fbpx
+38 (097) 979-29-85 +38 (067) 466-20-55
Телефон: +38 (097) 979-29-85 +38 (067) 466-20-55
Робочі години: Пн-Пт: 09:30 - 18:30
03150, м Київ,
вул. Велика Васильківська, 72,
бізнес-центр «Олімпійський»,
вхід №1, 4-й поверх

Спитайте нас

Ваше ім’я *

E-mail *

Телефон *

Повідомлення

Яхтинг — найкращий спосіб пізнати Грецію і Кікладські острови

Країна: Греція , Афіни, Кея, Тінос, Міконос, Делос, Парос, Іос, Санторині, Мілос, Cіфнос, Серіфос, Кіфнос Тривалість туру: 7 днів / 6 ночей Актуальність туру: з травня до вересня Вартість: до 8-10 осіб

Кікладські острови, 7 днів

Порти та відстані

ДеньСтоянкиВідстань у морських милях
1Афіни — Кея49
2Кея — Тінос — Міконос63
3Міконос — Делос — Парос32
4Парос — Іос — Санторині73
5Санторині — Мілос51
6Мілос — Cіфнос29
7Cіфнос — Серіфос — Кіфнос45
8Кіфнос — Афіни53

Протяжність маршруту — 395 морських миль

Афіни: розміщення на яхті та старт подорожі

Афіни — одне з найдавніших міст світу, столиця Греції та батьківщина демократії. Афіни були зведені навколо Акрополя і гори Лікавітос. Гуляючи центром мегаполісу, легко перенестися в «Золотий вік» Греції, коли Перикл спорудив Парфенон — величний монумент давньогрецької архітектури.

Цікавий для прогулянок Національний сад, що починається за Президентським палацом і охоплює величезну територію, включаючи сад університету і палац Заппіон. Сад виходить на вулицю, де розташований стадіон, побудований до перших Олімпійських ігор сучасності, котрі відбувалися в Афінах у 1896 році й отримали тоді своє друге народження після довгих років забуття.

Острів Keя

Кея — надзвичайно мальовничий острів. На південному боці бухти Ніколаос, що слугувала у XIII столітті піратським прихистком, є невеликий порт Коріссія, побудований поруч з руїнами однойменного древнього поселення — залишками міського муру і храму Аполлона. Знаменита фігура лева, вирубана з місцевого мармуру у VI столітті до н.е., розташована на північному сході від сучасного міста. Варті відвідування й інші дві бухти — Поліс, де можна стати на якір, і Вуркарі з традиційними тавернами, крамничками та барами.

Острів Тінос

На скелястому і разом з тим зеленому острові Тінос понад 800 каплиць. Також він відомий безліччю голуб’ятень-перістеріонас. Більшість приїжджих сюди гостей — греки, адже Тінос — релігійний центр Греції, а також острів художників. Великі грецькі живописці та скульптори XIX і XX століть були тіносцами. Крім того, фантастичні пляжі з білим піском, прозора морська вода, літні прохолодні пасати й чимало сонячного світла роблять Тінос одним з найцікавіших серед Кікладських островів.

На північ від міста Тінос є Моні-Кехровуніу — один з найбільших жіночих монастирів Греції. Там можна відвідати келію, де сестрі Пелагії було видіння, і склеп з її забальзамованою головою.

Острів Міконос

Білосніжний Міконос, що знаменитий вітряними млинами, які зустрічають кораблі біля самісінького порту, вважається найкосмополітичнішим серед усіх грецьких островів. Слава його затьмарила популярність Капрі та Гаваї. Сьогодні сюди приїздить відпочивати богема та інтелектуальна еліта планети.

У грецькій міфології є дві легенди про появу назви Міконос. Перша пов’язана з ім’ям античного героя Міконоса, друга — з історією про Геркулеса (Геракла), який винищив тутешніх гігантів, тіла яких згодом скам’яніли та перетворилися на скелі.

На острові безліч красивих пляжів (найвідоміший — Супер Парадиз з величезною кількістю барів), а також відмінних ресторанів і модних клубів, де грають діджеї з усього світу.

Острів Делос

Поруч з Міконосом є острівець Делос (місце народження Аполлона й Артеміди), нині безлюдний і дозволений до відвідування мандрівниками тільки в першій половині дня. Це найважливіша археологічна точка країни. Її огляд вимагає багатьох годин і з лишком винагороджує відвідувачів лавиною вражень.

