fbpx
Підписатися на розсилку

Календар подорожей «Загор’є»: Лютий

Рекомендовані країни для подорожей:

  1. Канада
  2. Куба
  3. Шрі-Ланка
  4. Австрія

1. У лютому в Оттаві відбувається щорічний зимовий фестиваль Winterlude. Пориньте в надзвичайну атмосферу канадських свят.

2. Куба в лютому — це фестиваль кубинських сигар Habanos Cigar Festival у Гавані.

3. На початку лютого на Шрі-Ланці починається сезон мусонів — спекотні дні гарантують чудовий загар, а ось дощів не буде.

Інші актуальні програми в лютому:

Особлива подорож: досліди Південну Америку разом із Belmond

У Бразилії на вас чекає Ріо-де-Жанейро — з його красивими бухтами, зеленими пагорбами і скелястими горами, островами і фантастичними пляжами. В Аргентині — танго — один із найчуттєвіших танців на планеті: він вчить щирості, чоловіків змушує згадати про галантність, а жінок — про ніжність. У Перу — легендарне Загублене місто, Священна долина, Куско та Ліма. І це тільки частина програми.

Я знаю В’єтнам: 12-денна подорож від Півночі до Півдня

Вважається, що В’єтнам неможливо побачити за тиждень або навіть за два. Країна настільки багата пам’ятками, що часто туристи встигають подивитись тільки один регіон. Ми створили 12-денну програму, після відвідання якої ви зможете сказати «Я знаю В’єтнам».

Традиції тайських сіл: збирання рису, прядіння шовку, плетіння кошиків із бамбука, приготування обіду і багато іншого

У цьому турі ви познайомитесь із життям звичайної тайської глибинки. Ви оселитесь у сільській хаті, господиня якої повідає про своє життя, щоденні клопоти по господарству і традиційні ремесла селища. Ви дізнаєтесь, як годувати буйволів, навчитесь ловити і готувати скорпіонів та павуків, опануєте ази тайської кухні й самі виберете на ринку продукти для обіду.

Слідкуйте за нашими оновленнями: ми регулярно додаватимемо нові актуальні програми на кожний місяць у нашому Календарі подорожей «Загор’є».

З усіх питань, будь ласка, звертайтесь до нас. Обіцяємо, ми розробимо будь-яку подорож саме для вас.

(044) 334-43-34