fbpx
Підписатися на розсилку

Календар подорожей «Загор’є»: Травень

Рекомендовані країни для подорожей:

  • Україна
  • Домінікана
  • Швеція

1. Травень — чудовий місяць для відвідання Карпат. Забронюйте тур і насолоджуйтесь магічним пробудженням гір.

2. У містечку Кабарете на півночі Домінікани у травні сама природа створює відмінні умови для серфінгу. До речі, це місце входить у топ-10 у світі для любителів хвиль.

3. Травневий Стокгольм — тихий, спокійний, теплий і малолюдний. Прекрасний час для того, щоб організувати екскурсію й оглянути місто неквапливо, насолоджуючись кожною вуличкою. Не забудьте посмакувати місцеву кухню — вона того варта.

Інші актуальні програми у травні:

Двоє братів Еміратів: Абу-Дабі та Дубай

Міста, народжені в пустелі. Міста-феномени, міста-шоу, міста-рекорди — одні з тих, що найбільше розвиваються і туристично привабливі у світі. Але ніщо не розповість вам про них краще за їх відвідування. Тому терміново складайте речі (з льону або бавовни) і вирушайте в нашу нову програму по ОАЕ.

Особлива подорож: досліди Південну Америку разом із Belmond

У Бразилії на вас чекає Ріо-де-Жанейро — з його красивими бухтами, зеленими пагорбами і скелястими горами, островами і фантастичними пляжами. В Аргентині — танго — один із найчуттєвіших танців на планеті: він вчить щирості, чоловіків змушує згадати про галантність, а жінок — про ніжність. У Перу — легендарне Загублене місто, Священна долина, Куско та Ліма. І це тільки частина програми.

На поїзді Royal Scotsman через Шотландію

Шотландія — найкрасивіша країна планети за версією рейтингу компанії Rough Guides. Природа, яка сама проситься в об’єктив, мальовничі замки різного ступеня збереження, озера, дикі пляжі та гори — усе це краще побачити на власні очі. З того моменту, як поїзд Royal Scotsman вирушає з Единбурзького вокзалу Веверлі, ви відкриваєте для себе Шотландію у всій її незвичайній красі. Не поступається країні й атмосфера самого поїзда: розкіш, смак і свято найвище цінуються в компанії таких же саме захоплених попутників.

Слідкуйте за нашими оновленнями: ми регулярно додаватимемо нові актуальні програми на кожний місяць у нашому Календарі подорожей «Загор’є».

З усіх питань, будь ласка, звертайтесь до нас. Обіцяємо, ми розробимо будь-яку подорож саме для вас.

(044) 334-43-34