fbpx
Телефон: +38 (097) 979-29-85 +38 (066) 255-70-62
Робочі години: Пн-Пт: 09:30 - 18:30
03150, м Київ,
вул. Велика Васильківська, 72,
бізнес-центр «Олімпійський»,
вхід №1, 4-й поверх

Спитайте нас

Ваше ім’я *

E-mail *

Телефон *

Повідомлення

Туристичні потяги: поставте подорож на нові рейки

Любі мандрівники!

Ми пропонуємо вам чотири найбезпечніші альтернативи традиційному готельному туризму під час пандемії коронавірусу — яхтинг, відпочинок на віллах, подорожі на туристичних потягах і баржах. Це ізоляційний відпочинок з найбільшим соціальним дистанціюванням — турист проживає окремо і майже не перетинається з натовпом, як, наприклад, у готелях. Ці види відпочинку дозволять вам максимально ізолюватися від інших відпочивальників і навіть слугуватимуть місцем самоізоляції в разі такої потреби.
Тут ви реалізуєте свої найсміливіші виклики, отримаєте досі не чувані відчуття від нових видів відпочинку і, звичайно, першокласний комфорт під знаком якості «Загор’є».

Туристичні потяги

Від звичайного потяга він відрізняється комфортабельними купе і найкрасивішими маршрутами, що проходять мальовничими та цікавими місцями країни. Туристичний потяг зупиняється у великих містах і біля відомих природних об’єктів, аби ви мали змогу розбавити знайомство з країною в дорозі організованими пішими або автобусними екскурсіями.

До подорожі таким потягом запрошують чимало країн з усіх куточків світу: Ботсвана, Камбоджа, Індонезія, Лаос, М’янма, Сінгапур, Таїланд, Ангілья, Сен-Мартен, Франція, Ірландія, Італія, Португалія, Росія, Іспанія, Велика Британія, Мексика, США, Бразилія, Перу.

Наприклад, на борту потяга Royal Scotsman ви маєте нагоду подорожувати колоритною Шотландією. Поїзд складається із двох вагонів-ресторанів, вагона-оглядового майданчика, спа-салону. У ньому є 22 купе, з яких 15 двомісних, 3 твіни, 4 одномісних і один суміщений номер.

Оформлені в дусі едвардіанської розкоші купе-номери забезпечують мандрівника усіма зручностями та містять приватні ванні кімнати з душем. Тут вишуканий інтер’єр, відмінний сервіс і чудова кухня зі свіжих сезонних продуктів. Крім самої поїздки, ви також можете взяти участь у таких розвагах, як стрілянина по глиняних тарілках, сафарі на високогір’ї, рибалка, гольф, відвідування традиційних заводів, що виробляють віскі, місцевих замків і заміських маєтків.

Ви в надійних руках

Ми готували ці пропозиції з усією ретельністю і любов’ю до вас, мандрівники. Ми знаємо, вміємо і зробимо все для бездоганної організації вашого відпочинку.