fbpx
Телефон: +38 (097) 979-29-85 +38 (066) 255-70-62
Робочі години: Пн-Пт: 09:30 - 18:30
03150, м Київ,
вул. Велика Васильківська, 72,
бізнес-центр «Олімпійський»,
вхід №1, 4-й поверх

Спитайте нас

Ваше ім’я *

E-mail *

Телефон *

Повідомлення

Подорож по Сполученому Королівству: Англія, Шотландія, Вельс

Країна: Великобританія Тривалість туру: 13 днів / 12 ночей Актуальність туру: Дати відправлення групи в 2020 році: 20 березня; 24 квітня; 1 і 24 травня; 19 червня; 10, 17 і 31 липня; 14 серпня; 11 вересня; 9 жовтня. Вартість: за 2 осіб


Тривалість групового туру: 12 днів / 13 ночей

Кембридж, Йорк, Единбург, Північний Вельс — лише деякі зі зупинок подорожі, яка приведе вас на батьківщину Шекспіра і завершиться прогулянкою Лондоном. Досліджуйте Сполучене Королівство разом з нами, відвідуючи знакові замки та фортеці, відомі на весь світ міста, фестивалі й національні парки.

Ви побачите:

 • Лондон
 • Кембридж
 • Йорк
 • Единбург
 • Блер
 • Лох-Несс
 • Стерлінг, Карлайл
 • Озерний край
 • Честер
 • Карнарвон
 • Замок ворвік
 • Стратфорд-на-Ейвоні
 • Лондон
 • Віндзорський замок

Програма групового туру:

День 1:п’ятниця

Після прибуття до Лондона ви самостійно вирушите в готель St Giles Heathrow, неподалік від аеропорту Ґітроу. Після розміщення — вільний час.

День 2:субота

Після сніданку в готелі вас зустріне гід, з яким ви вирушите на комфортабельному автобусі на північ Англії. Дорогою ви зробите зупинку в Кембриджі. Це одне з найстаріших університетських міст Англії, з яким пов’язані понад 80 лауреатів Нобелівської премії.

Ви прогуляєтесь із гідом головною вулицею Кембриджа. Тут розташований знаменитий своєю каплицею Королівський коледж, а також Трініті-коледж, в саду якого, за легендою, Ісаак Ньютон відкрив закон всесвітнього тяжіння завдяки упалому з дерева яблуку. У вільний час пройдіться кембриджською плоскодонкою по річці Кем, погляньте на Математичний міст і помилуйтесь задвірками коледжів.

Розміщення і вечеря в готелі Jurys Inn Bradford 3*.

День 3:неділя

Сніданок у готелі. Потім ви поїдете в Йорк — чарівне соборне місто середньовічної Англії. Його знаменитий кафедральний собор — це найбільша ранньоготична церква Північної Європи, а також сховище художніх цінностей. Головний скарб собору — найбільше у Великобританії зібрання середньовічних вітражів. Ви прогуляєтесь уздовж унікальних стін Йорка XI століття і відвідаєте знамениту вулицю Шемблз.

Відвідування замку Алнік у графстві Нортумберленд на півночі Англії. Нортумберленд — це рай для любителів замків. Тут понад десяток чималих фортець, які виникли під час тривалого протистояння Англії та Шотландії. Саме замок Алнік став прототипом Гоґвортсу — у ньому фільмували деякі сцени кіносаги про Гаррі Поттера.

Переїзд до Шотландії через кордон, позначений величезним валуном, біля якого за традицією має стояти волинкар, що охороняє недоторканність древньої Альби.

Розміщення в готелі Britannia Hotel Edinburgh 3*.

День 4:понеділок

Поснідавши в готелі, ви вирушите на оглядову екскурсію по Единбургу з гідом. Завітаєте до резиденції британських монархів у Шотландії — палац Ґолірудхаус. Потім прогуляєтесь по Королівській Милі (The Royal Mile) та відвідаєте неприступний Единбурзький замок, де побачите в’язниці для бранців і військові музеї. У палаці шотландських королів зберігаються їхні портрети та стародавні регалії — оздоблені дорогоцінними каменями меч, скіпетр і корона. Поруч лежить «Камінь Долі», на якому коронувались перші шотландські королі. Відповідно до переказів, камінь має унікальну властивість: він здатний відрізнити справжнього монарха від псевдопретендента на трон — у такому разі камінь розколеться зі страшним звуком.

