fbpx
Підписатися на розсилку

Календар подорожей «Загор’є»: Серпень

Рекомендовані країни для подорожей:

  1. Франція
  2. Ізраїль
  3. Нідерланди

1. Серпень — чудовий час для дегустації французьких вин. Заплануйте поїздку у Бургундію, Шампань або Ельзас — і ви потрапите в атмосферу королівських романів та лицарських турнірів.

2. Ізраїль у серпні пропонує насолодитись підводною красою — цей місяць немов створений для аквалангістів і мисливців. До того ж морські глибини дозволять сховатись від спеки.

3. Варто приїхати в Амстердам, щоб побачити на власні очі відразу два шоу на воді: парад кораблів Sail Amsterdam і Вестландський плавучий парад.

В Амстердам із дітьми: музеї та екскурсії для допитливих

Куди помандрувати з дітьми, щоб розважити їх і розвинути? Як провести час, щоб було веселіше і дітям, і їхнім батькам? Відповідь одна — йти в музеї, звичайно. На щастя, музеї Амстердама — це дійсно цікава й пізнавальна історія. Додайте до цього екскурсії самим Амстердамом, а також Лейденом, і ваші діти спатимуть міцно тоді, коли ви вирішите приділити час собі.

Інші актуальні програми в серпні: Tren Crucero: на п’ятизірковому поїзді по Еквадору

Один із найкращих способів побачити дивовижний Еквадор — із вікна поїзда Tren Crucero. У цьому сухопутному круїзі сервіс і комфорт доповнюють красиву картину еквадорської природи. Удень поїзд мчить через гори, тропічні плантації і ліси, а ночі ви проводите в затишних готелях. Між цими відрізками шляху — безліч екскурсій, шоу, концертів, відвідування ярмарків і базарів

Львів: замки, екскурсії, ресторації

Одне з найбільш самобутніх і красивих міст України регулярно потрапляє в європейські рейтинги місць, що обов’язкові до відвідування. До таких Львів зараховують Lonely Planet і Telegraph. Культурній частині міста з його історичним центром, внесеним до Списку світової спадщини ЮНЕСКО, Львівською оперою, найбільшим в Україні органом, десятком театрів та музеїв не поступається і кулінарна. Безліч висококласних і автентичних ресторацій, кав’ярень, кондитерських приємно дивують навіть досвідчених гурманів. А Львівський регіон знаменитий не тільки своїм центром, а й замками — хранителями бурхливої історії та драматичних легенд.

Слідкуйте за нашими оновленнями: ми регулярно додаватимемо нові актуальні програми на кожний місяць у нашому Календарі подорожей «Загор’є».

З усіх питань, будь ласка, звертайтесь до нас. Обіцяємо, ми розробимо будь-яку подорож саме для вас.

(044) 334-43-34