fbpx
+38 (097) 979-29-85 +38 (067) 466-20-55
Телефон: +38 (097) 979-29-85 +38 (067) 466-20-55
Робочі години: Пн-Пт: 09:30 - 18:30
03150, м Київ,
вул. Велика Васильківська, 72,
бізнес-центр «Олімпійський»,
вхід №1, 4-й поверх

Спитайте нас

Ваше ім’я *

E-mail *

Телефон *

Повідомлення

Настав час відпочивати в Туреччині на яхті або катамарані

Країна: Туреччина , Гьочек, Кекова, Олюденіз, Каш, Каралос, Гьоккай, Демре, Міра, Калкан, Бекташ, Фетхіє, Яссіджа, Хамам Тривалість туру: 7 днів / 6 ночей Актуальність туру: з травня до вересня Вартість: до 8-10 осіб

Гьочек — Кекова — Гьочек

День 1:розміщення на яхті в гавані Гьочек

Команда допоможе вам завантажити речі, потім на яхті відбудеться вітальний коктейль. Ви отримаєте інформацію про судно та туристичну програму, познайомитеся з капітаном і командою.
Затока Гьочек — центр морського туризму і місце зборів вищого суспільства. Серед нескінченної кількості великих і малих бухт та островів затоки Фетхіє район Гьочека найпопулярніший серед різноманітних круїзних маршрутів. Тут побудовані 4 яхтових комплекси, а в околицях міста красуються одна перед одною чудові комфортабельні яхти.

День 2:Олюденіз — острів Гемілер

Вранці яхта попрямує в бухту Олюденіз. На берег вас доставить шлюпка (яхтам заборонено входити на територію пляжу). Вас чекають відпочинок на пляжі й купання в найчистіших водах затоки. Вечеря і ночівля відбудуться на острові Гемілер.

Бухта Олюденіз (з тур. «мертве море») немов зачарована: дно вкрите білосніжним піском без єдиної водорості, неповторний лазуровий відтінок води з відблисками сонячного світла, а оточує все оголошений заповідною зоною лісовий масив. На схилах гори організований парашютінг — стрибки з висоти 1900 м із професійним інструктором. Звідси ж є екскурсія в Долину метеликів — привабливий куточок в околицях Фетхіє: мільйони та мільярди метеликів покривають ландшафт долини площею 2000 кв. м.

Острів Гемілер — прогуляйтеся по великому поселенню часів Візантійської імперії, огляньте красиву мозаїку давньої церкви та викладену мармуром головну вулицю міста.

Найцікавішою знахідкою стане 500-метровий тунель, що з’єднує дві старі фортеці. Між сходами тунелю розташовувалися колись 17 майданчиків, які уособлювали 17 зупинок Христа, який ніс свій хрест на розп’яття. Під час землетрусів II ст. н. е. частина будівель опинилася під водою. Руїни можна спостерігати, плаваючи з маскою.

День 3:гавань Каш — Каралос — гавань Гьоккай

Каш — місто-порт, оточене безліччю готелів і пансіонатів. У кожному його куточку вам зустрінуться сліди античного поселення Антіфелоса: лікійські пам’ятники, торгова площа і театр, розташований на поринальному в морі півострові.

У гавані Гьоккай є безліч островів різних розмірів, а також невелика бухта, де ви відчуєте себе господарем. Дослідити острови можна на легенькому каное або моторному човні, який команда спустить для вас на воду.

Вхід у бухту Каралос важко розрізнити здалеку — це найзахищеніша бухта острова Кекова. Вода тут прозора, як у басейні. Проведіть незабутній вечір, влаштувавши барбекю на березі й купаючись при місяці.

День 4:Кекова — Демре — античне місто Міра

Після сніданку — прибуття в затоку Кекова. Зупинка для купання й обіду. Далі дорога в Демре. Тут варто дістатися до берега на шлюпці та відвідати античну Міру, церкву Св. Миколая і прогулятися руїнами.

Затока Кекова — улюблена місцевість яхтсменів і шанувальників підводного плавання. Води затоки спокійні за будь-якої погоди, адже острів відгороджує її від відкритого моря.

Демре — саме тут проживав Св. Миколай. У 343 році його поховали в саркофазі, який поставили в церкві, зведеній на його честь у центрі міста.

