fbpx
Подписаться на рассылку

ДАРУЄМО АВІАКВИТКИ до Європи та Середземноморського узбережжя

Умови акції:

— Пропозиція від Компанії мандрівників «Загор’є»

За умови придбання через компанію «Загор’є» проживання в найкращих міських та курортних готелях Європи та Середземноморського узбережжя Ви отримуєте один безкоштовний авіаквиток в економ класі або за півціни — у бізнес-класі з України та у зворотній бік.

Наприклад, 5–6 липня в готелі Abaton Island Resort & Spa 5* на Криті відкривається Buddha-Bar. Це подія для всього острова. Бронюючи проживання в готелі на 4 ночі 5 і 6 липня, «Загор’є» дарує вам 1 авіаквиток, при бронюванні 7 ночей — 2 авіаквитки.

Про готель Abaton
У перекладі із грецької означає «місце для обраних». У готелі роблять усе, щоб відповідати цьому поняттю. Курорт ідеально підходить для романтичного відпочинку, сімей із дітьми-підлітками та гурманів. Готель-курорт Abaton Island Resort & Spa 5* — почесний член Traveller Made.

Як це працює:

1. Ви обираєте один з кращих готелів та курортів Європи та Середземноморського узбережжя, які доступні за посиланням Готелі.pdf, і робите замовлення через вашого персонального фінансового радника.
2. Замовляєте у нас один номер щонайменше на 3 доби у міському п’ятизірковому готелі Європи або один номер щонайменше на 7 ночей на п’ятизірковому курорті Середземноморського узбережжя зі списку за посиланням, та отримуєте один авіаквиток в економ-класі або один квиток за півціни у бізнес-класі з України та у зворотній бік. Ваш багаж входить у вартість квитка.

N.B. Можливо також отримати в подарунок квиток в бізнес-класі при замовленні проживання від 7 ночей на окремих вілах та сьютах (one bedroom suite та вище) в готелях Європи.

Період мандрівки, бронювання та сплати — до 29 лютого 2020 р.

Авіаквитки — чартерними та регулярними авіалініями, строки перельоту мають співпадати на 70% з датами проживання в готелях, проживання в яких придбано за посиланням через компанію «Загор’є».
Діють загальні правила бронювання й поточні акції від готелів та авіакомпаній. Якщо в цей період від готелів або авіакомпаній на дати вашої мандрівки діють акції, Ви приймаєте в них участь.

Дзвоніть нам: 044 465-93-93

Список готелів: Готелі.pdf