fbpx
Підписатися на розсилку

Календар подорожей «Загор’є»: Березень

Рекомендовані країни для подорожей:

  1. Австралія
  2. Марокко
  3. Андорра

1. У березні в австралійському Сіднеї відбудеться щорічний фестиваль ЛГБТ-культури Марді Гра.

2. У березні в марокканському портовому місті Ес-Сувейра доволі тепло, плюс там відмінні хвилі та зручні споти. А фестиваль кочовиків у пустелі — задоволення для всіх.

3. Березень — місяць шопінгу в Андоррі, а гірськолижний сезон ще в розпалі. Поєднати приємне з корисним — ідеальний варіант.

Інші актуальні програми в березні:

Емірати: рекорди Дубая, пляжі Фуджейри

Про Об’єднані Арабські Емірати, Дубаї та Абу-Дабі сказано якщо не все, то багато чого. Міста, народжені в пустелі. Міста-феномени, міста-шоу, міста-рекорди — одні з тих, що найбільше розвиваються і туристично привабливі у світі. Але ніщо не розповість вам про них краще за їх відвідування. Тому терміново складайте речі (з льону або бавовни) і вирушайте в нашу нову програму по ОАЕ.

Особлива подорож: 2 океани в ПАР, Мертва долина в Намібії і цілющі водоспади Вікторія в Зімбабве

Є у світі подорожі, які вважаються особливими. До них готуються кілька років, а часто і десятки. Ці місця, як правило, розташовані далеко від домівки, а враження від них залишаються з мандрівниками на все життя. Хто знає, можливо, заради відвідання таких місць і варто проживати життя. Безумовно, подорож у ПАР, Намібію та Зімбабве можна зарахувати до таких, до особливих. У світі багато місць, аналоги яких є в інших країнах. Але це точно не стосується тих, що ви побачите в цій подорожі.

Подивитись і підгледіти Париж: за лаштунками кабаре Crazy Horse та кулінарні пригоди

Чи можна подивитись Париж за 3 дні? Одні скажуть — «так», другі — «звичайно, ні». А ми запропонуємо нашу програму, щоб ви вирішили самі. У перший день у вас буде 3 години екскурсії на автівці, у другий — 4 години пішохідної, а у третій день ви і зовсім зможете робити все, що забажаєте. Ой так, у нашому разі за Парижем ще можна і підгледіти.

Слідкуйте за нашими оновленнями: ми регулярно додаватимемо нові актуальні програми на кожний місяць у нашому Календарі подорожей «Загор’є».

З усіх питань, будь ласка, звертайтесь до нас. Обіцяємо, ми розробимо будь-яку подорож саме для вас.

(044) 334-43-34