fbpx
Підписатися на розсилку

Календар подорожей «Загор’є»: Жовтень

Рекомендовані країни для подорожей:

  1. Німеччина
  2. Бельгія
  3. Бразилія

1. Ми просто не могли вам не нагадати, що в жовтні в Німеччині відбудеться одне з найвідоміших свят у світі — Октоберфест. Пиво ллється рікою, а народні гуляння приголомшують своїми масштабами. А якщо захочеться тиші, їдьте до замків.

2. 6–7 жовтня у Брюсселі відбудеться фестиваль «Біла ніч». У ці дні можна безкоштовно відвідати приблизно 150 різних музеїв. Чудовий привід приїхати до столиці Бельгії.

3. У жовтні у Бразилії проводиться репетиція того самого карнавалу. І якщо на сам карнавал у Ріо потрапити складно, то репетиція — хороший спосіб отримати безліч позитивних емоцій.

Інші актуальні програми в жовтні:

Tren Crucero: на п’ятизірковому поїзді по Еквадору

Один із найкращих способів побачити дивовижний Еквадор — із вікна поїзда Tren Crucero. У цьому сухопутному круїзі сервіс і комфорт доповнюють красиву картину еквадорської природи. Удень поїзд мчить через гори, тропічні плантації і ліси, а ночі ви проводите в затишних готелях. Між цими відрізками шляху — безліч екскурсій, шоу, концертів, відвідування ярмарків і базарів.

Львів: замки, екскурсії, ресторації

Одне з найбільш самобутніх і красивих міст України регулярно потрапляє в європейські рейтинги місць, що обов’язкові до відвідування. До таких Львів зараховують Lonely Planet і Telegraph. Культурній частині міста з його історичним центром, внесеним до Списку світової спадщини ЮНЕСКО, Львівською оперою, найбільшим в Україні органом, десятком театрів та музеїв не поступається і кулінарна. Безліч висококласних і автентичних ресторацій, кав’ярень, кондитерських приємно дивують навіть досвідчених гурманів. А Львівський регіон знаменитий не тільки своїм центром, а й замками — хранителями бурхливої історії та драматичних легенд.

Слідкуйте за нашими оновленнями: ми регулярно додаватимемо нові актуальні програми на кожний місяць у нашому Календарі подорожей «Загор’є».

З усіх питань, будь ласка, звертайтесь до нас. Обіцяємо, ми розробимо будь-яку подорож саме для вас.

(044) 334-43-34