Острів Парос

Парос вважається одним з найкрасивіших островів в Егейському морі з безліччю відмінних пляжів та ідеальною погодою для віндсерфінгу. Назву острів отримав від Пароса — ватажка аркадців, які прибули сюди у X столітті до н.е. До них тут побували крітяни-мінойці, що використовували острів як гавань. Пізніше сюди прибули іонійці.

Час найбільшого розквіту Пароса належить до VIII століття до н.е. Тоді острів процвітав завдяки своєму знаменитому мармуру і став могутньою морською державою Егейського моря, вивівши низку колоній.

Тут повнісінько мальовничих відокремлених каплиць і монастирів, а також дві середньовічні венеційські фортеці. У столиці острова, місті Парос, розташована церква Екатопіляні («Стобрамна» — за кількістю дверей у храмі) — значна візантійська пам’ятка Греції. У день Успіння Богородиці (15 серпня) тут відбуваються пишні святкування з феєрверками та виконанням старовинних морських пісень.

Острів Іос

Іос — гористий острів з узбережжям, порізаним невеликими мальовничими бухтами, з незліченними церквами, оливковими дібровами, виноградниками та найчистішим повітрям. Багатовікова історія острова починається з доісторичних часів. За Геродотом, тут був похований Гомер.

Основні визначні пам’ятки острова: вежа епохи еллінізму і руїни стародавнього водогону в Агіа-Феодотії, руїни древнього храму у Псафі, напівзруйнована венеційська фортеця в Палеокастро і руїни вежі епохи еллінізму у Плакото.

Радимо також відвідати Археолого-краєзнавчий музей у столиці Хора, а також Музей сучасного мистецтва (Drot-Гаїті) у Коліцані.

Острів Санторині

Архіпелаг Санторині становить групу з п’яти островів. Залишки одного з них, колись круглого острова Св. Ірини, — результат потужного вулканічного вибуху 1450 року до н.е., в результаті якого острів розколовся і значна його частина поринула під воду.

Два великих острови — Фіра и Фірассія — окреслюють контур початкового острова. Між ними є вулкан або, точніше, те, що від нього залишилося — острівець Палья Камені. В останній раз вулкан прокидався у 1950 році, спричинивши сильний землетрус. Зараз тільки гарячі джерела і виділення газу свідчать про те, що він не спить.

Фіра, столиця Санторині, розташована на крутому обриві над кальдерою, на місці розколу, і являє собою незабутнє видовище. Санторині прославлений міцними та смачними винами, які є основним тутешнім продуктом, а також заходами сонця, коли воно сідає безпосередньо в море поруч з вулканом.

Острів Мілос

Острів Мілос знають у світі за знайденою тут статуєю Афродіти (Венери), що прикрашає нині музей Лувру. А також він популярний своїми пляжами, традиційною кухнею і доброзичливими жителями. Острів вулканічного походження, що становить видовищну геологічну формацію з незвичайними скелями та блакитною водою, розташований на південно-західній околиці Кіклад.

Мілос має одну з найкращих гаваней Середземного моря, сформовану розколом з північно-західного боку — море заповнило кратер вулкана. Мілос (або Плака) — столиця острова і мальовниче селище Кіклад. Неодмінно слід відвідати замок франків-хрестоносців, Археологічний музей з гіпсовим зліпком статуї Афродіти, а також Етнографічний музей.

Острів Cіфнос

Cіфнос відомий з найдавніших часів золотими й срібними копальнями та кар’єрами з видобутку сіфноського каменю. Рідкісні багатства пейзажу центральної частини острова і чудова архітектура по праву ставлять Сіфнос в один ряд з іншими островами-перлинами Егейського моря.

З порту Камарес, сучасного населеного пункту з гончарними майстернями, мальовнича дорога веде до адміністративного центру острова — містечко Аполлонія. Збудоване на трьох пагорбах, воно приваблює традиційною архітектурою. Варто відвідати Історико-краєзнавчий музей та Археологічний музей з колекцією скульптур і кераміки різних періодів.

Острів Серіфос

Серіфос — невеличкий острів Кікладського архіпелагу, який вражає туристів дикою гірською природою і неповторністю селища Хора. Маючи площу 75 кв. км, загальна протяжність його пляжів становить 70 км, а загальна кількість постійних жителів — 1200 осіб. Серіфос має характерну рису серед інших островів — він перебуває далеко від звичних туристичних маршрутів.

