fbpx
Телефон: +38 (097) 979-29-85 +38 (066) 255-70-62
Робочі години: Пн-Пт: 09:30 - 18:30
03150, м Київ,
вул. Велика Васильківська, 72,
бізнес-центр «Олімпійський»,
вхід №1, 4-й поверх

Опис регіону

Селище Авсаллар (район Аланії) — курорт із чудовими піщаними пляжами. Тут багато готелів, торгових комплексів, ресторанів, магазинів й інших об’єктів інфраструктури.

В Авсалларі зручне транспортне сполучення як з Аланією, так і з Анталією, де розташований міжнародний аеропорт.

Щосереди в селищі розгортається великий базар із величезним вибором продуктів, виробів місцевих ремісників, текстилю та інших товарів.

В околицях Авсаллару безліч лісів і зелених зон, де можна влаштувати пікнік.

Через селище протікає річка Алара, на березі якої стоїть караван-сарай Alara Han XIII століття.

Комплекс апартаментів розташований на межі селищ Тюрклер і Авсаллар, за 100 км від аеропорту Анталії та 50 км від аеропорту Газіпаша. До Аланії — 20 км, зупинка громадського транспорту поруч, автобуси ходять регулярно.

Опис території комплексу

Комплекс із 15 окремих будівель охороняється та розташований на пагорбі, за 100 м від відомого піщаного пляжу Інджекум. До пляжу веде підземний перехід. На доглянутій території є великий відкритий басейн (280 кв. м), малий басейн із водною гіркою, дитячий ігровий майданчик, хамам, сауна, фітнес-зал, критий басейн (влітку не використовується), паркування.

Навпроти розташований готель Alaya Resort 5*. Пожильці комплексу можуть користуватись його інфраструктурою за системою «все включено» без проживання. Зокрема, ресторанами, барами, спорткомплексом, SPA-центром (вартість 25 EUR30 EUR із людини на день, у залежності від сезону).

У найближчих околицях резиденції — ресторани, кафе, магазини, екскурсійні бюро, ринок, поліклініка.