fbpx
Підписатися на розсилку

Дотягнутись до зірки: астрономічний тур у Прагу

Країна: Чехія Тривалість туру: 3 дні / 2 ночі Актуальність туру: до 15 жовтня 2020 р. Вартість: за 2 осіб

Опис:

Прага — космічне місто. У всіх сенсах. Тут працювали знамениті астрономи Йоганн Кеплер і Тихо Браге, тут розташовані обсерваторії, міст і годинник, які слугували та досі слугують у вивченні зоряного неба. Чому б і вам не пізнати космос та небо трохи ближче?

День 1:

Прилетівши у Прагу, ви вирушите в готель Four Seasons Prague або Majestic Plaza. Після розміщення — вільний вечір.

День 2:

Поснідавши, ви відправитесь на 2,5-годинну екскурсію Старим містом.
Екскурсія розпочнеться з відвідування ротонди святого Хреста, збудованої на перетині ліній сонцестояння і рівнодення, звідки планували забудову Праги. Ви побачите будинок, де жив астроном Йоганн Кеплер — першовідкривач законів руху планет. Потім поринете в таємниці двору імператора Рудольфа II.

Потім попрямуєте до Карлового мосту, який називають підручником середньовічної астрономії, де розглянете аналіз радіусу й пошкодження моста.

Далі завітаєте до колишньої обсерваторії єзуїтів, підніметесь на астрономічну вежу, побачите кімнату меридіани й зрозумієте, як у Празі XVIII століття визначали настання опівдня. Звідси ви вирушите до нульового меридіана Праги, щоб дізнатись, де перетинаються енергетичні потоки міста і хто їх охороняє. Наприкінці екскурсії ви побачите ще один символ астрономії — старовинний годинник Орлой.

Після екскурсії — обід і вільний час.

День 3:

Після сніданку у вас знову 2,5-годинна екскурсія. У сьогоднішній програмі — Зона Близнюків, де стоїть вишуканий літній палац королеви Анни, костел св. Іржі, Злата вуличка, Градчани та Празький Град.

Поринете в історію астрономії Рудольфінської епохи, відвідавши колишній будинок данського астронома Тихо Браге та обсерваторію, де можна спостерігати за обрієм вдень і вночі. Також тут розміщена астрономічна виставка й технічне обладнання обсерваторії.

Після екскурсії на вас чекає обід і трансфер в аеропорт.

Вартість туру:

Програма Gold: 1550 EUR за 2 осіб

Проживання в готелі Four Seasons Prague, у номері Double Standard Room зі сніданком. Трансфери на автомобілі Mercedes-Benz S-класу, супровід гідом, вказаний у програмі, і вхідні квитки.

Програма Silver: 600 EUR за 2 осіб

Проживання в готелі Majestic Plaza, у номері Double Standard Room зі сніданком. Трансфери на легковому автомобілі, супровід гідом, вказаний у програмі, і вхідні квитки.

У вартість входить:

  • проживання в готелі Four Seasons Prague або Majestic Plaza;
  • страхування;
  • харчування, трансфери та екскурсії, зазначені у програмі.

Додатково оплачується:

  • переліт;
  • особисті витрати.
Наталія
Сербіна
Старший фахівець з туристичного обслуговування
Контактний телефон:
044  334-43-34 Запитайте нас
Silver
Gold
Ціна вказана за 2 осіб. Проживання в готелі Majestic Plaza, у номері Double Standard Room зі сніданком. Трансфери на легковому автомобілі, супровід гідом, вказаний у програмі, і вхідні квитки.
Ціна вказана за 2 осіб. Проживання в готелі Four Seasons Prague, у номері Double Standard Room зі сніданком. Трансфери на автомобілі Mercedes-Benz S-класу, супровід гідом, вказаний у програмі, і вхідні квитки.