Стародавнє місто Міра, що було важливим членом Лікійського союзу, також містилося на території Демре. На місці руїн ви побачите добре збережений театр, а за ним скельні гробниці. Стежкою можна здійснити сходження до некрополя.

День 5:Калкан — античні міста Патара, Летоона і Ксантос

Вранці відправлення до Калкану, де відбудеться екскурсія по Патарі, Летоону, Ксантосу, а потім повернення в Калкан.

Калкан — симпатичне містечко, характерне для Середземномор’я. Обабіч вузьких вулиць розташувалися двоповерхові білені будинки, готелі, пансіонати, трактири та торгові ряди. Все в окрузі дихає спокоєм і умиротворенням, а вид заходу сонця неперевершений.

Летоон — релігійний і політичний центр, найдавніші сліди якого датуються VII ст. до н. е. У Летооні був жертовник союзу лікійських міст.

Легенда про місто дійшла до нас у роботах Овідія: «в Делосі богиня Літа народила Зевсу близнюків Артеміду та Аполлона. Потім вона вирушила від моря уздовж річки Ксантос до самого її витоку. Богиня хотіла обмити новонароджених, але жителі зчинили опір цьому. Літа розгнівалася людській зухвалості й перетворила всіх на жаб. Тепер на цьому місці збудовано храм богині Лети».

На території міста були ще два храми, присвячені Аполлону й Артеміді. Добре збереглися амфітеатр і візантійська церква. Пляж Летоон є частиною 18-кілометрового пляжу Патара.

Ксантос. Вважається, що місто було столицею Лікії та засноване в 1200 році до н. е. Згадується, що під час війни з Троєю на чолі лікійських військ був командир з Ксантоса, а жителі міста були майстерними і сміливими воїнами. Ксантос під час Римської імперії зруйнував псевдосоратник Цезаря — Брут, а відновив намісник Цезаря — Антоній.

Патара вважався найважливішим містом серед шести лікійських міст, що мали право голосу. Збори Лікійського союзу відбувалися саме тут. За легендою, місто засноване Патарусом — сином водяній пери Лікії та бога Аполлона. Патара зазнав нападу Олександра Великого, але зберіг своє значення. А за часів Візантії вважався важливим центром християнства. Припускається, що Св. Микола народився в Патарі.

Порт Патари втратив своє значення з початком утворення пісочних заносів — кораблі не могли наближатися до берега. Піски замели не тільки бухту, а й частину міста, створивши грандіозний 18-кілометровий пляж завширшки 200–300 м. Завдяки постійним вітрам тут ідеальні умови для занять віндсерфінгом.

День 6:бухта Бекташ — місто-курорт Фетхіє — село-привид Калекьой

Фетхіє — на території сучасного міста був античний Тельмессос — один з найважливіших центрів Лікії. У стародавні часи Тельмессос прославився як місто ясновидців. Він був збудований на схилах гори, на яку зараз спирається Фетхіє. Варто лише підвести голову, щоб побачити вирізану в скелі гробницю короля Амінтаса з двоколонним фасадом храму в іонійському стилі. Пагорб, що височить над південною частиною міста, увінчаний фортецею, побудованою лицарями ордена Св. Іоанна. Навпроти яхтового причалу тривають розкопки римського амфітеатру на 5000 місць, що слугував за часів Візантії ареною для боїв.

Калекьой (у давнину Сімена) — село-привид, до якого можна під’їхати тільки морем, є одним з найважливіших місць у затоці. З давніх-давен тут проживали греки, які були хорошими землеробами й ніколи не будували житла на землях, де можна вирощувати врожай. Будинки зводилися на кам’янистих і скелястих ділянках. Каякьой теж споруджено за цим принципом. Збереглися і руїни античного театру, з якого відкривається незвичайна панорама околиць. До 1922 року тут проживало близько 25 000 осіб. Після перемоги Туреччини у Війні за Незалежність усі жителі села переселилися у Грецію. Тепер місто-привид перетворений на музей і взятий під охорону держави.

Навпроти розмістився острів Кекова. Прогулянка на човні вздовж узбережжя острова допоможе оглянути руїни затонулого міста. Воно занурилося під воду під час землетрусу і добре його видно на глибині 1–4 м. Це надзвичайно ефектне видовище. У найвужчій ділянці острова розташована бухта верфі. Море тут настільки прозоре, що нагадує акваріум. Скупайтеся у воді, що виблискує всіма відтінками синяви.

