fbpx
+38 (097) 979-29-85 +38 (067) 466-20-55
Телефон: +38 (097) 979-29-85 +38 (067) 466-20-55
Робочі години: Пн-Пт: 09:30 - 18:30
03150, м Київ,
вул. Велика Васильківська, 72,
бізнес-центр «Олімпійський»,
вхід №1, 4-й поверх

Спитайте нас

Ваше ім’я *

E-mail *

Телефон *

Повідомлення

Дивовижний Оман

Країна: Оман , Маскат, Нізва, Салала Тривалість туру: 6 днів / 5 ночей Актуальність туру: по 15 грудня 2023 р. Вартість: за 2 осіб

Опис:

Пустелі та джерела, пісок та скелі, ладанові дерева та Аравійське море, форти та ринки, мечеті та музеї, традиції та сучасність, природа та історія — усе це в нашій новій програмі по Оману, яку ви запам’ятаєте надовго. Подивіться на це самі.

На вас чекає:

 • екскурсія по столиці Маскат
 • Велика мечеть і форт (ЮНЕСКО) в Нізві
 • форт Джибрін у Нізві
 • руїни Тануфа
 • ринок тваринництва в Нізві
 • екскурсія по Салалі
 • руїни стародавнього міста Сумхарам (ЮНЕСКО)
 • джерело Айн-Сахальнут
 • пляж Фізайя на березі Аравійського моря

Програма за днями

День 1:Середа — прибуття в Маскат

Ласкаво просимо, вас зустрічає сонячний Оман!

Після прибуття в аеропорт Маската на вас чекає трансфер у готель. Трохи відпочивши, ви вирушите на екскурсію у столицю Оману — Маскат. Ви розпочнете вивчення міста з відвідування музею Байт-аль-Зубайр. Цей приватний музей розташований у старому місті Маската та відомий своєю неперевершеною колекцією традиційних костюмів, старовинних прикрас, зброї та інших скарбів.

Екскурсія продовжиться в районі міністерств, палаців султана та Аль-Алам, а потім ви відвідаєте форти Мірані та Джалалі (тільки зовні). Після цього на вас чекає один із найстаріших ринків в Омані — Сук Матрах, якому майже двісті років. Історія та старовина тільки посилюють його красу, магію та привабливість. Після закінчення екскурсії ви повернетеся в готель. Ніч у готелі Маската.

День 2:Четвер — Велика мечеть і форт (ЮНЕСКО) у Нізві, колишній столиці Оману

Після сніданку в готелі на вас чекає екскурсія у Велику мечеть султана Кабуса. Вона побудована з пісковику та мармуру, оздоблена люстрою з кристалами Сваровські та величезним перським килимом ручної роботи. Будівництво мечеті тривало шість років.

Дрес-код для відвідування Великої мечеті: жінки повинні повністю закривати волосся, руки та ноги, а чоловіки мають бути в довгих штанах і сорочці. У п’ятницю мечеть зачинена.

Після відвідування Великої мечеті пропонуємо оглянути Нізву — колишню столицю Оману. Там ви подивитесь однойменний форт XVII століття з його величезною вежею та чудовим краєвидом на оазис.

Внесений до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, форт збудували у третьому тисячолітті до нашої ери. Довжина південного фасаду приблизно 112 м, а східного — приблизно 114 м.

Після прогулянки по форту ви зайдете на розташований поруч багатолюдний базар, де можна придбати місцеві товари: кинджали (ханджар), мідні та срібні прикраси, худобу, рибу, овочі та ремісничі вироби.

Потім ви відвідаєте форт Джибрін — велика прямокутна будівля на 5 поверхів і 55 кімнат. Цей замок вирізняють написи та фрески, які прикрашають його кімнати. Стелі замку оздоблені розписом та ісламськими написами, а його двері — вишуканим різьбленням.

Потім ви відправитеся до руїн Тануфа, старого міста, розташованого на краю Джабаль-Ахдар і в гирлі Ваді-Тануф. Місто було розбомблене і зруйноване британськими військово-повітряними силами у 1954–1955 роках під час боротьби з дисидентським племенем Бені Ріям.

