fbpx
Підписатися на розсилку

Календар подорожей «Загор’є»: Червень

Рекомендовані країни для подорожей:

  1. США
  2. Ботсвана
  3. Гонконг

1. У червні на вас чекає Флорида — тут уже досить тепло. А якщо пляжні тури не для вас, можна сміливо вибирати Бостон або Нью-Йорк.

2. Чудовий час для відвідування печер Гчвіхаба в Ботсвані — червень. Унікальні різнобарвні стіни, сталактити й сталагміти чекають на вас.

3. Перший місяць літа — ідеальний час для відвідування Гонконгу. Не так спекотно, можна встигнути оглянути дивовижне місто і закохатись в його енергетику.

Інші актуальні програми в червні:

Tren Crucero: на п’ятизірковому поїзді по Еквадору

Один із найкращих способів побачити дивовижний Еквадор — із вікна поїзда Tren Crucero. У цьому сухопутному круїзі сервіс і комфорт доповнюють красиву картину еквадорської природи. Удень поїзд мчить через гори, тропічні плантації і ліси, а ночі ви проводите в затишних готелях. Між цими відрізками шляху — безліч екскурсій, шоу, концертів, відвідування ярмарків і базарів.

Львів: замки, екскурсії, ресторації

Одне з найбільш самобутніх і красивих міст України регулярно потрапляє в європейські рейтинги місць, що обов’язкові до відвідування. До таких Львів зараховують Lonely Planet і Telegraph. Культурній частині міста з його історичним центром, внесеним до Списку світової спадщини ЮНЕСКО, Львівською оперою, найбільшим в Україні органом, десятком театрів та музеїв не поступається і кулінарна. Безліч висококласних і автентичних ресторацій, кав’ярень, кондитерських приємно дивують навіть досвідчених гурманів. А Львівський регіон знаменитий не тільки своїм центром, а й замками — хранителями бурхливої історії та драматичних легенд.

Слідкуйте за нашими оновленнями: ми регулярно додаватимемо нові актуальні програми на кожний місяць у нашому Календарі подорожей «Загор’є».

З усіх питань, будь ласка, звертайтесь до нас. Обіцяємо, ми розробимо будь-яку подорож саме для вас.

(044) 334-43-34