fbpx
Телефон: +38 (044) 334-43-34
Робочі години: Пн-Пт: 09:30 - 18:00
03150, м Київ,
вул. Велика Васильківська, 72,
бізнес-центр «Олімпійський»,
вхід №1, 4-й поверх

Акція: даруємо авіаквитки в улюблене місце на Землі, відкрите для українців

Акція виключно для клієнтів VISA.

Справа за малим — забронювати проживання в найкращих готелях світу, відкритих для українців, через компанію «Загор’є» і квитки ваші. На вибір ви отримуєте авіаквиток у бізнес-класі за пів ціни або один квиток в економ-класі в обидва боки «Україна – улюблене місце – Україна».

Повний перелік (більш як 300) ви можете подивитись тут, актуальний на 5 жовтня 2021 р.

Як це працює:

1. Вибираєте проживання у найкращих готелях світу, відкритих для українців.
2. Зверніться до свого персонального менеджеру та замовляєте в «Загор’є» один номер (superior і вище) 1 номер на 7 ночей або 2 номери на 4 ночі на п’ятизірковому курорті зі списку.
3. На вибір ви отримуєте один авіаквиток у бізнес-класі за пів ціни* або один авіаквиток в економ-класі в обидва боки «Україна – улюблене місце – Україна». Ваш багаж уже входить у вартість квитка.
*за винятком квитків в бізнес-класі у напрямку ОАЕ, Мальдіви та Сейшели, де знижка становитиме – 20%.

Період подорожі — до 31 грудня 2021 р.

Авіаквитки — чартерними й регулярними авіалініями. Терміни перельоту повинні збігатись на 70% із датами проживання в готелях, проживання в яких придбане за посиланням через компанію «Загор’є».
Для направлення ОАЕ – тільки прямі рейси з України в ОАЕ і назад авіалініями: МАУ, Flydubai, Air Arabia.
Для направлення Мальдіви та Сейшели – рейси з України на Мальдіви, Сейшели і назад тільки авіалініями: Turkish Airlines, Qatar Airways, FlyDubai/Emirates.
Для направлення Греція, Хорватія, Єгипет, Туреччина, Чорногорія – прямі, стиковочні, регулярні та чартерні рейси з України за направленням і назад, українськими та іноземними авіалініями: МАУ, AZUR AIR UKRAINE, Turkish Airlines, Air Serbia, Lufthansa, Austrian Airlines, WINDROSE.

Діють загальні правила бронювання і поточні акції від готелів та авіакомпаній. Якщо в цей період від готелів або авіакомпаній на дати вашої подорожі діють акції, ви берете в них участь.

Телефонуйте нам:
(044) 344-93-04

Ознайомитись із повним списком готелів.