fbpx
+38 (097) 979-29-85 +38 (067) 466-20-55
Телефон: +38 (097) 979-29-85 +38 (067) 466-20-55
Робочі години: Пн-Пт: 09:30 - 18:30
03150, м Київ,
вул. Велика Васильківська, 72,
бізнес-центр «Олімпійський»,
вхід №1, 4-й поверх

Спитайте нас

Ваше ім’я *

E-mail *

Телефон *

Повідомлення

10 цікавих фактів про Арабські Емірати

Арабські Емірати виросли на місці пустелі всього за півстоліття

Об’єднані Арабські Емірати — казкова країна, яка асоціюється то з розкішшю Сходу, то з небувалим проривом технічної думки. ОАЕ не залишають байдужим: вони можуть як закохати в себе з першого ж візиту, так і відштовхнути.

1. Табу та обмеження.

В Еміратах категорично заборонено розпивати алкоголь у громадських місцях. Однак у ресторанах і готелях можна купити будь-які напої і вживати їх. Виняток — Шарджа, там алкоголь під суворою забороною навіть у туристичних місцях. У нетверезому вигляді краще не потрапляти на очі поліції. Висновок простий: випив — не покидай території готелю.
Обережним слід бути з об’єктами фотографування — під заборону потрапляють державні будівлі, військові та громадські об’єкти, а також арабські жінки. Чоловіків можна фотографувати тільки з їхнього дозволу.

Дубай часто називають перлиною в пустелі

2. Безпека.

Арабські Емірати вважаються безпечною країною для пересування туристів. Рівень злочинності тут низький, на відміну від багатьох європейських країн — Парижа, Барселони, Брюсселя, де гаманець треба тримати двома руками. Цікавий факт, в ОАЕ немає алкоголіків і наркоманів — за вживання, а також за поширення світить не менш як 10 років в’язниці.

3. Катання на гірських лижах.

Попри спеку навколо, в Еміратах побудований найбільший у світі критий гірськолижний комплекс. На території Ski Dubai підтримують температуру повітря на рівні -3 градусів. Крім п’яти різних гірськолижних трас тут можна кататись на сноубордах, зайнятись бобслеєм, повеселитись, скочуючись зі схилів на надувній подушці, і багато чого іншого.

Найбільший критий гірськолижний комплекс — Ski Dubai

4. Соцмережі і «жовта преса».

Уряд арабської країни не любить соцмережі і навіть вважає їх шкідливими. Тегнути місцевих жителів не вийде — за це можна заплатити штраф. Туристам рекомендується не захоплюватись постами під час відпочинку — краще накопичувати фото і вже вдома написати звіт для друзів.

5. Жінки окремо від чоловіків.

Оскільки країна ісламська, то і закони тут відповідні: вагони в метро окремі для представників сильної і слабкої статі. Та сама ситуація у громадському транспорті й таксі.

Шарджа не поступається за красою Дубаю

6. Справи автомобільні.

Штрафи в Арабських Еміратах високі. Незначне порушення правил дорожнього руху може коштувати 800 доларів, але якщо порушення серйозніше, то і штраф буде більшим. А ось поліція вражає — тут патрулі їздять на Bentley, Lamborghini, Ferrari.

7. Найвища будівля у світі.

Саме в ОАЕ розташована будівля заввишки 828 м та зі 163 поверхами — знаменита Бурдж-Халіфа. Вежа створювалась відповідно до концепції «місто в місті», а все будівництво коштувало 1,5 млрд доларів. Цікаво, що вікна будівлі миють щодня — в обслуговчої компанії розроблений спеціальний графік.

Знаменита вежа — найвища будівля і диво сучасної архітектури

8. Пальмові острови.

В Еміратах достатньо чудес, які дивують туристів і показують пристрасть арабів до розкоші. Наприклад, три штучних архіпелаги, що нагадують із висоти пташиного польоту пальми, побудовані в період з 2001 до 2007 рр. Розміри архіпелагів різні, як і концепції. Усі три видно з космосу.

Пальма Джумейра — один із трьох штучних архіпелагів у Дубаї

9. Символ ісламської архітектури сучасності.

Білосніжна, величезна, розкішно оздоблена, славнозвісна мечеть Шейха Зайда була завершена у 2007 році. На диво, за наказом уряду в неї пускають не тільки мусульман.

10. Рай на місці пустелі.

Численні хмарочоси і фонтани, штучні острови і поїзди, якими керують комп’ютери, — Арабські Емірати «виросли» буквально за 50 років посеред випаленої сонцем пустелі. Сьогодні тут — справжній оазис. Усе це завдяки нафті та арабським шейхам. Наприклад, один із шейхів увіковічив себе, створивши дренажну систему і виклавши її наземну частину буквами свого імені — HAMAD, що видно навіть із космосу.

Система дренажу в пустелі названа на честь її творця — арабського шейха

Компанія мандрівників «Загор’є» запрошує вас у дивовижну подорож до країни чудес і розкоші — ОАЕ.