День 7:острови Яссіджа — бухта Хамам — Гьочек

Бухта Хамам — це місце, повз яке жодна прогулянкова яхта не проїде не зупинившись. Безпосередньо біля пристані ви побачите фрагменти стін візантійського монастиря. Можна зробити приємну прогулянку по лісу або уздовж берега, де кілька ресторанів очікують відвідувачів. Радимо відвідати Храм Клеопатри на горі Явансу, де ви можете побачити руїни античного міста Лідай.

Острови Яссіджа становлять скупчення декількох великих і малих островів. Ви можете без страху вирушити вплав у подорож островами (між найближчими з них усього 12 м). Якщо ви у змозі протриматися на воді приблизно пів години, то зможете відвідати всі чотири острови. Ділянка серед островів Велика Яссіджа і Кизил стане найзручнішою для зупинки яхти.

На вибір:

№1 Яхта Oceanis

Рік створення: 2014
Довжина: 13,85 м
Кількість кают: 4
Спальні місця: 8
Туалет/душ: 2
Порт: Фетхіє

У вартість входить:

 • чартер яхти 4000 EUR за тиждень,
 • надувний човен з мотором,
 • газ на кухні,
 • вода,
 • фільтри кавомашини,
 • рідина для миття посуду,
 • пакети для сміття,
 • туалетний папір,
 • мило,
 • столове наряддя,
 • паперові рушники,
 • постільна білизна,
 • кондиціонер у каютах і салоні.

Додатково оплачується:

 • яхти та катамарани бронюються тільки з суботи по суботу;
 • поворотний страховий депозит 2000 EUR. Оплата готівкою або карткою на місці. Після закінчення подорожі його повертають, якщо не настав страховий випадок;
 • послуги капітана 1190 EUR на тиждень + харчування;
 • фінальне прибирання + транзит лог 280 EUR;
 • переліт «Київ — Даламан — Київ» від 250 EUR з особи;
 • оплата заходів у порти й марини, якщо вам це потрібно, — 60 EUR100 EUR;
 • витрати на харчування та паливо (паливо 250 EUR300 EUR/період) у залежності від ваших уподобань і маршруту.

№2 Катамаран Lagoon 450

Рік створення: 2015
Довжина: 13,96 м
Кількість кают: 4+2
Спальні місця: 10+2
Туалет/душ: 5
Порт: Фетхіє

У вартість входить:

 • чартер яхти 4700 EUR за тиждень,
 • надувний човен з мотором з 5 л палива,
 • газ на кухні,
 • вода,
 • фільтри кавомашини,
 • рідина для миття посуду,
 • пакети для сміття,
 • туалетний папір,
 • мило,
 • столове наряддя,
 • паперові рушники,
 • постільна білизна,
 • кондиціонер у каютах і салоні.

Додатково оплачується:

 • яхти та катамарани бронюються тільки з суботи по суботу;
 • поворотний страховий депозит 2500 EUR. Оплата готівкою або карткою на місці;
 • послуги капітана 1330 EUR на тиждень + харчування;
 • фінальне прибирання + транзит лог 250 EUR;
 • переліт;
 • оплата заходів у порти й марини, якщо вам це потрібно, — 60 EUR100 EUR;
 • витрати на харчування та паливо (паливо 250 EUR300 EUR/період) у залежності від ваших уподобань і маршруту.

Усі ціни й тарифи вказані орієнтовно на момент публікації пропозиції.

Можлива їх зміна без попередження. Просимо консультуватися з нами з кожної конкретної пропозиції. Тільки ціни в підтвердженому замовленні є остаточними.

Усе зазначене вище є нашою концептуальною пропозицією. Можливі варіанти та комбінації відповідно до ваших побажань і реальної наявності місць.

Сергій
Васютін
Старший фахівець з туристичного обслуговування
Контактний телефон:
067  972-98-09 Запитайте нас
Silver
Gold
Ціна чартера яхти Oceanis за тиждень.
Рік створення: 2014
Довжина: 13,85 м
Кількість кают: 4
Спальні місця: 8
Туалет/душ: 2
Порт: Фетхіє
Ціна чартера катамарана Lagoon 450 за тиждень.
Рік створення: 2015
Довжина: 13,96 м
Кількість кают: 4+2
Спальні місця: 10+2
Туалет/душ: 5
Порт: Фетхіє