Поруч з Единбурзьким замком розташоване моторошне підземне місто, що було глухим кутом Мері Кінг, де всі мешканці померли під час чуми 1645 року. Спроби заселити порожні будинки не мали успіх. Попри величезний дефіцит житла у Старому місті, нові мешканці зі страхом покидали це місце, кажучи, що ночами вони чують лякливий стогін і бачать бліді обличчя колишніх мешканців.

Единбург став домівкою для безлічі прославлених особистостей — Роберта Льюїса Стівенсона, Вальтера Скотта, Роберта Бернса, Артура Конана Дойла, Даніеля Дефо. Саме тут народився і виріс Шон Коннері, славнозвісний «агент 007».

Друга половина дня — вільний час для відвідування музеїв, галерей і магазинів.

Рекомендації: ввечері за додаткову плату можливо відвідати популярне шоу Scottish Evening, де можна скуштувати національні страви, приготовані за традиційними рецептами. Повернення в готель.

День 5:вівторок

Сніданок у готелі.

Від’їзд з готелю і переїзд через національний парк Пертшир, знаменитий своєю дивовижною фауною. Відвідування палацу Скун — родової резиденції графів Менсфілдських, що в давнину слугувала місцем коронації перших монархів Шотландії. Тут колись перебував знаменитий «Камінь Долі».

Відвідування замку Блер, в якому зібрані дивовижні колекції зброї, порцеляни, вишивок та багато чого іншого. Після обіду в ресторані з домашньою кухнею (за додаткову плату) можна прогулятись чудовим парком, де ростуть найбільші дерева королівства. Переїзд на вісковарню Blair Athol, знайомство з виробництвом, відвідування складу і дегустація фірмового односолодового віскі. Переїзд на північ Шотландії.

Розміщення в готелі Nethybridge 3* Nethy Bridge.

День 6:середа

Замок Коудор

Долина Гленко

Озеро Лох-Несс

Сніданок у готелі. Подорож шотландським високогір’ям. Сьогодні ви прогуляєтесь по Великій долині й побачите таємниче озеро Лох-Несс.

Далі переїзд через район Раннох-Мур у напрямку прикордонного села Гретна-Грін. Воно відоме своєю кузнею, де закохані могли законно побратись без згоди батьків. Там же таки розташований знаменитий Tartan Shop, де вперше з’явився меморіальний тартан леді Діани.

Розміщення в готелі Days Inn Gretna Green Hotel 3*.

День 7:четвер

Сніданок у готелі. Переїзд через найвідвідуваніший національний парк Англії — Озерний Край — у Честер, відомий своїми чорно-білими будинками. Прогулянка містом у супроводі гіда. Переїзд у Вельс, на кордон найбільшого національного парку Сновдонія.

Розміщення в готелі Hand Hotel 3*.

День 8:п’ятниця

Сніданок у готелі. Подорож по Північному Вельсу з відвідуванням найбільшого національного парку Сновдонія площею біля 1350 кв. км. Його перлиною є Сновдон — найвища гора у Вельсі. За легендою, саме тут спочиває велетень, убитий королем Артуром. Ще одна валлійська легенда свідчить, що в одному з озер Сновдонії надійно схований легендарний меч короля Артура — «Екскалібур». Також ви відвідаєте прадавню столицю Вельсу — місто Карнарвон, де розміщений однойменний замок.

Повернення в готель Hand Hotel 3*.

День 9:субота

Сніданок у готелі. Переїзд до Англії. Відвідування замку Ворвік. З 1978 року це філія Музею мадам Тюссо, що створила тут цілу низку воскових фігур, серед яких король Генріх VIII та шестеро його дружин. Щоб запам’ятати їх усіх, навіть вигадали лічилку: Divorced — Beheaded — Died — Divorced — Beheaded — Survived («Розлучився — стратив — померла — розлучився — стратив — пережила»). На стінах замку розвішані повні комплекти й окремі предмети озброєння, зокрема гострокінцевий шолом Олівера Кромвеля.

