fbpx
Телефон: +38 (097) 979-29-85 +38 (066) 255-70-62
Робочі години: Пн-Пт: 09:30 - 18:30
03150, м Київ,
вул. Велика Васильківська, 72,
бізнес-центр «Олімпійський»,
вхід №1, 4-й поверх

Спитайте нас

Ваше ім’я *

E-mail *

Телефон *

Повідомлення

Весілля на Сейшелах

Дивовижний берег океану — білосніжний пісок, пальми та смарагдовий колір води — що може бути краще для проведення весільного святкування? Сейшели давно здобули славу ідеального місця для романтичного одруження, адже тут сама природа створила умови для того, щоб забути про все і насолоджуватись один одним.

Весілля на Сейшелах незабутнє

Церемонія з екзотичною ноткою

Для початку варто зазначити, що весілля на Сейшелах буває двох видів:

  • символічна церемонія, коли шлюб вже укладено — красива і романтична історія для двох;
  • за всіма правилами — зі свідоцтвом про шлюб та іншими весільними атрибутами.

Щоб влаштувати весілля, підійде будь-який зі Сейшельських островів, яких ні мало ні багато, а цілих 115. Більшість островів безлюдні, тому на них можна втілити будь-який сценарій. А на населених островах усе теж може бути по-різному — церемонія на березі або вишукане свято у приміщенні розкішного готелю.

Багато готелів уже мають відмінні варіанти весілля «під ключ»

Майже завжди в «сейшельське весілля» залучені природні ресурси — чи то пляж з білосніжним піском, чи то тропічний сад з райськими птахами. Серед усіх островів для організації весілля зазвичай вибирають три — це Праслен, Мае і Ла-Діг. Там є вся потрібна інфраструктура, тоді як на інші острови потрібно привезти буквально все — й людей, які беруть участь у весільному святкуванні, й атрибути (посуд, меблі, їжу тощо).

Важливі моменти перед весіллям на Сейшелах:

  1. Документи. До дати реєстрації має бути не менш як шість тижнів, а прибути на місце майбутньому подружжю потрібно не пізніше ніж за три дні до часу «Ч».
  2. Пакет документів. Це питання краще уточнити в агентстві, яке займатиметься підготовкою церемонії. Заздалегідь відоме тільки те, що всі документи потрібно буде перекласти на англійську і нотаріально завірити.

Весілля може бути офіційним, а може символічним — для двох

Особливості весілля на Сейшельських островах

Весільна церемонія на райських островах — це чудовий спосіб зламати стереотипи. Не потрібно думати про те, як усе розставити, який декор використати, яку музику підготувати… Навіть келихи та шампанське вже чекатимуть на молодят у місці церемонії, і вони наголошуватимуть на урочистості моменту. А морський прибій буде найкращим акомпанементом для чарівного «так» від нареченої.

Весільна церемонія втілює в собі всі побажання молодят

Кожне весілля на Сейшелах унікальне: безліч відомих пляжів на островах зовсім безлюдні, декорації та весільний стіл — ніби зі сновидінь молодят, близькі люди або відсутність гостей — усе підпорядковане бажанням майбутнього подружжя. Небанальне, яскраве, ефектне або приховане від усіх очей весілля на Сейшелах запам’ятовується назавжди.