fbpx
Підписатися на розсилку

Календар подорожей «Загор’є»: Листопад

Рекомендовані країни для подорожей:

  1. Намібія
  2. Італія
  3. Великобританія

1. Листопад — чудовий місяць для сафарі на джипах у Намібії. Каоколанд, плем’я Хімба, Берег Скелетів — дух перехоплює вже від самих назв.

2. Осіння Італія зачаровує! Ви знали, що саме в листопаді настає пік сезону смажених каштанів? Куди б ви не приїхали — у Рим, Тоскану або П’ємонт — усюди можна поласувати цими дивовижними плодами. А якщо захочеться снігу — це в Альпи.

3. Кажуть, Лондон гарний у будь-яку пору року і за будь-якої погоди. А ось досвідчені туристи радять у листопаді відвідати Единбург! За будь-яких обставин листопад — чудовий час для неквапливих подорожей по замках. Вже тут Великобританія вміє дивувати.

Інші актуальні програми в листопаді:

Японія: Токіо, Кіото, стародавні храми, краєвиди на гору Фудзі та легенди вулканічної долини

На поїзді Royal Scotsman через Шотландію

Шотландія — найкрасивіша країна планети за версією рейтингу компанії Rough Guides. Природа, яка сама проситься в об’єктив, мальовничі замки, озера, дикі пляжі та гори — усе це краще побачити на власні очі. З того моменту, як поїзд Royal Scotsman вирушає з Единбурзького вокзалу Веверлі, ви відкриваєте для себе Шотландію у всій її незвичайній красі. Не поступається країні й атмосфера самого поїзда: розкіш, смак і свято найвище цінуються в компанії таких же саме захоплених попутників.

Слідкуйте за нашими оновленнями: ми регулярно додаватимемо нові актуальні програми на кожний місяць у нашому Календарі подорожей «Загор’є».

З усіх питань, будь ласка, звертайтесь до нас. Обіцяємо, ми розробимо будь-яку подорож саме для вас.

(044) 334-43-34