галерею Мауріцгейс, де висить оригінал «Дівчини з перловою сережкою»;
  • Антверпен (Бельгія): будинок Рубенса — колишня домівка художника, пам’ятник Рубенсу перед собором Антверпенській Божій Матері, надгробок в антверпенській церкві Сінт-Якобськерк, один із шедеврів Рубенса в Південному («Зняття з хреста») та Північному («Покладання на хрест») перехресних нефах кафедрального собору Антверпена.

Програма за днями:

День 1:Амстердам Рембрандта

Приліт в аеропорт Амстердама. Трансфер у готель обраної категорії, розміщення.

У першій половині нашої екскурсії ви познайомитесь з Амстердамом, що вплинув на Рембрандта ван Рейна. Саме тут з’явились на світ його шедеври «Спокуса Авраама», «Плач Єремії», «Нічний дозор», «Повернення блудного сина».

Ви побачите млин, що має ім’я Рембрандта, відвідаєте площу, де він написав свою відому картину «Урок анатомії доктора Тулпа», і, звичайно ж, завітаєте до протестантської церкви Вестеркерк, під цоколем якої Рембрандт був похований.

Після прогулянки містом на вас чекає екскурсія в Ряйксмузеум, в експозиції якого перебувають полотна великого голландця, зокрема його знаменитий «Нічний дозор».

Закріпить нові враження візит у музей Ван Гога, який був побудований у 1973 році за проєктом Герріта Рітвелда. У музеї розміщено приблизно 200 картин і 500 малюнків голландських художників.

День 2:Гертогенбос Ієроніма Босха

Один із найзагадковіших авторів в історії західного мистецтва, один із найбільших майстрів періоду Північного Відродження, з діда-прадіда художник Ієронім ван Акен відомий світові під псевдонімом Босх. Це прізвище — скорочений варіант назви його рідного міста Den Bosch.

Гертогенбос — місто у провінції Північний Брабант на півдні Нідерландів. Ден Босх — розмовний варіант його повної назви. Попри те, що в місті немає жодного оригіналу картин Босха (їх взагалі існує небагато), тут є Арт-центр Босха.

На чотирьох поверхах центру можна побачити якісні фоторепродукції всіх робіт Ієроніма Босха в натуральну величину в рамах ручної роботи. З верхнього поверху вежі відкривається чудовий краєвид на рідне місто Ієроніма Босха. На цокольному поверсі відтворена майстерня художника. Арт-центр також має колекцію ляльок персонажів картин Босха.

День 3:Делфт Яна Вермеєра і «Дівчина з перловою сережкою» в Гаазі

Старовинне голландське місто Делфт тривалі роки було резиденцією принців Оранських, а також батьківщиною відомого голландського художника Яна Вермеєра. І, звичайно, славнозвісної дельфтської порцеляни.

У другій половині XVII століття в Делфті склалась художня школа, до якої належав Ян Вермеєр. Про найзнаменитішого городянина Делфта Яна Вермеєра можна дізнатись у Vermeer Centrum Delft. Ви також відвідаєте Стару церкву, під якою похований Вермеєр та інші почесні жителі міста.

На жаль, у місті немає жодної з його картин, яких й у світі збереглось небагато. Тому подивитись на «Дівчину з перловою сережкою» ми вирушимо в галерею Мауріцхейс у Гааг, що за 20 кілометрів від Делфта. У музеї ви також побачите «Краєвид Делфта» і роботи інших великих голландців, включно з Рембрандтом.

День 4:Антверпен Рубенса

Сьогодні на нас чекає поїздка в Антверпен (Бельгія), або «місто великого Рубенса» — цей вислів точно визначає все, що становить пишноту і загадкову привабливість цього міста, міста зі своєю долею, зі своїми архітектурними шедеврами, своїми легендами та таємницями.

Ви відвідаєте Будинок Рубенса — колишній будинок художника, а нині муніципальний музей, присвячений його життю і творчості, з частковим відтворенням його інтер’єрів та художніх колекцій. Ви також побачите пам’ятник Рубенсу перед Собором Антверпенської Богоматері, надгробок в антверпенській церкві Сінт-Якобськерк.

Крім того, один із шедеврів Рубенса можна бачити в Південному («Зняття з хреста») та Північному («Покладання на хрест») перехресних нефах кафедрального собору Антверпена.

День 5:

Наша мальовнича у всіх сенсах подорож закінчилась. З новими знаннями та враженнями ми вирушаємо в аеропорт і додому.

Умови проживання:

Усі ночі — в Амстердамі.

Для формату Gold: Hotel Sofitel Legend the Grand Amsterdam 5*
Для формату Silver: Mövenpick Hotel Amsterdam City Centre 4*

У вартість програми входить:

  • проживання в готелі зазначеної категорії;
  • екскурсії та трансфери;
  • медична страховка;
  • cніданки.

Додатково оплачуються:

  • переліт.

Усі ціни й тарифи вказані орієнтовно на момент публікації пропозиції.

Можлива їх зміна без попередження. Просимо консультуватися з нами з кожної конкретної пропозиції. Тільки ціни в підтвердженому замовленні є остаточними.

Усе зазначене вище є нашою концептуальною пропозицією. Можливі варіанти та комбінації відповідно до ваших побажань і реальної наявності місць.

Сергій
Васютін
Старший фахівець з туристичного обслуговування
Контактний телефон:
067  972-98-09 Запитайте нас
Silver
Gold
для 2-х осіб з проживанням в готелі 4 *, сніданками, трансферами і екскурсіями.
для 2-х осіб з проживанням в готелі 5 *, сніданками, трансферами і екскурсіями.