fbpx
Підписатися на розсилку

Акція: Даруємо авіаквитки в улюблене місце на Землі, відкрите для українців

Акція для клієнтів приватного банкінгу A-Club

Справа за малим — забронювати проживання в найкращих готелях світу, відкритих для українців, через компанію «Загор’є» і квитки ваші. На вибір ви отримуєте авіаквиток у бізнес-класі за пів ціни або один квиток в економ-класі в обидва боки «Україна – улюблене місце – Україна».

Повний перелік (більш як 50) ви можете подивитись тут, актуальний на 18 грудня 2020 р.

Як це працює:

  1. Вибираєте проживання у найкращих готелях світу, відкритих для українців.
  2. Зверніться до свого персонального менеждеру та замовляєте в «Загор’є» один номер (superior і вище) щонайменше на 7 ночей на п’ятизірковому курорті зі списку.
  3. На вибір ви отримуєте один авіаквиток у бізнес-класі за пів ціни або один авіаквиток в економ-класі* в обидва боки «Україна – улюблене місце – Україна». Ваш багаж уже входить у вартість квитка.
    * За винятком квитків в бізнес-класі у напрямку ОАЕ і Мальдіви, де знижка становитиме – 20%.

Період подорожі, бронювання та оплати — до 31 березня 2021 р.

Авіаквитки — чартерними й регулярними авіалініями. Терміни перельоту повинні збігатись на 70% із датами проживання в готелях, проживання в яких придбане за посиланням через компанію «Загор’є».
Для направлення ОАЕ – тільки прямі рейси з України в ОАЕ і назад авіалініями МАУ, Flydubai, Air Arabia.
З метою надання Мальдіви – рейси з України на Мальдіви і назад тільки авіалініями Turkish Airlines, Qatar Airways, FlyDubai/Emirates.

Діють загальні правила бронювання і поточні акції від готелів та авіакомпаній. Якщо в цей період від готелів або авіакомпаній на дати вашої подорожі діють акції, ви берете в них участь.

Телефонуйте нам:
(044) 334-43-34

Ознайомитись із повним списком готелів.