fbpx
Підписатися на розсилку

Календар подорожей «Загор’є»: Січень

Рекомендовані країни для подорожей:

  1. Швейцарія
  2. Мальдіви
  3. ОАЕ
  4. Італія

1. Січень у Швейцарії — це не тільки засніжені вершини, а й дух Різдва. Святковий настрій і чудовий шопінг гарантовані.

2. Мальдіви ваблять: у січні там панують зимові мусони, що несуть тепло і забирають дощі. Підводний світ чекає на вас.

Рекомендуємо:

Навколо світу з Four Seasons за 24 дні

Опис програми: Подорож навколо світу з Four Seasons — це можливість побачити вісім відомих міст і один національний парк під час 24-денної подорожі на приватному літаку. У будь-якому місті на вас чекає проживання в готелях Four Seasons, відомих своїми комфортом, сервісом і гостинною атмосферою. До того ж, де б ви не жили — на морському курорті або на верхніх поверхах мегаполісу, Four Seasons зберігає колорит кожної країни.

 

3. Торговий фестиваль у Дубаї в січні — чудова нагода поринути в солодкий шопінг в ОАЕ.

Рекомендуємо: Двоє братів Еміратів: Абу-Дабі та Дубай

Опис програми: Міста, народжені в пустелі. Міста-феномени, міста-шоу, міста-рекорди — одні з тих, що найбільше розвиваються і туристично привабливі у світі. Але ніщо не розповість вам про них краще за їх відвідування. Тому терміново складайте речі (з льону або бавовни) і вирушайте в нашу нову програму по ОАЕ.

 

4. Доломітові Альпи в Італії в січні — це відмінні умови для катання, щонайменше три години сонця і новорічний настрій. Пориньте в яскраве свято.

Інші актуальні програми в січні: Патагонія: Періто Морено, Торрес-дель-Пайне і круїз Вогненною Землею

Назва родом з дитинства — Патагонія — великий регіон у найпівденнішій частині Південної Америки. Це один із найкрасивіших, місцями суворий, місцями колоритний край, в якому льодовики змінюються степами, гострі гірські вершини — блакитними озерами, а скелі обжиті пінгвінами. Регіон цей ділять між собою дві країни — Чилі та Аргентина. Точних координат Патагонії немає, а іноді до неї зараховують і архіпелаг Вогняна Земля.

Слідкуйте за нашими оновленнями: ми регулярно додаватимемо нові актуальні програми на кожний місяць у нашому Календарі подорожей «Загор’є».

З усіх питань, будь ласка, звертайтесь до нас. Обіцяємо, ми розробимо будь-яку подорож саме для вас.

(044) 334-43-34