Переїзд у Стратфорд-на-Ейвоні — рідне місто Вільяма Шекспіра, яке посідає друге місце після Лондона за привабливістю для туристів, які цікавляться культурними пам’ятками. Оглядова екскурсія по місту Стратфорд-на-Ейвоні. Відвідування Шекспірівського центру.

Переїзд до Лондона. Розміщення в готелі Royal National Hotel 3* у центрі Лондона.

День 10:неділя

Сніданок у готелі. Оглядова автобусна екскурсія по Лондону з гідом. У вас буде нагода ознайомитись з різними районами Лондона, побачити головні його визначні пам’ятки: Тауер, Вестмінстерський палац, Біг-Бен, Букінгемський палац, вулицю Пікаділлі, Трафальгарську площу тощо. Пізнавальна екскурсія стане цікавою подією і запам’ятається надовго.

Автобусна екскурсія до Віндзорського замку — головної резиденції британських монархів. Відвідування каплиці Святого Георга, де поховані англійські королі, а також апартаментів громадської приймальні, оздобленої гобеленами й роботами Ван Дейка, Рембрандта та інших майстрів.

День 11:понеділок

Сніданок у готелі. Вільний час. Екскурсії за додаткову плату.

День 12:вівторок

Сніданок у готелі. Вільний час. Екскурсії за додаткову плату.

Рекомендації: ввечері (за додаткову плату) відвідування середньовічного банкету «Біфітер» (бенкет при дворі короля Генріха VIII) з вечерею і шоу, подається необмежена кількість вина й пива.

День 13:середа

Сніданок у готелі.

Самостійний трансфер в аеропорт (оплачується додатково).

Вартість туру:

Дати заїзду:2-одномісне розміщення1-одномісне розміщення3-одномісне розміщення
20 березня765 GBP1150 GBP765 GBP
24 квітня805 GBP1210 GBP805 GBP
01, 22 мая, 19 червня835 GBP1245 GBP835 GBP
10, 17, 31 июля, 14 авг, 11 сент870 GBP1290 GBP870 GBP
09 жовтня825 GBP1150 GBP825 GBP

(Вартісь вказана за 1 особу в англійських фунтах стерлінгів).

У вартість входить:

 • розміщення в готелі 3*;
 • харчування (сніданки);
 • вечеря в готелі Jurys Inn Bradford;
 • екскурсії за програмою;
 • медична страховка;
 • транспортне обслуговування за програмою.

Додатково оплачуються:

 • переліт Київ — Лондон — Київ (від 350 USD за квиток);
 • консульський збір і послуги з оформлення документів;
 • вхідні квитки за програмою;
 • трансфер з аеропорту прибуття в готель аеропорту Гітроу і з Лондона в аеропорт вильоту;
 • ВХІДНІ КВИТКИ В МУЗЕЇ ТА ЗАМКИ ОПЛАЧУЮТЬСЯ ДОДАТКОВО Й АВТОМАТИЧНО ВХОДИТИМУТЬ У РАХУНОК ПРИ БРОНЮВАННІ ТУРУ: дорослі — 180 GBP, пенсіонери (60+) — 165 GBP, діти (до 15 років) — 135 GBP*.

*У вартість квитків за програмою входить відвідування: Чатсворт-Хаусу, замку Алнік, Единбурзького замку, палацу Ґоліруд, палацу Скун, замку Блер, вісковарні Блер, замку Карнарвон, замку Ворвік, будиночка Шекспіра, замку Віндзор.

Усі ціни й тарифи вказані орієнтовно на момент публікації пропозиції.

Можлива їх зміна без попередження. Просимо консультуватися з нами з кожної конкретної пропозиції. Тільки ціни в підтвердженому замовленні є остаточними.

Усе зазначене вище є нашою концептуальною пропозицією. Можливі варіанти та комбінації відповідно до ваших побажань і реальної наявності місць.

Дмитро
Вольпов
Старший фахівець з туристичного обслуговування
Контактний телефон:
067  558-11-01 Запитайте нас
Silver
Gold
Ціна вказана за 2 осіб, при 2-місному розміщенні, з датою заїзду 20 березня 2020
Ціна вказана за 2 осіб, при 2-місному розміщенні, з датою заїзду 10, 17, 31 липня, 14 серпня, 11 вересня 2020