fbpx
Підписатися на розсилку

Календар подорожей «Загор’є»: Грудень

Рекомендовані країни для подорожей:

  1. Австрія
  2. Таїланд
  3. Еквадор

1. Новорічний Гальштат — одне з чудес Австрії. Це місто у грудні перетворюється на свято — станьте його частиною.

2. Грудень у Таїланді — справжній оксамитовий сезон. Подорож із зими в літо, можливість плавати з масками та аквалангами — це чудовий спосіб втекти від холоду.

3. Напередодні Нового року можна вирушити на Галапагоські острови в Еквадорі. Погода сприятиме знайомству з місцевими черепахами.

Tren Crucero: на п’ятизірковому поїзді по Еквадору

Один із найкращих способів побачити дивовижний Еквадор — із вікна поїзда Tren Crucero. У цьому сухопутному круїзі сервіс і комфорт доповнюють красиву картину еквадорської природи. Удень поїзд мчить через гори, тропічні плантації і ліси, а ночі ви проводите в затишних готелях. Між цими відрізками шляху — безліч екскурсій, шоу, концертів, відвідування ярмарків і базарів.

Інші актуальні програми у грудні:

Двоє братів Еміратів: Абу-Дабі та Дубай

Міста, народжені в пустелі. Міста-феномени, міста-шоу, міста-рекорди — одні з тих, що найбільше розвиваються і туристично привабливі у світі. Але ніщо не розповість вам про них краще за їх відвідування. Тому терміново складайте речі (з льону або бавовни) і вирушайте в нашу нову програму по ОАЕ.

Особлива подорож: досліди Південну Америку разом із Belmond

У Бразилії на вас чекає Ріо-де-Жанейро — з його красивими бухтами, зеленими пагорбами і скелястими горами, островами і фантастичними пляжами. В Аргентині — танго — один із найчуттєвіших танців на планеті: він вчить щирості, чоловіків змушує згадати про галантність, а жінок — про ніжність. У Перу — легендарне Загублене місто, Священна долина, Куско та Ліма. І це тільки частина програми.

Слідкуйте за нашими оновленнями: ми регулярно додаватимемо нові актуальні програми на кожний місяць у нашому Календарі подорожей «Загор’є».

З усіх питань, будь ласка, звертайтесь до нас. Обіцяємо, ми розробимо будь-яку подорож саме для вас.

(044) 334-43-34