Столиця острова — Хора — побудована на схилі кручі, на вершині якої височіє венеційський замок з панорамою на нескінченну блакить Егейського моря. Порт, що за 5 км на південь, називається Лівадія. Він являє собою мальовниче селище, розташоване в захищеній від північних вітрів затоці. Тут є прекрасний піщаний пляж. Щоб дізнатися Серіфос, необхідно прогулятися його стежками, котрі ведуть до бухт і пляжів.

Острів Кіфнос

Кіфнос — на диво незайманий острів з вигадливо порізаною береговою лінією, що створює безліч красивих гаваней і портів, оточених прямовисними скелями. Бруковані вулички, білі будиночки, церкви та вітряки створюють неповторний пейзаж для любителів спокійного відпочинку на лоні природи. До двох чарівних селищ у глибині острова — Хори та Дріописа — найкраще діставатися на мотоциклі або скутері.

Два головних порти — Меріха і Лутра. Меріха розташований за кілька кроків від дивовижної форми бухти Колона — піщаної коси завширшки 20 м, що з’єднує Кіфнос з острівцем Св. Луки. А розташована з північного сходу Лутра забезпечує чудовий захист від мельтемі — африканського вітру, що створює морякам безліч проблем у серпні.

На вибір:

№1 яхта Hanse 458

Рік створення: 2021
Довжина: 14,04 м
Кількість кают: 4
Спальні місця: 8
Туалет/душ: 2
Порт: Афіни

У вартість входить:

 • чартер яхти 3900 EUR за тиждень,
 • надувний човен з мотором,
 • газ на кухні,
 • вода,
 • фільтри кавомашини,
 • рідина для миття посуду,
 • пакети для сміття,
 • туалетний папір,
 • мило,
 • столове наряддя,
 • паперові рушники,
 • постільна білизна,
 • кондиціонер у каютах і салоні.

Додатково оплачується:

 • яхти та катамарани бронюються тільки з суботи по суботу;
 • поворотний страховий депозит 3000 EUR. Оплата готівкою або карткою на місці. Після закінчення подорожі його повертають, якщо не настав страховий випадок;
 • послуги капітана 1050 EUR на тиждень + харчування;
 • фінальне прибирання 170 EUR;
 • переліт «Київ — Спліт — Київ» від 250 EUR з особи;
 • оплата заходів у порти й марини, якщо вам це потрібно, — 60 EUR100 EUR;
 • витрати на харчування та паливо (паливо 250 EUR300 EUR/період) у залежності від ваших уподобань і маршруту.

№2 катамаран Nautitech Open 40

Рік створення: 2017
Довжина: 11,98 м
Кількість кают: 4+2
Спальні місця: 8+2
Туалет/душ: 2
Порт: Афіни

У вартість входить:

 • чартер яхти 4700 EUR за тиждень,
 • надувний човен з мотором з 5 л палива,
 • газ на кухні,
 • вода,
 • фільтри кавомашини,
 • рідина для миття посуду,
 • пакети для сміття,
 • туалетний папір,
 • мило,
 • столове наряддя,
 • паперові рушники,
 • постільна білизна,
 • кондиціонер у каютах і салоні.

Додатково оплачується:

 • яхти та катамарани бронюються тільки з суботи по суботу;
 • поворотний страховий депозит 700 EUR + 350 EUR страхування. Оплата готівкою або карткою на місці;
 • послуги капітана 1330 EUR на тиждень + харчування;
 • фінальне прибирання 200 EUR;
 • переліт;
 • оплата заходів у порти й марини, якщо вам це потрібно, — 60 EUR100 EUR;
 • витрати на харчування та паливо (паливо 250 EUR300 EUR/період) у залежності від ваших уподобань і маршруту.

Усі ціни й тарифи вказані орієнтовно на момент публікації пропозиції.

Можлива їх зміна без попередження. Просимо консультуватися з нами з кожної конкретної пропозиції. Тільки ціни в підтвердженому замовленні є остаточними.

Усе зазначене вище є нашою концептуальною пропозицією. Можливі варіанти та комбінації відповідно до ваших побажань і реальної наявності місць.

Сергій
Васютін
Старший фахівець з туристичного обслуговування
Контактний телефон:
067  972-98-09 Запитайте нас
Silver
Gold
Ціна чартера яхти Hanse 458 за тиждень.
Рік створення: 2021
Довжина: 14,04 м
Кількість кают: 4
Спальні місця: 8
Туалет/душ: 2
Порт: Афіни
Ціна чартера катамарана Nautitech Open 40 за тиждень.
Рік створення: 2017
Довжина: 11,98 м
Кількість кают: 4+2
Спальні місця: 8+2
Туалет/душ: 2
Порт: Афіни