fbpx
+38 (097) 979-29-85 +38 (067) 466-20-55
Телефон: +38 (097) 979-29-85 +38 (067) 466-20-55
Робочі години: Пн-Пт: 09:30 - 18:30
03150, м Київ,
вул. Велика Васильківська, 72,
бізнес-центр «Олімпійський»,
вхід №1, 4-й поверх

The Peninsula Hotels

The Peninsula Hotels

The Peninsula Hotels — легендарна мережа готелів класу «люкс». Для досвідченого мандрівника назва готелів синонімічна стилю та бездоганному комфорту. Готелі не полишають рейтинги і списки не тільки розкішних готелів, але і найбільш високотехнологічних. «Керувати» номером (освітлення, мікроклімат, будильник, факс тощо), не підводячи голову з розкішної подушки, — це про Peninsula.

Готелі мережі відкриті на Далекому Сході, у США, а з минулого літа і в Європі. Перший готель був побудований у 1928 році в Гонконзі, десятий (останній завершений на сьогодні) — в Парижі у 2014 році. Одинадцятий готель мережі, який розташований у Лондоні, зараз у процесі створення.

Кожне відкриття готелю мережі Peninsula — подія в готельному світі, оскільки всі вони унікальні й автентичні, незмінні лише високі стандарти якості та новітні технології.

Готелі The Peninsula Hotels це:

  • Розкіш поза часом — негласний і незмінний девіз компанії.
  • Увага до деталей і чудовий сервіс, зведений у ранг традиції, що дбайливо зберігається.
  • Особливе ставлення до дизайну — компанія у своїх готелях використовує найкращі ідеї, матеріали та послуги відомих дизайнерських бюро світу.
  • У компанії є власний науково-дослідний комплекс, завдання якого — знаходити і розвивати нові технології для поліпшення готельного сервісу.
  • «Керувати» технічним оснащенням номера можна на 11 мовах світу.
  • У компанії є власне онлайн-видання PenCities, в якому зібрані огляди найкращих модних, гастрономічних, культурних подій у кожному місті, де розташований готель The Peninsula.

З 2015 року «Загор’є» — член закритого партнерського клубу PenClub, стати членом якого можна лише за запрошенням компанії. Членство в PenClub дозволяє нам і нашим клієнтам розраховувати на чималий перелік преференцій та особливі умови проживання в готелях мережі.