Ніч у готелі в Нізві.

День 3:П’ятниця — ринок тваринництва в Нізві та переліт у Салалу

Поснідавши в готелі, ви поїдете на ринок тваринництва в Нізві. Щоп’ятниці фермери з усієї країни з’їжджаються в місто, привозячи з собою на продаж худобу, кіз і верблюдів. Так, можливо, ви нічого там не купите, зате на вас чекає неповторне видовище і досвід відвідування ринку.

На цьому екскурсія по Нізві закінчується, і ви поїдете в аеропорт Маската, щоб далі вирушити в Салалу (близько 1 години 40 хвилин). Після прибуття в аеропорт Салали, на вас чекає трансфер у готель. Ніч у готелі Салала.

День 4:Субота — екскурсія по Салалі

Після сніданку в готелі ви поїдете на екскурсію по Салалі, яка розпочнеться з відвідин старого рибальського села Така. Далі ви відправитеся до стародавніх руїн колись знаменитого міста Сумхарам (Хор Рорі). Хор Рорі був важливим портом на узбережжі Дофар та одним з основних міст торгівлі ладаном (ЮНЕСКО).


Сумхарам, як вважають, був центром і гаванню для перевезення ладану

Потім ви побуваєте на Антигравітаційній дорозі, а далі іншою мальовничою дорогою ви приїдете в Мірбат, стародавню столицю Дофара і початок Ладанової стежки. Там ви прогуляєтеся по вулицях, забудованих старими оманськими будинками, та відвідаєте гробницю Бін Алі з двома куполами.

Потім на вас чекають історичні ладанові дерева, що ростуть серед природного середовища. Прогуляєтеся долинами, щоб відчути запах священного ладану на тлі мальовничого краю регіону.

Ніч у готелі Салали.

День 5:Неділя — Айн-Сахальнут

Поснідавши в готелі ви поїдете на екскурсію на автомобілі 4×4 в Айн-Сахальнут — одне з найпривабливіших природних джерел у регіоні Дофар.

Після чого ви вирушите вздовж пляжу Мугсаїл по дорозі з дивовижними скелями, що приведе вас до одного з найпривабливіших пляжів в Дофарі, пляжу Фізайя. Там ви проведете час на пляжі, насолоджуючись природою, спокоєм і сонцем на березі Аравійського моря.

Повернення в готель і ночівля в готелі Салали.

День 6:Понеділок — виліт додому

Після сніданку в готелі ви поїдете в аеропорт Салали.

Вартість:

Gold5650 USD за двох та проживання в готелях 5* (в Нізві 4*)
Silver5450 USD за двох та проживання в готелях 4*

У вартість входить:

 • зустріч в аеропорту;
 • трансфери за програмою з водієм;
 • екскурсії за програмою з англомовним водієм-гідом;
 • проживання зі сніданками, в залежності від пакету Gold/Silver;
 • три обіди в місцевому ресторані.

Додатково оплачується:

 • в’їзна віза (електронна);
 • міжнародний переліт;
 • переліт «Маскат — Салала» (від 150 USD за особу).

Усі ціни й тарифи вказані орієнтовно на момент публікації пропозиції.

Можлива їх зміна без попередження. Просимо консультуватися з нами з кожної конкретної пропозиції. Тільки ціни в підтвердженому замовленні є остаточними.

Усе зазначене вище є нашою концептуальною пропозицією. Можливі варіанти та комбінації відповідно до ваших побажань і реальної наявності місць.

Дмитро
Вольпов
Старший фахівець з туристичного обслуговування
Контактний телефон:
067  558-11-01 Запитайте нас
Silver
Gold
У вартість входить:
 • зустріч в аеропорту;
 • трансфери за програмою з водієм;
 • екскурсії за програмою з англомовним водієм-гідом;
 • проживання в готелях 4* зі сніданками;
 • три обіди в місцевому ресторані.
У вартість входить:
 • зустріч в аеропорту;
 • трансфери за програмою з водієм;
 • екскурсії за програмою з англомовним водієм-гідом;
 • проживання в готелях 5* (в Нізві 4*) зі сніданками;
 • три обіди в місцевому ресторані.