fbpx
Підписатися на розсилку

Календар подорожей «Загор’є»: Вересень

Рекомендовані країни для подорожей:

  1. Іспанія
  2. Греція
  3. Аргентина

1. Хочете подовжити літо? Іспанія у вересні дарує таку можливість. Валенсія, Салоу або Тенеріфе — вибирайте курорт, погода не підведе.

2. Вересень у Греції не дарма називають оксамитовим сезоном. Це чудова нагода поєднати пляжний відпочинок з екскурсійним, а заразом поринути в неквапливе життя гірських сіл і долучитись до місцевої кухні.

3. У вересні найкраща пора для подорожі до водоспадів Іґуасу в Аргентині. Погода тішить, немає виснажливої спеки, а самі водоспади традиційно входять у топ-10 пам’яток цієї країни. Але і холод тут можна знайти — льодовик Періто-Морено на півдні країни.

Інші актуальні програми у вересні:

Двоє братів Еміратів: Абу-Дабі та Дубай

Міста, народжені в пустелі. Міста-феномени, міста-шоу, міста-рекорди — одні з тих, що найбільше розвиваються і туристично привабливі у світі. Але ніщо не розповість вам про них краще за їх відвідування. Тому терміново складайте речі (з льону або бавовни) і вирушайте в нашу нову програму по ОАЕ.

На поїзді Royal Scotsman через Шотландію

Шотландія — найкрасивіша країна планети за версією рейтингу компанії Rough Guides. Природа, яка сама проситься в об’єктив, мальовничі замки, озера, дикі пляжі та гори — усе це краще побачити на власні очі. З того моменту, як поїзд Royal Scotsman вирушає з Единбурзького вокзалу Веверлі, ви відкриваєте для себе Шотландію у всій її незвичайній красі. Не поступається країні й атмосфера самого поїзда: розкіш, смак і свято найвище цінуються в компанії таких же саме захоплених попутників.

Слідкуйте за нашими оновленнями: ми регулярно додаватимемо нові актуальні програми на кожний місяць у нашому Календарі подорожей «Загор’є».

З усіх питань, будь ласка, звертайтесь до нас. Обіцяємо, ми розробимо будь-яку подорож саме для вас.

(044) 334-43-34