fbpx
О КОМПАНИИ ABOUT ZAGORYE КОРПОРАТИВНЫМ КЛИЕНТАМ КОНТАКТЫ Подписаться на рассылку

ДАРУЄМО АВІАКВИТКИ до Європи та Середземноморського узбережжя

Умови акції:

— Пропозиція від Компанії мандрівників Загор’є

За умови придбання через компанію Загор’є проживання в найкращих міських та курортних готелях Європи та Середземноморського узбережжя Ви отримуєте один безкоштовний авіаквиток в економ класі або за півціни — у бізнес-класі з України та у зворотній бік.

Як це працює:

1. Ви обираєте один з кращих готелів та курортів Європи та Середземноморського узбережжя, які доступні за посиланням Готелі.pdf, і робите замовлення через вашого персонального фінансового радника.
2. Замовляєте у нас один номер щонайменше на 3 доби у міському п’ятизірковому готелі Європи або один номер щонайменше на 7 ночей на п’ятизірковому курорті Середземноморського узбережжя зі списку за посиланням, та отримуєте один авіаквиток в економ-класі або один квиток за півціни у бізнес-класі з України та у зворотній бік. Ваш багаж входить у вартість квитка.

N.B. Можливо також отримати в подарунок квиток в бізнес-класі при замовленні проживання від 7 ночей на окремих вілах та сьютах (one bedroom suite та вище) в готелях Європи.

Період бронювання та сплати — до 30 червня 2019 р.
Мандрівка — до 31 жовтня 2019 р.

Авіаквитки — чартерними та регулярними авіалініями, строки перельоту мають співпадати на 70% з датами проживання в готелях, проживання в яких придбано за посиланням через компанію ZAGORYE.

Діють загальні правила бронювання й поточні акції від готелів та авіакомпаній. Якщо в цей період від готелів або авіакомпаній на дати вашої мандрівки діють акції, Ви приймаєте в них участь.

Дзвоніть нам: 044 465-93-93

Список готелів: Готелі.pdf