fbpx
Телефон: +38 (097) 979-29-85 +38 (066) 255-70-62
Робочі години: Пн-Пт: 09:30 - 18:30
03150, м Київ,
вул. Велика Васильківська, 72,
бізнес-центр «Олімпійський»,
вхід №1, 4-й поверх

Traveller Made

Traveller-Made

«Загор’є» — учасник мережі Traveller Made

Traveller Made — мережа компаній, які пропонують подорожі преміум-класу з індивідуальним підходом до клієнта. На сьогодні до мережі належать 47 найкращих гравців туристичного бізнесу в усьому світі. Серед них — мережі готелів, туристичні агентства, круїзні та залізничні перевізники відповідного рівня тощо.

Завдання мережі — об’єднати працівників туризму в сегменті Luxury Travel, що пропонують унікальний, якісний продукт. Клієнти компаній, які належать до мережі Traveller Made, прагнуть отримати винятковий життєвий досвід і відчуття в подорожі, відтак, їхні вимоги до одержуваного продукту високі.

Стати членом Traveller Made можна тільки за запрошенням, пройшовши кілька етапів відбору організаторами мережі. Члени цього клубу повинні мати не менш ніж 10-річний досвід роботи на ринку подорожей преміум-класу, підтвердити відповідний рівень знань щодо напрямків, країн, культур світу, стилів відпочинку.

Обмін досвідом із колегами у сфері дозволяє нам удосконалювати свій сервіс, бути в курсі останніх тенденцій і відкриттів, пропонувати нашим клієнтам нові ідеї та напрямки, надавати ексклюзивні туристичні послуги на світовому рівні.

Статус агента Traveller Made дозволяє отримати низку бонусів і преференцій, які зроблять ваш відпочинок ще більш насиченим і приємним. Про це вам детально розкажуть наші спеціалісти.