fbpx
+38 (097) 979-29-85 +38 (067) 466-20-55
Телефон: +38 (097) 979-29-85 +38 (067) 466-20-55
Робочі години: Пн-Пт: 09:30 - 18:30
03150, м Київ,
вул. Велика Васильківська, 72,
бізнес-центр «Олімпійський»,
вхід №1, 4-й поверх

Спитайте нас

Ваше ім’я *

E-mail *

Телефон *

Повідомлення

Інструкція із заповнення PLF-форми для в’їзду у Грецію

До вильоту у Грецію потрібно заповнити спеціальну анкету (Passenger Locator Form) на державному грецькому сайті й отримати унікальний QR-код.

Коректно заповнена PLF-форма з QR-кодом вважається обов’язковою умовою в’їзду у країну в усіх в’їзних пунктах Греції.

Ми підготували інструкцію із заповнення цієї форми:
1. Перейдіть на сайт https://travel.gov.gr/
Щоб заповнити PLF-форму, потрібно натиснути на кнопку Start Here і зареєструватися.


2. Для реєстрації вкажіть свій e-mail (до якого у вас є доступ) і придумайте пароль, що містить не менш як 6 символів.

3. Після натискання кнопки Sumbit на ваш e-mail, вказаний при реєстрації, надійде лист. Щоб підтвердити e-mail і активувати обліковий запис, потрібно перейти за посиланням у листі.

4. В особистому кабінеті виберіть опцію New PLF

5. Позначте всі «галочки»: що ви ознайомлені з протоколом для тих, хто в’їжджає у Грецію, готові надати коректну і правдиву інформацію та підтверджуєте її.
Тут також є пункт про те, що ви заповнюєте форму не тільки для себе, але і для членів своєї сім’ї — тут ви можете поставити «галочку».
Однак ми рекомендуємо заповнювати форму на кожного члена сім’ї окремо, бо траплялися випадки, що авіакомпанії не садили на рейс пасажирів без персонального QR-коду.

6. Виберіть вид транспорту, яким ви скористаєтеся для в’їзду у Грецію:
— наземний (Ground);
— повітряний (Aircraft);
— круїзний лайнер (Cruise Ship)
— паром (Ferry Ship).

7. У наступному пункті вкажіть назву авіакомпанії, номер рейсу, дату та аеропорт прибуття (вибираєте із запропонованих). Якщо рейс приватний (private flight) або якщо переліт зі стикуванням (connection flight), зазначте це у відповідній рядку.

8. Для в’їзду потрібно пред’явити один з таких документів (виберіть документ, який ви надасте при в’їзді у Грецію):

Сomplete Vaccination — довідку (сертифікат) про вакцинацію. З моменту отримання другої дози вакцини повинно минути щонайменше 14 днів.

Negative PCR test — довідку з негативним результатом ПЛР-тесту, зробленим не раніше ніж за 72 години до прибуття у Грецію у сертифікованій лабораторії.
При виборі опції «PCR-тест» потрібно вибрати один варіант зі списку:
— або цифровий сертифікат EU Digital COVID Certificate і завантажити PDF-файл сертифіката;
— або вибрати «інший цифровий/звичайний» без можливості завантаження.
Якщо у вас звичайний PCR-тест — на папері або в PDF-файлі, навіть з QR-кодом, то треба вибрати другу опцію «other digital/non digital».

Recovery from COVID — довідку про захворювання COVID-19, перенесене впродовж 9 місяців до вильоту.

Нагадуємо, документ повинен бути англійською мовою у видрукованому або електронному вигляді. Перевірте, щоб ім’я та прізвище, а також номер закордонного паспорта були вказані коректно.

9. Заповнення персональних даних: прізвище, ім’я, стать, вік, серія і номер закордонного паспорта, мобільний телефон тощо.


10. У цьому пункті вкажіть адресу вашого постійного проживання. Виберіть країну, регіон, місто, зазначте поштовий індекс, назву вулиці, номер будинку. Якщо впродовж 14 днів до вильоту ви побували в іншій країні, зокрема в разі транзиту, вкажіть це у відповідній графі.

11. У цьому пункті вкажіть адресу розміщення впродовж 14 днів після в’їзду у Грецію: країна, місто, поштовий індекс, назва готелю або круїзного лайнера, вулиця. Якщо ваш маршрут містить кілька місць проживання, необхідно заповнити інформацію з кожного об’єкта розміщення.

12. Тут вкажіть контакти людини, з якою можна зв’язатися в екстрених випадках: прізвище, ім’я, країна, місто, мобільний телефон і e-mail.

13. У цьому пункті пропонується доповнити дані про членів сім’ї, які подорожують з вами.

14. Фінальна частина заповнення форми.

15. Одразу після заповнення PLF-форми на ваш e-mail, вказаний при реєстрації, надійде лист-підтвердження про успішне заповнення форми.

16. Якщо ви виявили, що припустилися помилки при заповненні форми або ваші дати поїздки змінилися (номер рейсу), в особистому кабінеті є можливість виправити дані.
Перейдіть за посиланням у листі, введіть свій логін і пароль, потім відкриється список анкет, які ви заповнювали.
Щоб відредагувати повідомлення, у розділі My Dashboard натисніть на значок «олівець».

17. О 00:00 (в поодиноких випадках пізніше) у день вильоту на вказаний вами e-mail надійде унікальний QR-код з PLF-формою. До листа буде прикріплений документ у PDF-форматі — його потрібно буде зберегти в електронному вигляді або видрукувати для пред’явлення після прибуття у Грецію.


До зустрічі у Греції!

Телефонуйте нам:
(044) 334-43-34